صفحه 7 از 137 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

برای لباس، فروشگاه Winners، Army & Navy و Marshals خیلی خوبن... مخصوصن وینرز برای کیف و کفش محشره

یه فروشگاه خیلی خوب که ما چیزای ارزون و خوبی ازش گرفتیم XS Cargo بود... از اینجا فروشگاه‌هاش رو پیدا کنید: http://www.shopxscargo.com/store_locator/default.asp
    ما ازش 2 تا لحاف خیلی گرم و عالی خریدیم، دونه ای 20 دلار... با کلی خرده‌ریز... بیشتر شبیه یه Outlet می‌مونه از برندهای مختلف نه چندان معروف... مثلن یه دونه صندلی لیزی‌بوی تمام چرم گذاشته بود 100 دلار!! صحیح و سالم هم بود... حیف که ما براش جا نداشتیم!

یه فروشگاه دیگه هم که خیلی چیزای خوب و با قیمت مناسب داشت، Jysk بود که متاسفانه نزدیک‌ترین شعبه‌ش به ونکوور، کوکیتلام و ریچمونده... اما عالیه! من کلی خرید خرده‌ریز ازش کردم. یه تشک خیلی عالی که جای دیگه زیر 700-800 دلار ندیدیم، تو حراج شعبه‌ی کوکیتلامش گرفتیم 250 دلار... شعبه‌های این رو هم از این آدرس پیدا کنید: http://www.jysk.ca/jysk-locations

برای وسایل آشپزخونه و ظرف و ظروف، من خودم مناسب‌ترین قیمت‌ها رو توی Ikea دیدم... اون هم یه شعبه تو ریچموند داره و یکی توی کوکیتلام: http://www.ikea.com/ms/en_CA/ikny_splash.html
    برای لوازم آشپزخونه یه فروشگاه دیگه هم هست به اسم Home sense که در واقع با همون وینرز و Marshalls یه مجموعه هستن... اینا یه کم لوازمش گرون‌تر از آیکیاست، اما خب مارکدارن و کیفیتشون هم خیلی عالیه
    این فروشگاه‌ها ملافه‌های خیلی خوبی هم دارن که همه مارک‌های عالی مثل Ralph Lauren و CK و DKNY هستن، حدود قیمتشون هم برای ملافه روی 30-40 دلار و ست لحاف و روبالشی، 60-70 دلاره
    البته من یه ست ملافه هم از آیکیا گرفتم که جنسش خیلی خوبه و اون هم همون حدود 30 دلار بود

دیگه فروشگاهی که اونجوری ارزون باشه تو ذهنم نیست
    فقط برای تخت و میز تلویزیون و این چیزا هم ما از وبسایت Futureshop سفارش دادیم که قیمتاش حدود آیکیاست، اما کیفیتش به نظر من از تیر و تخته‌های آیکیا خیلی بهتره... توی صفحه‌ی اصلی سایت، روی بخش Departments کلیک کنید، دسته‌بندی اجناس رو میاره

و اما برای مبلمان... اینو توصیه می‌:کنم حسابی بگردین... ما خودمون از فروشگاه Moe's مبلمون رو گرفتیم که توی Terminal Avenue ونکوور بود و البته جنساش گرون بود، اما تک و توک حراج‌های خیلی خوبی بهشون خورده بود
    توی ریچموند، نزدیک همون آیکیا هم یه سری فروشگاه‌های لوازم خانگی مثل Home Delight و Home Quarters و کلی فروشگاه‌های دیگه هست که برای لوازم خانگی و چراغ و اینجور چیزان... ارزش داره یه روزتون رو بذارید از صبح برید اون منطقه، هم اینا رو ببینید، هم برید آیکیا (اسمشون رو هم سرچ کنید وبسایت و ساعت کاریشون رو میاره)

راستی... دلار استورها رو هم فراموش نکنید! Dollarama از همه‌شون بهتره.
    ویرایش توسط .:HoDa:. : April 11th, 2013 در ساعت 02:07 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط more نمایش پست ها
    میدونید حدودا تا چه ماهی در ونکوور لباس گرم نیاز نمیشه؟
    والا زمستونش که مثل تهران بود... از عید به اینور هم هوا خیلی خوب شد
    اما از اونورش نمی‌دونم کی سرد می‌شه، خودم هنوز تجربه ندارم... ولی فکر نکنم زودتر از اکتبر و نوامبر نیاز به لباس گرم پیدا کنید

Senior Member

میدونید حدودا تا چه ماهی در ونکوور لباس گرم نیاز نمیشه؟
    فقط میزان سرمایی بودنتونم در نظر بگیرید من خودم الان با کاپشن میرم بیرون، اما جون و جولای تا سپتامبر هم میشه گفت که سردتون نمیشه
    Culture lives in everything we do

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

پس با توجه به وزن كم بالش و لحاف و ملحفه آوردنشون اگه بشه وكيوم كرد به قيمت ونكوور خيلى به صرفه اس مخصوصا كه با اون سايز وحشتناك وسيع ونكوور بزرگ گشتن دنبال خريد كلى زمان و رفت و آمد و هزينه ترانسپورت داره، ضمنا آدم از شب اول هم بهش نياز داره

دوستان عزیز با توجه به برق۱۱۰ ولت کانادا وسیله های برقیمون رو مثل اتو و سشوار و ... بیاریم؟ دوستانی که تجربه دارند آیا مبدلی هست که بتونیم ایران تهیه کنیم واسه تبدیل ۲۲۰ به ۱۱۰؟ برای پریز های اونجا هم باید تبدیل بیاریم درسته؟

دوستان عزیز با توجه به برق۱۱۰ ولت کانادا وسیله های برقیمون رو مثل اتو و سشوار و ... بیاریم؟ دوستانی که تجربه دارند آیا مبدلی هست که بتونیم ایران تهیه کنیم واسه تبدیل ۲۲۰ به ۱۱۰؟ برای پریز های اونجا هم باید تبدیل بیاریم درسته؟
    من اینجا یه ست اتوی مو و سشوار conair خریدم 20 دلار، خیلی هم ازش راضیم
    اتو هم با قیمت خیلی ماسب تو والمارت داره
    الکی این چیزا رو نیارید که پول تبدیل برقشون از خودشون گرونتر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    فقط میزان سرمایی بودنتونم در نظر بگیرید من خودم الان با کاپشن میرم بیرون، اما جون و جولای تا سپتامبر هم میشه گفت که سردتون نمیشه
    حالا تا من گفتم گرمه، دیروز یک بااااادی تو ونکوور میومد که من هر آن منتظر بودم مثل مری پاپینز از زمین بلندم کنه
    ولی هوا آفتابی و عالیه هنوز

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    پس با توجه به وزن كم بالش و لحاف و ملحفه آوردنشون اگه بشه وكيوم كرد به قيمت ونكوور خيلى به صرفه اس مخصوصا كه با اون سايز وحشتناك وسيع ونكوور بزرگ گشتن دنبال خريد كلى زمان و رفت و آمد و هزينه ترانسپورت داره، ضمنا آدم از شب اول هم بهش نياز داره
    بله، اینا رو اگر جا دارید بیارید
    کلن من توصیه میکنم اگر وزنتون اجازه میده، چیزایی که دارید رو با خودتون بیارید، اما نرید چیزی به قصد اینجا آوردن بخرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    ما پنج تا چمدون ٢٣ كيلو ميتونيم بار بياريم البته غير از كيف دستى و كوله. براى ونكوور كدوم يك از يك از اين موارد رو به نظرتون نياريم بهتره؟
    سبزى خشك ، پتو ، صابون و شامپو ، ديگ و قابلمه كوچيك ، بالش ، لباس زمستانى
    اينها شايد وزن چندانى نداشته باشه ولى حجم زيادى دارن
    دوست عزیز من ونکور نیستم سوئدم بی خود لباس زیادی نبرید ا ونجا همه چیز هست و باید سعی کنید مطابق مردم همونجا لباس بپوشید هرچقدر هم که لباس های ایرانتون خوب و مارک دار باشن باز هم متفاوته من هم از سوئد بیام ونکور متفاوت میشم بعد هم حراج های بسیار خوبی هست که همه چیز می تونید بخرید
    سبزی خشک اینا رو هم فراموش کنید باید مثل بقیه غذا بخورید البته فروشگاه ایرونی زیاده و همه چیز حتی خیارشور یک و یک هم پیدا می کنید
    سعی کنید خیلی سعی نکنید مدل زندگی ایران رو ببرید کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1942 نمایش پست ها
    دوست عزیز من ونکور نیستم سوئدم بی خود لباس زیادی نبرید ا ونجا همه چیز هست و باید سعی کنید مطابق مردم همونجا لباس بپوشید هرچقدر هم که لباس های ایرانتون خوب و مارک دار باشن باز هم متفاوته من هم از سوئد بیام ونکور متفاوت میشم بعد هم حراج های بسیار خوبی هست که همه چیز می تونید بخرید
    سبزی خشک اینا رو هم فراموش کنید باید مثل بقیه غذا بخورید البته فروشگاه ایرونی زیاده و همه چیز حتی خیارشور یک و یک هم پیدا می کنید
    سعی کنید خیلی سعی نکنید مدل زندگی ایران رو ببرید کانادا
    قرمه‌سبزی یه فرهنگه آقا!
    مگه می‌شه آدم نخوره؟
    بله سبزی خشک هم اینجا هست، ولی خیلی گرونه! من که به اندازه یه سالم سبزی آوردم و هیچ هم پشیمون نیستم!... تازه همونم کیسه‌هاش رو با سوزن سوراخ کردم و یه کم وکیومش کردم و حجمش هم کم شد
    من شخصن فقط با چیزایی که وزن زیاد دارن مخالفم... برای اینکه ما خودمون شخصن با اینهمه خرت و پرت، چمدونامون هنوز جا داشت، ولی وزنش زیاد شده بود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)