صفحه 54 از 137 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مطمئنید؟ یعنی ما که هر بار از برنابی رفتیم داون تان بلیط دو زونه گرفتیم زیادی پول دادیم؟
    نه، مینا جان تصحیح کرد صحبت منو

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    منم اضافه کنم که برنابی درسته چینی زیاد داره، منتها سمت lougheed خیلی ایرانی هست و اصلا اون حالتی که حوصله سر برنده باشه نداره. البته ایرانی های لوهید اغلب زوجهای جوون و یا بچه های مجرد دانشجو هستن که توی اپارتمان ها فت و فراوونن و محاله همسایه ایرانی نداشته باشین توی هرکدوم اون آپارتمان های بلند و کوتاهش که برید.
    منظور من از ايرانى خانواده هاى ايرانى نيست بلكه كسب و كار ايرانيه كه در نورث ون زياده و خوبه، بهرحال خيلى از تازه مهاجرين كه زبانشون قوى نيست ميتونن تو ماههاى اول پيش ايرانيا راحتتر يه كار پيدا كنن و حتى فروشگاهها هم راحت به ايرانيا كار ميدن چون ازشون شناخت دارن ، مايحتاج تهيه كنند و حتى مراسم و مناسبتهاى ملى و ايرانى يا حتى مذهبى شركت كنند و از جامعه ايرانيا دور نباشند و مشكلاتشون رو حل كنن
    البته اين نبايد باعث بشه كه از آموزش زبان غافل بشن
    ما در ماههاى اول ورود به نورث ون كه تقريبا افتاد تو ماه رمضان چند بار رفتيم مسجد ايرانيا و اونجا از هر سليقه و هر اعتقادى اومده بود و اين كنار هموطن بودن ها به ما خيلى كمك كرد كه درگير احساس غربت نشيم
    اگر هم كسى به مراسم مذهبى علاقه نداره انواع كنسرت و بهانه هاى شاد هم پيدا ميشه مثل شب چهار شنبه سورى كه اون هم خيلى خوش گذشت
    آدم اگه در تعامل با ايرانيان كانادا با چشم باز جلو بره خيلى هم مفيده
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    آدم اگه در تعامل با ايرانيان كانادا با چشم باز جلو بره خيلى هم مفيده
    فکر میکنم از جمله ای که من انتهای کامنتم نوشته بودم اینطور برداشت کردید که ارتباط با ایرانی ها بده و همسایه ایرانی داشتن معضله.
    در حالیکه کل جواب من به دوستی که با هدف کاهش هزینه های زندگی سوال پرسیده بودن، در واقع تاکیدش روی همین بود که برنابی هم خالی از ایرانی نیست که حوصله سر بره و کسی احساس غریبی بکنه.

بله مشخصه، من خودمم هنوزم که هنوزه هم زبونم رو برای مصاحبت و مسافرت و معاشرت، به خارجی ها ترجیح میدم (ولی دیگه نه واسه کار و تموم شبانه روز که واقعا به نظرم ایزوله کننده و مانع پیشرفته از حد که بگذره).
    در واقع فکر میکنم هردو صحبتمون یه مسیر داشت دوست عزیز.

Junior Member

بإسلام
    من تا ٣ هفته اينده به ونكور ميام، ميشه لطفا لينك براي مدرسه در نورث ونكور يا خود ونكور به من معرفي كنيد؟
    البته هنوز تصميم نكرفتيم كدام محله را براي سكونت انتخاب كنيم، اكر كسي بجه مدرسه اي داره ميتونه به من بيشنهاد بده كدوم محله مدرسه خوب داره، من بسرم ٥ ساله هست
    مصاحبه: 25feb 2013
    فايل فدرال: June 2013
    مديكال: 26sep 2013

دوستان ما هم تا 13 می می یایم ونکوور ،همسرم فوق لیسانس مکانیک تاسیسات و منم آرایشگر ؛لطفا اگر کسی کار تخصصی مکانیک یا جنرال سراغ داره خبر بده، به خدا ثواب داره !!! یک دنیا سپاس از یاری سبزتان

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sheila121 نمایش پست ها
    دوستان ما هم تا 13 می می یایم ونکوور ،همسرم فوق لیسانس مکانیک تاسیسات و منم آرایشگر ؛لطفا اگر کسی کار تخصصی مکانیک یا جنرال سراغ داره خبر بده، به خدا ثواب داره !!! یک دنیا سپاس از یاری سبزتان
    در کنار جستجو برای همسرتون، اینم بگم که احتمال کار پیدا کردن برای رشته خود شما شاید بیشتر باشه (اگه کارتون رو بخصوص آرایشگاه های ایرانی بپسندن). قاعدتا آرایشگاه ها هرکدوم اغلب کارکنانش مال یه ملیت هستن. چون مدل های هندی و ایرانی و فیلیپینی و غیره با هم فرق میکنن و مردم هم دلشون میخواد برن جایی که آشناست به ترجیحاتشون.

(میخوام بگم فکر نکنید تنها امیدتون فیلد همسرتون هست. بلکه برعکسم ممکنه باشه حداقل این اولش).

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    توی کوکیتلام صرافی هست که شما می توانید کارت بکشید و 15 دلار کارمزد بدهید و بلافاصله دلار بگیرید.
    It's located in Lincoln st
    سلام دوست عزیز.ببخشید اگه میشه واضحتر توضیح بدید.منظورتون اینه که با کارت شتاب ایرانی(مربوط به هر بانک دولتی یا خصوصی واقع در ایران)میشه در صرافی دلار خرید؟؟!!!
    ممنون میشم کامنت بذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    همه ش درسته، فقط یه نکته دیگه هم هست
    تردد از نورث ون به داون تاون کارت ماهانه 2 zone میخواد، ولی برنابی و داون تاون توی یه ناحیه هستن
    اما مسئله اینه که وقتی توی North Shore باشی کلن زیاد توی داون تاون کاری نداری که بیای، مگر کارت اینور باشه
    خانم هدي ما در حال انتخاب شهر براي اقامت در كانادا هستيم فكر كتم در مورد ونكوور مي نونم از شما اطلاعات خوبي بگيرم بخصوص اب و هوا آيا عمش اونجا بارون مياد و ابري دلگير يا نه ميشه در موردش واسم مفصل توضيح بدي ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط afi7 نمایش پست ها
    خانم هدي ما در حال انتخاب شهر براي اقامت در كانادا هستيم فكر كتم در مورد ونكوور مي نونم از شما اطلاعات خوبي بگيرم بخصوص اب و هوا آيا عمش اونجا بارون مياد و ابري دلگير يا نه ميشه در موردش واسم مفصل توضيح بدي ممنون ميشم

ونکوور بدون شک بهترین آب و هوا رو توی کانادا داره
    روزای ابریش کم نیست، مخصوصن توی فصلای سرد... اما روزای آفتابیش هم زیاده (مثلن نصف نصف)
    تابستونش هم به نظر من یکی از بهترین تابستونای دنیاست... نه یه ذره شرجیه، نه گرماش از بیست و خرده‌ای بالاتر میره... ما که هر دومون گرمایی هستیم پارسال با باز کردن پنجره قشنگ خنک میشدیم و کولر لازم نبود (تازه یه وقت اینقدر باد خنک میومد همون پنجره رو هم می‌بستیم!!)
    زمستونش هم که خیــــــــــــــــــــلی سرد بشه می‌شه منفی ۱-۲ درجه (البته امسال یکی دو روز خیلی سرد هم داشتیم که همه سورپرایز شدن که هوا رسید به -۸)
    ویرایش توسط .:HoDa:. : April 5th, 2014 در ساعت 07:18 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    ونکوور بدون شک بهترین آب و هوا رو توی کانادا داره
    روزای ابریش کم نیست، مخصوصن توی فصلای سرد... اما روزای آفتابیش هم زیاده (مثلن نصف نصف)
    تابستونش هم به نظر من یکی از بهترین تابستونای دنیاست... نه یه ذره شرجیه، نه گرماش از بیست و خرده‌ای بالاتر میره... ما که هر دومون گرمایی هستیم پارسال با باز کردن پنجره قشنگ خنک میشدیم و کولر لازم نبود (تازه یه وقت اینقدر باد خنک میومد همون پنجره رو هم می‌بستیم!!)
    زمستونش هم که خیــــــــــــــــــــلی سرد بشه می‌شه منفی ۱-۲ درجه (البته امسال یکی دو روز خیلی سرد هم داشتیم که همه سورپرایز شدن که هوا رسید به -۸)
    حالا كه لطف كرديد ميشه اين سوالم جواب بديد كه وضعيت كار براي رشته كامپيوتر توي ونكوور چه جوريه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)