صفحه 4 از 137 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

ونکوور، به غیر از آب و هوا، چه مزیت هایی نسبت به سایر شهرها مثل تورنتو و کلگری دارد؟

ما الان دو روزه تو ونکوور هستیم و هنوز جا نداره بخوام در موردش قضاوتی بکنم... ولی تا الان چیزایی که من دیدم اینطوری بوده

هوا عـــــــــــــــالیه!! دمای 4-5 درجه و گاهی هم نم‌نم بارون میاد... اصلن سرمای بدی نداره و من که خیلی خوشحالم با هواش!
    توی شهر که راه می‌ری (البته من بیشتر حول و حوش داون تاون و یه کم توی وست ونکوور بودم) بیشتر از همه خود کانادایی‌ها رو من دیدم... بعدش هم آسیایی‌ها رو... انگشت‌شمار هم هندی

خیابون‌بندی‌ها خیلی منظمه و از همون لحظه‌ای که هواپیما اومد روی شهر این خیلی جلب‌نظر می‌کرد! 90٪شون شرقی-غربی و شمالی-جنوبی هستن و کلن گم‌شدن تو شهر در کار نیست!
    مردم خیلی خوش برخوردن، اما گداهای شیک (!) هم ظاهرن زیاد داره... مثلن داری راه می‌ری یکی میاد یه ربع عذرخواهی می‌کنه که ببخشید مزاحمتون شدم، تو هم فک می‌کنی خب لابد کاری داره، بعد می‌گه Change برای غذا داری؟ تو همین یکی دو روز دو تاشون رو دیدم من!

رانندگیشون والا خیلی هم خوب نیست! من فک می‌کردم الان چقدر همه اتوکشیده و خوب رانندگی می‌کنن... ولی معمولی هستن، خیلی کم به آدم راه می‌دن، بوق می‌زنن، از همه داغون‌تر هم چینی‌ها رانندگی می‌کنن! آروم و بد!

Junior Member

دوستان عزیزم در ونکور، سلام
    امروز به جمع دوستانه و صمیمانه تان پیوستم. به زودی به ونکور خواهم آمد. اما بزرگترین مشکل پیدا کردن محل اقامت موقت می باشد. سپاسگزارم اگر پیشنهادی برایم داشته باشید در رابطه با یافتن محل زندگی مناسب با قیمت مناسب و در منطقه ای دلپذیر و امن در ونکور.
    شاد باشید

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

لطفا دوستان ونکوور نشین برای اقامت موقت هنگام ورود شدیدا گیج شدیم. ظاهرا هتلها شبی حدود صد دلار در میاد برای ما که دو نفریم و یک بچه هم داریم.
    و در ضمن برای محل اجاره منزل اول راهنمایی کنند. ظاهرا اجاره آپارتمان تقریبا بیشتر جاهای ونکوور نزدیک همه... یه محلی که چینی کم باشه و پارک و فروشگاه و مدرسه و اتوبوس داشته باشه و ضمنا گرون هم نباشه معرفی کنید.
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

خیلی خوش اومدین
    چون الان که دارید میاد اواخر مارچه، احتمالن اکثر آپارتمانها برای ماه ایپریل اجاره رفته
    من توصیه میکنم توی craigs list دنبال واحدهای مبله که موقت اجاره میدن باشید.... تو خود شهر ونکوور با حدود ماهی 900-1000 دلار ممکنه یه چیز خوبی گیرتون بیاد

من تو تاپیک ونکوور هم گفتم، اجاره آپارتمانهای مبله خیلی به صرفه تر از هتله، توی craigslist راحت پیداشون کنید

در مورد اینکه میخواید برید جایی که چینی کم باشه، بی زحمت پس اصلن ونکوور نیاین
    بقول دوست من، آسیاییها بدون جنگ و خونریزی ونکوور رو تسخیر کردن ))

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    من تو تاپیک ونکوور هم گفتم، اجاره آپارتمانهای مبله خیلی به صرفه تر از هتله، توی craigslist راحت پیداشون کنید

در مورد اینکه میخواید برید جایی که چینی کم باشه، بی زحمت پس اصلن ونکوور نیاین
    بقول دوست من، آسیاییها بدون جنگ و خونریزی ونکوور رو تسخیر کردن ))
    جایی که چینی نباشه، فقط همون وطن خودمون میشه! هرشهر پرجمعیت کانادا که برین، اولین فکری که به ذهنتون خطور میکنه اینه که وارد شانگهای شدید!!!
    بابا این طفلیا خیلی هم بد نیستن ها! بعضیاشون خیلی مهربونن. سخت نگیرین.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

من که تا حالا ازشون چیز بدی ندیدم... تازه تو ونکوور یکی از پولدارترن قشرها، چینیا هستن و خیلی هم شیک و پیکن!

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

بعضی محلات ونکوور چینی کمتر داره بعضی بیشتر. منظورم اینه. ضمنا چطور از ایران آپارتمان مبله اجاره کنیم؟ یکماهه میدن یا کمتر هم میدن؟ چقدر طول میکشه خونه گیر بیاد؟
    مثلا همچین چیزی برای اجارخه موقت خوبه یا گرونه؟
    http://vancouver.en.craigslist.ca/rc...654265611.html
    ویرایش توسط bahar2006 : March 30th, 2013 در ساعت 03:56 AM
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

Senior Member

richmon و west pender رو میدونم که محله چینی نشینه. البته hasting و اینها هم که کلا محله خوب نیست. بسته یه میزانی که میخواهید هزینه کنید داره و اینکه چقدر لوکس بودن براتون مهم باشه. اگه امکانات جانبیش یا خیلی نوساز بودنش زیاد براتون مهم نباشه میتونید اجاره رو از این بیارید پایینتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    بعضی محلات ونکوور چینی کمتر داره بعضی بیشتر. منظورم اینه. ضمنا چطور از ایران آپارتمان مبله اجاره کنیم؟ یکماهه میدن یا کمتر هم میدن؟ چقدر طول میکشه خونه گیر بیاد؟
    مثلا همچین چیزی برای اجارخه موقت خوبه یا گرونه؟
    http://vancouver.en.craigslist.ca/rc...654265611.html
    Culture lives in everything we do

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)