صفحه 2 از 137 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به شروع زندگی در کانادا (به ویژه ونکوور)

نقل قول نوشته اصلی توسط mathteacher نمایش پست ها
    سلام
    من با 2 تا پسرم که هر دو مدرسه میرن قراره که با هم بیایم Burnaby -SFU . از مدارس استعلام کردم گفتن چون ویزامون بیش از 1 سال هست شهریه نداریم.
    برای خونه هم از سایت دانشگاه سرچ کردم .با توجه به پایین تر بودن نرخ اجاره ها در اونجا هزینه ها رو چقدر پیش بینی می کنید؟ خورد و خوراک و پوشاک چطور؟به نظرتون چند $ در ماه میتونه پاسخگو باشه؟
    آیا خرید ماشین الزامی هست؟ ه

ممنون از لطفتون
    در برنابی ظاهرا هزینه اجاره کمی ارزونتره .هزینه خوردو خوراک هم بستگی به خودتان داره ولی از ماهی 500 برای سه نفر کمتر نیست .اگه نظر منو بخواهید ماشین داشتن خیلی مهمه چون با بچه بدون ماشین خیلی سخته.هزینه ماهیانه هم از 2500 کمتر نیست (برای سه نفر).ماشین هم خواستین بخرین حسابی چونه بزنید چون اینجا کشور مصرفیه و از خدا شونه که کسی به ماشین یا اجناس دست دوم پول بده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering ,PhD, UBC

@jamasb:استودیو گرون در میاد! من خودم تازه خونمو عوض کردم، از تو سایت http://vancouver.en.craigslist.ca/apa/ پیداش کردم، اکثر آگهی هاش قابل اعتماده، فقط اگه به یارو ایمیل زدی گفت من الآن خارجم و میخوام خونه رو اجاره بدم برات فرم میفرستم پر کن بعد کلید برات میفرستم تو هم پول بفرست...یارو کلاه برداره، حتما قبل از کرایه باید خونه و صابخونه رو ببینی

@sara-azمونترال هزینه خونه اش پایین تره بقیه چیزاش نباید خیلی فرق کنه، کرایه خونه در منترال رو از اینجا می تونین چک کنین:http://montreal.en.craigslist.ca/apa/

@mathteacher:برای کرایه خونه تو burnaby اینجا رو چک کنین:http://vancouver.en.craigslist.ca/bnc/apa/ هزینه اش از ونکوور پایین تره، شما دو تا بچه هم دارین پس اگه بخواین با اتوبوس هم برین هزینه تون کم نمی شه! پس خیلی بهتره که ماشین بگیرین، برای ماشین ماهی حداقل 120-130$ باید پول بیمه بدین و بنزین هم الآن لیتری1.3$ هس. ماشین دست دو هم از اینجا می تونین پیدا کنین:http://vancouver.en.craigslist.ca/cta/

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به شروع زندگی در کانادا (ونکوور)

سلام دوستان
    میخواستم از کسانیکه اخیرا رفتن ونکوور (البته من احتمالا هدفم برنابی خواهد بود) بپرسم که برای شروع لازمه آدم کلا چقدر با خودش پول بیاره؟ برای یک نفر. ممنون میشم
    Culture lives in everything we do

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم از کسانیکه اخیرا رفتن ونکوور (البته من احتمالا هدفم برنابی خواهد بود) بپرسم که برای شروع لازمه آدم کلا چقدر با خودش پول بیاره؟ برای یک نفر. ممنون میشم
    سالی ۲۰۰۰۰-۳۰۰۰۰ تا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن-ارومیه

سلام وقت به خیر
    از دوستان عزیزی که سابقه زندگی در ونکوور را دارند خواهش می کنم بنده رو راهنمایی کنند.
    من و همراه همسرم قصد داریم برای ادامه تحصیل بیام ونکوور (از ubc) پذیرش دارن( البته اگر ویزاهامون بیاد (: )
    می خواستم بدونم چطوری قبل از رفتن می تونیم اخانه 1 خوابه اجاره کنیم چون آنجا کسی رو نداریم آیا از طریق سایت می شه یا حتما باید آنجا حضور داشته باشیم؟ همین طور برای شروع یه زندگی 2 نفره چه وسایلی باید از ایران بیاریم که تهیه آنها در شروع زندگی در آنجا سخت باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-az نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم از دوستان کسی میدونه تفاوت هزینه ماهانه زندگی در ونکوور با مونترال چقدراست؟مرسی
    در مقایسه با مونترئال نمیدونم ولی ونکوور خصوصا نورٍت ونکوور از گران ترین مناطق کانادا محسوب میشه .

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

سلام دوست عزیز من یه سوال مهم دارم از حضور شما
    من ۴ ماه و نیمه اومدم تورنتو البته در ریچموند هیل زندگی میکنم یه کم برام قابل تحمل تره از اول از تورنتو اصلا خوشم نیومد خلاصه دارم فکر میکنم انقد که گفتن تورنتو کار زیاده من که ندیدیم کسی سر یه کار درست و حسابی بره و اگه آدم بخواد به این کارا تن بده چرا لااق نره یه جا رندگی کنه که دوست داشته باشه و دلش خوش باشه ؟
    من رشته اصلیم معماری و فوق دومم مدیریت شهری از هلنده که هردوش توسط ICAS ,مستر ارزشیابی شده اینجام یه ماه در رابطه با برق و گاز تامین شده توسط انرژْی‍ پاک کار کردم اما الان اومدم بیرون و اصلا دوست ندارم توی تورنتو دنبال کار بگردم حالا با توجه به اینکه من مجردم به نظر شما اگه در ونکور دنبال کار بگردم و اگه پیدا شد بیام اونجا کار منطقیه یا اصلا اونجا کار پیدا نمیشه ؟ و اگه بخوام رجیستر بشم بیام بریتیش کلمبیا شاید اونجارو بیشتر دوست دشته باشم آیا کسی اطلاعی از وضعیت کاری معماران در شهر ونکوور و یا کلا راهنماپی داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط msafa63 نمایش پست ها
    سلام!
    من از سال پیش اومدم ونکوور وقبل از اومدن به اینجا خیلی از مطالب این فروم استفاده کردم، اخیرا یکم سرم خلوت شده گفتم بیام جبران کنم و اگه بتونم کمک کنم.
    فکر می کنم بتونم سوالاتتون رو راجع به جزییات هزینه زندگی در کانادا خصوصا در ونکوور و همچنین سوالات راجع به UBC رو جواب بدم...
    ویرایش توسط Mojola : June 11th, 2012 در ساعت 02:34 AM
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

Junior Member

با سلام
    من می خواستم از دانشگاه UBC پذیرش بگیرم می خواستم ببینم واسه یک نفر چقدر کمک هزینه بگیرم کل هزینه هام رو میده اگه بخوام خوابگاه باشم کلا چقدر هزینه بر می داره در ضمن چقدر هم باید با خودم داشته باشم ممنون

Junior Member

سلام
    من رشته ام معماری است و تازه اومدم ونکوور .همونطور که می دونید بعد از ارسال رزومه در صورت تایید باید برید اینترویو .چطور می خواهید اینکار را بکنید !
    ونکوور شهر گرانی است و کار معماری هم زیاد نیست .شاید هفته ای 1-2 کار در سایت اضافه بشه ولی همه چی بستگی به سابقه - توانایی - شانس و زبان داره .به نظرم اگه تورنتو جا افتادید با یک سابقه کار کانادایی هر چند غیر مرتبط شاید شانس بیشتری داشته باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

سلام و روزتون به خیر
    من برای ژانویه از دانشگاه sfu پذیرش گرفتم. vancouver campus هستش. وسط شهر.
    من هنوز جایی نگرفتم. هیچ ایده ای هم در مورد این که خوابگاه خود sfu چه قدر با اینجایی که من قراره برم درس بخونم فاصله داره ندارم.
    دختر عمه ام در coquitlam زندگی می کنه که فکر می کنم تقریبا 45 تا 1 ساعت با مرکز شهر فاصله داره. یه مدت پیشش هستم اما بعدش حتما می خوام برم خونه خودم.
    تو اینترنت هم دنبال آپارتمان می گردم و البته ترجیح می دم که نزدیک به دانشگاهم باشه. اما نمی دونم چرا نمیتونم اعتماد کنم.
    از طرف دیگه خیلی دوست دارم جایی باشم که تقریبا همه دانشجو باشند چون بالاخره یه سری مزایا داره.
    می شه لطفا منو راهنمایی کنید که چی کار کنم؟ اگه جایی رو میشناسید معرفی کنید ممنون میشم.
برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)