صفحه 51 از 137 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

Junior Member Mathematician آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KNTU-Toronto

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط paradiselost نمایش پست ها
    سلام دوستان

ی سوال دارم نمی دونم اینجا می شه پرسید یا خیر. لطفاً اگر می دونید راهنمایی کنید.
    من از طریق استان کبک اقدام کردم و لندینگم باید مونترال باشه ولی بستگان در ونکوور هستند و احتمالاً ونکوور می رم. فقط اینکه اگر مستقیم ونکوور لند کنم و یا لندم در مونترال باشه و بلافاصله به ونکوور برم، بعدها مشکلی برای دریافت پاسپورت کانادایی پیدا نمی کنم؟؟؟
    اگر راه بهتری می دونید لطفاً راهنماییم کنید.
    متشکرم
    For being in the safe side it is better to get your SIN card in Montreal and live there for 5-6 months and then decide.
    ? Can you use your math knowledge in your life

سال نو همه دوستان مبارک.انشاله سال خوبی برای همه باشه.
    دوستان من باید تا تاریخ 10 اکتبر لند کنم.و البته بخاطر کارم امکان سفر از اوایل خرداد تا اوایل مهر ماه دارم.1-بنظرتون کی بیام بهتره؟ 2-اینکه اگه حدودا 40 روز بمونیم ایا بابت اجاره خونه این ده روز باید کل اجاره ماهانه ماه دوم رو بپردازیم؟3-غیر از فرمهای مربوط به داخل هواپیما و باری که در اینده میاریم آیا باید در فرودگاه فرم دیگری نیز پر کنیم؟مثلا برای پی آر؟ممنون از راهنماییتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    سال نو همه دوستان مبارک.انشاله سال خوبی برای همه باشه.
    دوستان من باید تا تاریخ 10 اکتبر لند کنم.و البته بخاطر کارم امکان سفر از اوایل خرداد تا اوایل مهر ماه دارم.1-بنظرتون کی بیام بهتره؟ 2-اینکه اگه حدودا 40 روز بمونیم ایا بابت اجاره خونه این ده روز باید کل اجاره ماهانه ماه دوم رو بپردازیم؟3-غیر از فرمهای مربوط به داخل هواپیما و باری که در اینده میاریم آیا باید در فرودگاه فرم دیگری نیز پر کنیم؟مثلا برای پی آر؟ممنون از راهنماییتون.
    به نظر من شما تا ماه آگوست که بشه مرداد و شهریور، حداقل صبر کنید ببینید این قانون جدید تصویب میشه اصلا یا نه. اگه تصویب بشه که 40 روز اومدنتون هیچ فایده ای به حالتون نخواهد داشت و از هر سال باید حداقل شش ماهش رو اینجا باشین تا بعدا واسه شهروندی لحاظ بشه اصلا.

در مورد اجاره خونه هم بسته به صابخونه است، اغلب میگن اجاره کل ماه رو باید بدی، ولی ممکنه کسی هم اینطوری حکم نکنه. و البته من دقیقترش رو خبر ندارم. امیدوارم بقیه دوستان راهنمایی کنن.

فرمها رو هم توی تاپیک مراحل انجام کار در فرودگاه مبدا و مقصد رو که سرچ کنید احتمالا جزییات لازم رو پیدا خواهید کرد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%AF%D8%A7

سلام دوستان من و همسرم و پسر دو سالم ، ١٣ مي به ونكوور مي يايم ، دنبال يك يك خوابه مي گردن ترجيحا سمت نورث يا وست براي أجاره موقت حد أكثر ٦ ماهه ترجيحا فرنيش ، ماكزيمم تا ١٣٥٠ ، خواهشاااااا لطفااااا اگ. جايي سراغ دارين دريغ نكنين ، به عنوان يك هموطن عاجز انه نيازمند ياري سبزتان هستم ! متشكرمممم

Member immigrantdr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sheila121 نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم و پسر دو سالم ، ١٣ مي به ونكوور مي يايم ، دنبال يك يك خوابه مي گردن ترجيحا سمت نورث يا وست براي أجاره موقت حد أكثر ٦ ماهه ترجيحا فرنيش ، ماكزيمم تا ١٣٥٠ ، خواهشاااااا لطفااااا اگ. جايي سراغ دارين دريغ نكنين ، به عنوان يك هموطن عاجز انه نيازمند ياري سبزتان هستم ! متشكرمممم
    با سلام وعرض ادب و تبریک سال نو و آرزوی موفقیت .با قیمتی که می فرمایید جای تمیز فرنیش با این قیمت در مناطق یاد شده به سختی پبدا می شود مگر آن که کسی جای خاصی را بشناسد و معرفی کند مثلا"بیسمنتی در یک خانه شاید با صاحبحانه ایرانی که امری متکی بر شانس می شود که امیدوارم همیشه خوش شانس باشید و خدا همراهتان باشد ولی بنده پیشنهادی دارم که می توانید روی آن فکر کنید .با توجه به این که حتی اگر جای فرنیشد پیدا کنید معمولا"وسایل مستعمل و گاهی کثیف هستند و معمولا" بسیار ابتدایی وکم هستند پیشنهاد می کنم در نورث ونکور آپارتمان تمیز یک خوابه با حدود قیمتی 1100 و یا کمتر بیابید و با مراجعه به آیکیا با هزینه معقول بین 1200 تا 1500 دلار در حد رفع نیاز 6 ماهه خودتان با وسایل تمیز و نو و معقول جهت 6 ماه فرنیشد نمایید که با سر شکن این هزینه کل هزینه بین 1200 تا 1250 خواهد شد و به نظر بنده به این صورت شانس یافتن جای تمیز با هزینه معقول بسیار بیشتر است.در پناه حق.

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    به نظر من شما تا ماه آگوست که بشه مرداد و شهریور، حداقل صبر کنید ببینید این قانون جدید تصویب میشه اصلا یا نه. اگه تصویب بشه که 40 روز اومدنتون هیچ فایده ای به حالتون نخواهد داشت و از هر سال باید حداقل شش ماهش رو اینجا باشین تا بعدا واسه شهروندی لحاظ بشه اصلا.

در مورد اجاره خونه هم بسته به صابخونه است، اغلب میگن اجاره کل ماه رو باید بدی، ولی ممکنه کسی هم اینطوری حکم نکنه. و البته من دقیقترش رو خبر ندارم. امیدوارم بقیه دوستان راهنمایی کنن.

فرمها رو هم توی تاپیک مراحل انجام کار در فرودگاه مبدا و مقصد رو که سرچ کنید احتمالا جزییات لازم رو پیدا خواهید کرد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%AF%D8%A7
    از لینک مفیدی که دادید ممنونم.
    راستش چنین امکانی رو متاسفانه فعلا نداریم.باید بیاییم و برای گرفتن کارت urgent pr اقدام کنیم.آیا تا بحال کسی چنین تجربه ای داشته؟ در اینصورت غیر از پر کردن فرم و ارائه کپی بلیط کار دیگری هم باید انجام داد؟ بعد از چه مدتی کارت بدستمان خواهد رسید؟
    سوال دوم اینکه آیا در ونکوور هم این امکان وجود داره که در صرافیها با کشیدن کارت بانکی شبکه شتاب ایران بتوان بدون هزینه اضافی دلار گرفت؟ در فروم مربوطه در مورد تورنتو دوستان گفتند هست برای همین این سوال رو اینجا مطرح کردم.
    در ضمن آیا قانون تازه ای هم در مورد تمدید کارت پی آر مطرح شده یا فقط در مورد شهروندی این موضوع بیان شده ؟
    بسیار ممنونم از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    از لینک مفیدی که دادید ممنونم.
    ...
    در ضمن آیا قانون تازه ای هم در مورد تمدید کارت پی آر مطرح شده یا فقط در مورد شهروندی این موضوع بیان شده ؟
    بسیار ممنونم از پاسختون
    خواهش میکنم دوست عزیز. من بقیه سوالاتتون رو جوابشون رو نمیدونم، منتخها چیزی که گفتم در مورد کارت پی آر نبود. قضیه اینه که اگه قانونی که مربوط به ملزومات شهروندی هست تصویب بشه، شما واقعا بهتره در تصمیمات و برنامه ریزی هاتون تجدید نظر کنید که متحمل کلی هزینه برای سفر و بلیط نشید و آخرش این سفر به جز گرفتن کارت پی آر فایده ای هم نداشته بوده باشه. لزوم حضور 183 روز از سال، پارامتریه که تصمیم گیری رو واقعا متاثر میتونه بکنه.

لطفا در مورد قانون جدید بیشترتوضیح بدید.یا لینکش رو بگذارید.آنچه من جستجو کردم چندان واضح نبود.اگر 4 سال از 6 سال گذشته را باید بمانیم.منظور از 180 روز پس چیه؟ یعنی درهر یک از 6 سال نیز باید 6 ماهشو مونده باشیم؟

در ضمن از دوستان خواهش میکنم چنانچه از بیمه مسافرتی استفاده کردند و مفید بوده اینجا معرفی کنند.گویا از ژانویه 2013 بیمه های آکسا و مفری بدلیل تحریم دیگه کاربردی ندارند.

خوشبختانه امیر خان در این مورد خوب توضیح دادن و به سوالات هم جواب دادن.خلاصه اینکه مجموعا باید در مدت 6 سال 1460 روز پیوسته یا نا پیوسته حضور داشته باشید و اون سالهایی حساب میشه که 180 روزش را در کانادا بوده باشید.
    http://www.migratingbirdinc.com/ghav...-17-45-39.html
    پس قرار نیست همۀ 6 سال 180 روزش را در کانادا گذروند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)