صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 91

موضوع: سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

Junior Member M2M2M آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

سلام به همه دوستان ومدیران زحمت کش.
    من یه عضو تازه کارم و نمی دونستم کجا سوال بپرسم مدیران ببخشند

من یه هنرمند هستم ومیخوام به امریکا مهاجرت کنم چون توی ایران نمی تونم فعالیت کنم وکار مشکله از دوستان کسی تجربه واطلاعاتی داره بگه چون خیلی لازمه باید بدونم چه جوری پناهنده گی بگیرم خلاصه هر اطلاعتی دارن بگن تا ماهم استفاده کنیم ممنون از همه

اینموضوع صحت نداره، اولا بعضی‌ موقعها شک می‌کنن و پروندهتون را از همون اول باطل می‌کنن، بعضی‌ موقعها هم بد از یک سال براتون مصاحبه میذارن و تو مصاحبه سوال های می‌کنن که اگه با هم زندگی‌ نکرده باشین متوجه میشن که ازدوجتون صوری هست و پرونده رعد میشه، تازه اگه همه چی‌ خوب پیش بره چیزی حدود یک سال طول میکشه،
    ویرایش توسط hope : December 13th, 2012 در ساعت 11:50 AM دلیل: حذف بخش تبلیغاتی

Junior Member

سلام من تازه عضو شدهام و اطلاعاتی درباره ویزای کار در امریکا میخواهم. من پرستار هستم و رزومه پرباری دارم ایا میتوانم در امریکا کاری پیدا کنم و بعد برای خودم همسرم و دختر 5 ساله ام ویزا بگیرم لطفا کمکم کنید؟

Junior Member

دوستان اگر در مورد ویزای f2 راهنمایی خواستین که براحتی میشه وارد خاک امریکا شد من میتونم راهنماییتون کنم.

Junior Member

سلام من يك سوال دارم. پدر و مادر من 3 ساله كه گرين كارد گرفتن ولي من چون بالاي 21 سال بودم گرين كارتم را با آنها نگرفتم ولي پرونده من هم براي گرفتن گرين كارت از طريق مادرم در جريان افتاده. سوالم اين است كه اگر الان من ازدواج كنم در حالي كه هنوز پروسه گرفتن گرين كارتم نا تمامه آيا من از آن پروسه خارج مي شوم؟ يعني بايد عقدم را ثبت كنم يا نه؟

Junior Member

با سلام و تشکر از همه ی اعضای این فروم که دید من نسبت به مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور را بسیار روشن کردند!
    یک سوال از خدمتتون داشتم، اینکه آیا امکان این هست که بتوانم از طریق ایده ها و نوآوری هایی که عملی هستند و به گونه ای اشتغال زایی در زمینه های مختلف را سبب می شوند استفاده کنم و از این طریق اسپانسر داشته باشم و مهاجرت کنم؟ اگر جواب مثبت است، شما ارگان های دولتی را پیشنهاد می کنید یا کارخانه ها و شرکت ها را؟
    با تشکر از راهنمایی شما

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

سلام
    ایا گرفتن گرفتن اقامت تحصیلی در امریکا فرد رو برای بازگشت به ایران دچار مشکل نمیکنه ؟
    چند بار در سال میشه ایران اومد ؟

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

کلا فکر کنم پذیرش گرفتن از دانشگاه های امریکا ریسک داره برای دانشجو نه ؟

Junior Member

رفتن به امريكا به هر قيمتي
    22 سالمه هيچي برام مهم نيست جز اينكه از اين كشور برم كارت معافي هم دارم و پاسپورت هم مي تونم بگيرم ولي ويزا يه آمريكا چي؟
    مي رسم مساله دوم رفتن به آمريكا به هر قيمتي هيچي برام مهم نيست جز اينه از اينكه برم پس هر روشي بلديد بگيد
    قاچاقي چطوريه؟
    شنيدم تو يكي از ايالت هاي آمريكا مي شه قاچاقي رفت از طريق زير دريايي و پول به اونا مي دي به و بعد مي ري اونجا
    اينكه بعدش چي مي شه رو نمي خوام بدونم هيچي در اين مورد نگيد

Junior Member

سلام دوستان.
    من 18 سالمه و رشته ریاضیم.امسال کنکور دادم اما نرفتم دانشگاه.در ضمن من از سربازی معافم.میخوام سال دیگه کنکور بدم اما دوستان گیر کردم برم رشته انسانی و مدیریت بزنم با ریاضی.علاقه ی خیلی زیادی دارم که به آمریکا مهاجرت کنم . برنامه های بیزینسیم که توی ذهنم دارم رو اجرا کنم.در واقع اونجا بیزینس راه بندازم.من از لحاظ مالی معمولیم و فامیلی اونجا ندارم.
    و اینکه من باید از الان برنامه ریزی کنم و اصلا هم زود نیست!
    حالا با توجه به شرایطم ازتون جند تا سوال دارم:
    1-اینکه خوبه که من مدیریت بخونم برای اونور؟
    2-چه جوری باید برم؟ویزای استخدام؟شانسی هس؟راه دیگه چی؟چه قدر منطقیه؟
    خواهش میکنم هر قلقی هر راهی هر چیزی که به ذهنتون میاد دریغ نکنید.لطف میکنید.منتظر پاسخاتون هستم.خواهش میکنم کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)