صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 91

موضوع: سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

سلام دوستان.
    کسی میتونه راهنمایی کنه برای مهاجرت از کانادا به آمریکا، برای کسی که اقامت کانادا رو داره و یا کسی که سیتیزن کاناداست،چجوریه؟ و چکار باید کرد؟
    سریعترین و بهترین روش برای گرفتن گرین کارت امریکا چیه؟اگه از طریق job offer اقدام کنم مراحلش تا رسیدن به سیتیزنی امریکا چجوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Engineering - University of Tehran

بچه ها سلام. به من يك Job Offer از طرف يك كمپاني كه اونرش آشناي يكي از دوستامه پيشنهاد شده كه در ازاش يه تهعد كار 5 ساله ازم مي خوان. بعد از ديدن رزومم در اولين تماسي كه با من گرفتن گفتن مدرك مسترتو برامون بفرست و وكيلمون به شما ايميل مي زنه و كار رو شروع مي كنه، در صورتي كه در هيچ موردي از جمله ميزان حقوق و اينكه اصلا آيا نامزدم هم ساپورت مي كنن باهام بياد يا نه بايد اول خودم برم بعد معلوم نيست چقدر طول بكشه نامزدم نتونه بياد، باهام حرفي نزدن!!
    2 تا نقطه ابهام دارم : يكي برا اون چه بنفيتي داره خرج كنه منو از ايران ببره براش كار كنم؟ مگه امريكا مهندس نداره؟
    دوم اينكه من الان اول كاري بايد اين چيزارو مطرح كنم يا نه اينا يه روال نرم داره و جاي نگراني نيست؟
    و مهمترين سوالم ما بايد قبل ازينكه اونا استارت كنند ازدواج كنيم ؟ يا بهتر بگم در چه صورتي من و نامزدم مي تونيم همزمان با هم روي ويزاي كار من وارد امريكا بشيم؟ اگه الان كه اونا دارن اقدام مي كنن من سينگل بشم و در طول اين زماني كه پروسه داره طي ميسه ازدواج كنيم تكليف همسرم چي ميشه؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

نقل قول نوشته اصلی توسط saraxgh نمایش پست ها
    بچه ها سلام. به من يك Job Offer از طرف يك كمپاني كه اونرش آشناي يكي از دوستامه پيشنهاد شده كه در ازاش يه تهعد كار 5 ساله ازم مي خوان. بعد از ديدن رزومم در اولين تماسي كه با من گرفتن گفتن مدرك مسترتو برامون بفرست و وكيلمون به شما ايميل مي زنه و كار رو شروع مي كنه، در صورتي كه در هيچ موردي از جمله ميزان حقوق و اينكه اصلا آيا نامزدم هم ساپورت مي كنن باهام بياد يا نه بايد اول خودم برم بعد معلوم نيست چقدر طول بكشه نامزدم نتونه بياد، باهام حرفي نزدن!!
    2 تا نقطه ابهام دارم : يكي برا اون چه بنفيتي داره خرج كنه منو از ايران ببره براش كار كنم؟ مگه امريكا مهندس نداره؟
    دوم اينكه من الان اول كاري بايد اين چيزارو مطرح كنم يا نه اينا يه روال نرم داره و جاي نگراني نيست؟
    و مهمترين سوالم ما بايد قبل ازينكه اونا استارت كنند ازدواج كنيم ؟ يا بهتر بگم در چه صورتي من و نامزدم مي تونيم همزمان با هم روي ويزاي كار من وارد امريكا بشيم؟ اگه الان كه اونا دارن اقدام مي كنن من سينگل بشم و در طول اين زماني كه پروسه داره طي ميسه ازدواج كنيم تكليف همسرم چي ميشه؟
    سلام
    سارا خانم خیلی حواس تون رو جمع کنید. بینهایت کلاه برداری در این زمینه ها زیاد شده.
    من از شما، مدارک و مدارج تون اطلاعی ندارم. اما مواظب باشید.
    الان یک جاب آفر معتبر(صوری!) که باهاش بشه اقامت یک ساله ترکیه رو گرفت؛ سه هزار دلار میفروشن! این که دیگه ایالات متحده ...
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Engineering - University of Tehran

سلام،
    نه قرار نيست من مبلغي پرداخت كنم. هيچي. اونر هزينه وكيل و پرونده رو مي ده و من تعهد 5 سال كار براش. مدرك من فوق ليسانس مهندسي مواد- متالورژي دانشگاه تهرانه با 5 سال سابقه كار نفت و گاز ...

با سلام
    من ملیت بلژیکی دارم و همسزم هم بلژیکی هست ، تحصیلاتم در ایران در رشته گرافیک بوده و اینجا مشغول کارم، میخواهیم به آمریکا ،لوس آنجلس مهاجرت کنیم اینطور که شنیدم به ما ویزای 6 ماهه در آمریکا میدهند، میخواستم از وضعیت کار و گرفتن اقمت دائم لوس آنجلس اطلاعی پیدا کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام به دوستان.من دوستی دارم (دختر) در امریکا که در امریکا هم به دنیا.میخام ببینم ایشون چطور میتونه کمکم کنه که من بتونم اقامت امریکارو بگیرم؟از طریق ازدواج نمیخام بگیرم.
    ممنون میشم هرچه زودتر راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط diablooo نمایش پست ها
    سلام به دوستان.من دوستی دارم (دختر) در امریکا که در امریکا هم به دنیا.میخام ببینم ایشون چطور میتونه کمکم کنه که من بتونم اقامت امریکارو بگیرم؟از طریق ازدواج نمیخام بگیرم.
    ممنون میشم هرچه زودتر راهنماییم کنید.
    ايشون از طريق ويزاي نامزدي ميتونه شما رو خيلي سريع به امريكا برسونه اما اينكه نميخواين ازدواج كنين كار رو مشكل ميكنه، راههاي ديكري هست كه به كمك ايشون نيازي نداره مثل ويزاي توريستي و تحصيلي و ...
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    ايشون از طريق ويزاي نامزدي ميتونه شما رو خيلي سريع به امريكا برسونه اما اينكه نميخواين ازدواج كنين كار رو مشكل ميكنه، راههاي ديكري هست كه به كمك ايشون نيازي نداره مثل ويزاي توريستي و تحصيلي و ...
    از ایشون ویزای نامزدیو پرسیدم بهم گفت که باید حداقل تا 10 سال باهم زندگی کنیم که فک نکنم زیاد جالب باشه.توریستی چقدر زمان میبره تا اقامت دائم؟و وقتی وارد امریکا شدم چه کارایی میتونم بکنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط diablooo نمایش پست ها
    از ایشون ویزای نامزدیو پرسیدم بهم گفت که باید حداقل تا 10 سال باهم زندگی کنیم که فک نکنم زیاد جالب باشه.توریستی چقدر زمان میبره تا اقامت دائم؟و وقتی وارد امریکا شدم چه کارایی میتونم بکنم؟
    با ویزای توریستی هیچ کاری بجز گردش برای مدتی کوتاه نمیتونید بکنید. اگر برنامه اقامت دائم دارید و از روش ازدواج هم نمیخواهید اقدام کنید تنها راه قانونی اقدام برای پذیرش دانشگاه و ویزای دانشجویی، یا لاتاری گرین کارت است.

سلام
    به جز روش سرمایه داری ...ایا روش دیگه ی هم برای مهاجرت به امریکا وجود داره ؟؟ چیزی تحت عنوان skilled worker؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)