صفحه 131 از 137 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط IGH71 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خونه با این قیمت رو توی چه سایتی پیدا کردی؟ چون هرچی میگردم قیمت ها خیلی بالاترن.
    با 700-800 دلار در برنابی اتاق با شرایط خوب هم بعید است بتوانید پیدا کنید. قیمتها همانطور که گفتید به مراتب بالاتر است. کلا به جز موارد خاصی که اشالات اساسی ممکن است داشته باشند و توصیه نمیشوند از دور آنها را قطعی کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوست عزیز
    خونه با این قیمت رو توی چه سایتی پیدا کردی؟ چون هرچی میگردم قیمت ها خیلی بالاترن.
    هست ولی خیلی کم هست ... البته از قدیم گفتن هر ارزونی بی علت نیست

Junior Member

سلام دوست عزیز
    سلام ، وقتتون بخیر بنده در این دو سایت چند وقت پیش که گشتم توی این رنج قیمت پیدا کردم البته در محله برنابی بودن .
    https://vancouver.craigslist.ca/search/apa
    https://vancouver.craigslist.ca/search/roo

Junior Member

سلام دوستان ، کسی اطلاعی راجب به برنامه نویسی وب در ونکوور داره که متوسط درآمد به ازای هر ساعت حدودا چقده و آیا کلا شغل خوبی به حساب میاد یا خیر .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA guilan university

سلام دوستان
    به نظرتون با ماهی 2500 تا میشه یه زندگی معمولی تو یه منطقه معمولی داشت؟؟ الان متاسفانه دلار شده 10000 تومن

نقل قول نوشته اصلی توسط pepsipersia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون با ماهی 2500 تا میشه یه زندگی معمولی تو یه منطقه معمولی داشت؟؟ الان متاسفانه دلار شده 10000 تومن
    چند نفر ؟ و معیارهاتون برای زندگی معمولی چیه ؟
    مثلا خونه چندخوابه ؟ با اتومبیل یا بدون اتومبیل ؟ تفریحاتتون چیه ؟
    کجای ونکوور ؟

خونه مثلا 1500 دلار (یکخوابه خوب یا حتی دو خوابه )
    خورد و خوراک میانگین 350 دلار
    رفت و آمد بدون اتومبیل شخصی (با مترو ) 120 دلار
    اینترنت حدود 70 دلار
    رستوران و گردش مثلا 200 دلار ( که میتونه خیلی کمتر باشه یا بیشتر )

همه رو متوسط رو به بالا گرفتم که میتونه کمتر باشه
    میتونی هزینه رفت آمد رو کم کنی و اتومبیل بخری که در اونصورت باید هرینه بالای بیمه و هزینه بنزین و هزینه های جانبی رو اضافه کنی

برای یه نفر زندگی معمولی میشه داشت . برای دو نفر هم میشه زندگی معمولی رو با تحمل یه کم سختی مدیریت کرد

اینها هزینه های معمول و روتین هستند مگه اینکه چیز دیگه ای هم به نظرتون بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA guilan university

خونه یک خوابه برای 2 دو نفر فعلا اتومبیل نیاز ندارم منطقه هم تو برنابی یا کوالیکام. من همه صفحاتو خوندم متوجه نشدم که ایا کالج برای مهاجرها رایگان هستش یا خیر؟؟ کار جنرال تو ماههای اول میشه پیدا کرد؟؟

سلام دوستان
    این چند مدت از برخی عزیزان فروم بصورت خصوصی مشورت گرفت که از لطفشون سپاسگزارم و بنا به توصیه آنها اینجا هم مطرح می‌کنم که نظرات دیگر دوستان رو هم جویا بشم
    من رشتم مهندسی مکانیک هست و سابقه کاریم در بالادستی و پائین دستی نفت و پتروشیمی بوده و بدلیل اینکه بیشتر در شرکتهای خصوصی کار کردم اینقدر کارهای مختلفی به من واگذار میشد که از من یک مدیر پروژه بهتری ساخت تا یک مهندس فنی و از اونجایی که کارهای اقامتم درست شده و تا چند ماه دیگه باید بیام کانادا و با توجه به اینکه با این وضعیت دلار ۱۰-۱۵ هزار تا بیشتر نمیتونم تهیه کنم می‌خواستم دوستان بنده رو راهنمایی کنن بین زندگی در تورنتو و ونکوور که کدوم یکی از این دو شهر از نظر پیدا کردن کار و هزینه زندگی کمتر میتونه برای من مناسبتر باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_navayi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این چند مدت از برخی عزیزان فروم بصورت خصوصی مشورت گرفت که از لطفشون سپاسگزارم و بنا به توصیه آنها اینجا هم مطرح می‌کنم که نظرات دیگر دوستان رو هم جویا بشم
    من رشتم مهندسی مکانیک هست و سابقه کاریم در بالادستی و پائین دستی نفت و پتروشیمی بوده و بدلیل اینکه بیشتر در شرکتهای خصوصی کار کردم اینقدر کارهای مختلفی به من واگذار میشد که از من یک مدیر پروژه بهتری ساخت تا یک مهندس فنی و از اونجایی که کارهای اقامتم درست شده و تا چند ماه دیگه باید بیام کانادا و با توجه به اینکه با این وضعیت دلار ۱۰-۱۵ هزار تا بیشتر نمیتونم تهیه کنم می‌خواستم دوستان بنده رو راهنمایی کنن بین زندگی در تورنتو و ونکوور که کدوم یکی از این دو شهر از نظر پیدا کردن کار و هزینه زندگی کمتر میتونه برای من مناسبتر باشه؟

عمده صنایع نفتی کانادا در استان آلبرتا متمرکز هستند و شانس کار در رشته خودتون بیشتره اما به تازگی شرکت شل قراردادی 40 میلیارد دلاری را در استان بریتیش کلمبیا برای بهره برداری و توسعه میادین گازی منعقد کرده که طبیعتاً فرصت خوبی برای اشتغال خواهد بود. وضعیت ارز متاسفانه همه را تحت تاثیر قرار داده ولی واقعیت اینه که با ده پانزده هزار دلار شاید هزینه فقط چند ماه زندگی را بتونید تامین بکنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA guilan university

منم متاسفانه همین مشکلو دارم 10 15 هزارتا بیشتر نمیتونم جور کنم با این وضعیت دلار به نظرتون کار جنرال چقدر طول میشکه گیرم بیاد و اینکه با این پول چند ماه میشه یه زندگی معمولی داشت؟؟؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)