صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 91

موضوع: سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز ببخشید که کمی صریح بیان میکنم اما احساس میکنم اطلاعات شما مقداری پایین هست
    ۱. ویزای EB3 اصلا پدیده جدیدی نیست و از زمان آخرین تغییرات قوانین مهاجرت امریکا در سال ۲۰۰۱ ، این ویزا به همین شکل بوده
    ۲. تنها شرط اینها نیست و چیزهای بیشتری وجود داره ، مثل تعهد یکساله کار ، مدرک کارشناسی و ...
    ۳...
    .
    .

موفق باشید
    سلام
    من روی چند سایت دیدم که ظاهرا ویزای EB2 هم وجود دارد و برای کسانی هست که مدرک فوق لیسانس به بالا دارند ولی تعجب کردم که چرا هیچ حرفی ازش نیست! میشه لطفا در این ضمینه هم کسی اطلاعاتی بده؟ طول مدت دریافت این ویزاها از زمان تکمیل مدارک تا موقع گرفتن ویزا معمولا چقدر هست؟

سلام به همه،
    دوستان من کارشناسی کامپیوتر دارم و حدود 4 سال هم سابقه کار دارم. میخواستم بدونم اگه از طریق ویزای توریستی برم چقدر امکانش وجود داره که بتونم کارفرمایی پیدا کنم و ویزام رو عوض کنم.؟؟
    ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه.

اگه پیام خصوصی هم بدید بهتر.
    سپاس

Junior Member

با سلام...
    شوهرخواهرمن 1سال پیش ویزای امریکا گرفت و همسر و 2فرزندش رو ایران گذاشت و خودش به تنهایی به امریکا رفت بااین امید که پناهندگی میگیره و برای زنوبچش دعوتنامه میفرسته اما الان بعد از گذشت 7 ماه که رسما درخواست پناهندگی داده هنوزهیچ خبری از اداره مهاجرت نشده و خودش و خونوادش بشدت در عذاب هستن . وکیلش هم میگه باید صبر کنن اما شرایط واقعا براشون سخت شده . از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن تقاضای راهنمایی دارم...
    اینکه این فرایند معمولا چقدر طول میکشه تا به مرداقامت بدن؟ و بعداز اقامت چقدر طول میکشه تا بتونه زنوبچشو به امریکا ببره؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید...

Junior Member VGM آواتار ها

سلام وقت بخیر من برنامه نویسی تحت وب چندین زبان(asp,php,ruby) را بلد هستم و کار میکنم میخواستم بدونم اگر بخواهم بروم آمریکا چطور برای کار و اقامت دائم چه کار هایی رو باید انجام بدهم و چه کار هایی رو توصیه میکنید که انجام بدم؟(تازه کار هستم هیچ اطلاعی ندارم)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط najiyedelha نمایش پست ها
    سلام به همه،
    دوستان من کارشناسی کامپیوتر دارم و حدود 4 سال هم سابقه کار دارم. میخواستم بدونم اگه از طریق ویزای توریستی برم چقدر امکانش وجود داره که بتونم کارفرمایی پیدا کنم و ویزام رو عوض کنم.؟؟
    ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه.

اگه پیام خصوصی هم بدید بهتر.
    سپاس
    سلام
    بهترین راه اینه که ویزاتونو به دانشجویی عوض کننین و با کار دانشجویی و کمی فاند درستون رو تمام کنین
    یا از طریق اسپانسرشیپ برای گرین کارت اقدام کنین

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط VGM نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من برنامه نویسی تحت وب چندین زبان(asp,php,ruby) را بلد هستم و کار میکنم میخواستم بدونم اگر بخواهم بروم آمریکا چطور برای کار و اقامت دائم چه کار هایی رو باید انجام بدهم و چه کار هایی رو توصیه میکنید که انجام بدم؟(تازه کار هستم هیچ اطلاعی ندارم)
    How Do I Apply for Temporary Protected Status (TPS)?

What is Temporary Protected Status?

Temporary Protected Status (TPS) is a temporary immigration status granted to eligible nationals of designated countries. TPS beneficiaries will not be required to leave the United States and may obtain work authorization for the initial TPS period and for any extensions of the designation. TPS does not lead to permanent resident status. When the Secretary of Homeland Security (Secretary) terminates a TPS designation, beneficiaries will return to the same immigration status they had before TPS (unless that status has expired or has been terminated) or to any other status they may have been granted while in TPS.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط reza113 نمایش پست ها
    سلام
    تازه وارد هستم و به کمک همه تون نیاز دارم
    پرستاری خوندم و دنبال مهاجرت هستم به آمریکاآیا امکان گرفتن ویزای کاری هست؟ کسی از اونجا برام پیشنهاد کار از بیمارستان یا کلینیک بفرسته کمک میکنه!؟

I-765, Application for Employment Authorization

Purpose of Form

Certain foreign nationals, who are eligible to work in the United States, use Form I-765 to request an employment authorization document (EAD).

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید.

بنده و مادرم تصمیم جدی گرفتیم که تا 24 ماه آینده مهاجرت کنیم و کشوری دیگه ای رو برای زندگی انتخاب کنیم.

اصلا در مورد مهاجرت ، گرفتن ویزا ، پناهندگی ، گرین کارت ، کارهای قانونی و.. اطلاعاتی ندارم.

به این شرکت ها و موئسسه ها مهاجرتی هم هیچ اطمینانی ندارم (چون زیاد شنیدم پول مردم رو بالا کشیدن و در رفتن)

*

وضیتمون هم به این صورت هست.

-سرمایه 80 میلیون برای دو نفر.

-برامون مشکلی نیست که از صفر شروع کنیم (یه خونه اجاره ای ، وسایل مورد نیاز خونه + درآمدی که نیاز های اولیه 2 نفر رو برطرف کنه)

-قطعا برای زندگی میریم و برگشتی نخواهد داشت ، حتما هم در اولین فرصت مقیم اونجا میشم.

-وضعیت سنی بنده ، 18 ساله هستم و مادرم 47 ساله (پدرم هم که خیلی وقت پیش عمرش رو داد به شما)

-انتخاب اولمون هم قطعا امریکا هست و درمحله دوم کشوری انگلیسی زبان.

-بنده تا آخر امسال معافیت از سربازی میگیرم.

- بنده دیپلم کاردانش دارم و مادرم یه دیپلم خیاطی و دیپلم کامپیوتر داره.

-دایی مادرم حدود 20 سال هست که در امریکا زندگی میکنه و خواهر مادرم 10 سال هست در ابتالیا زندگی میکنه(گفتم شاید مهم باشه)

اگر چیزی دیگه ای هم هست که برای گرفتن ویزا یا پناهندگی نیاز هست بپرسید بنده اطلاع بدم.

و سوالات بنده.

من نمیدونم چطور میشه رفت باید ویزا گرفت ؟ چطور؟ باید آدم مهمی باشم ؟ مثلا مقاقم فلان در کنکور یا مثلا داشتن مقام ر ورزش ؟ یا به افراد معمولی مثل بنده هم اجازه وردود به امریکا رو میدن؟

-اصلا با 80 میلیون میشه از ایران رفت؟

-دوستان وضعیت درآمد نسبت به مخارج در امریکا چطور هست؟

-کسی که یه حقوق کارگری داشته باشه (مثل گارسون ، یا خدمت کار راننده تاکسی) میتونه از مخارج 2 نفر بر بیاد ؟ (خوراک ، پوشاک ،اجاره خونه ، مالیات ، قبض ها و..)

اگر نکته ای چیزه دیگه ای هست ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان .من مادرم گرین کارت امریکا داره و ظاهرا اگه مادرم برای من پرونده باز کنه من خودم نمیتونم از راههای دیگه مثل پذیرش درسی اقدام کنم چون ظاهرا سفارت میگه نمیشه همزمان بیشتر از یک پرونده باز داشته باشی.حالا سوالم اینه که با این وجود درخواست ویزای دیدار هم نمیتونم بدم سفارت رد ام میکنه؟ و دومی اینکه اگه ازدواج کنم و همسرم پذیرش تحصیلی بگیره ایا چون من پرونده باز دارم سفارت ریجت میکنه ما رو یا چون همسرم اپلای کرده ومن به عنوان همراهشم مشکلی نداره؟ ممنون

سلام
    میشه لطفا بفرمایید1- سابقه بیمه (شخصی ، خودرو و ..) قابل بررسی در آمریکا هست؟ چرا که در جایی یک دوستی گفته بوند در کانادا میتونستند اگر سابقه ای برای بیمه ماشین داشتند با خودشان میبردند و با هزینه ی بسیار پایینتری بیمه میشدند؟ این مطلب برای آمریکا درست هست ؟
    2-در کل بیمه در آمریکا چطور هست ؟ بیمه دولتی وجود دارد که هزینه های درمانی صفر یا نزدیک به صفر شود؟
    3-بازنشتگی چند ساله هست و چقدر حقوق دارد؟
    4-جایی خوندم که در بعضی از ایالت ها دوره زبان انگلیسی رایگان برگزار میشود این موضوع صحت دارد؟ توی کدوم ایالت ها هست ؟ در مورد شهر های کالیفرنیا برای این موضوع اطلاعی دارید ؟ کسی که زبانش زیاد خوب نباشه میتونه 6 ماهه از این طریق زبانش رو به حد قابل قبول برسونه؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)