صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 91

موضوع: سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

پیش فرض پاسخ : سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

کاربران گرامی، لطفا از از ارسال مطالب سیاسی یا غیر اخلاقی و خلاف شئونات اسلامی در سایت خودداری کنید، چنین ارسالهایی حذف خواهد شد.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

با سلام و تشكر از همه دوستان من تازه عضو شدم و نمي دانم سوالم را جاي درستي مطرح مي كنم يا خير ؟ برادرم كه سيتي زن امريكاست در سال ٢٠٠٢ براي من و شوهر و بچه هام تقاضا گرين كارت كرده و در سال ٢٠٠٥ نامه دوم منظورم اپروال نامه است امده و چند روز پيش نامه براي برادرم امده كه مداركي براي اسپانسر شدن خواستند سوال من اينه كه دخترم در سن ٢٦ سالگي هست ايا شامل حال او مي شود يا خير و اينكه قانون بيست و يك سال را چگونه حساب مي كنند و ضمنا برادر من در حال حاضر ايران زندگي مي كند مشكلي بوجود نمي ايد؟ممنون مي شم مرا راهنمايي كنيد و بفرماييد من الان چه مداركي بايد تهيه كنم ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Soudabehjala نمایش پست ها
    با سلام و تشكر از همه دوستان من تازه عضو شدم و نمي دانم سوالم را جاي درستي مطرح مي كنم يا خير ؟ برادرم كه سيتي زن امريكاست در سال ٢٠٠٢ براي من و شوهر و بچه هام تقاضا گرين كارت كرده و در سال ٢٠٠٥ نامه دوم منظورم اپروال نامه است امده و چند روز پيش نامه براي برادرم امده كه مداركي براي اسپانسر شدن خواستند سوال من اينه كه دخترم در سن ٢٦ سالگي هست ايا شامل حال او مي شود يا خير و اينكه قانون بيست و يك سال را چگونه حساب مي كنند و ضمنا برادر من در حال حاضر ايران زندگي مي كند مشكلي بوجود نمي ايد؟ممنون مي شم مرا راهنمايي كنيد و بفرماييد من الان چه مداركي بايد تهيه كنم ؟
    فرزندان از سن ۲۱ سال از پرونده خارج هستند

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط n_k نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون ....من شنیده بودم skilled worker هم می خواند بگیرند ......الان روش های مهاجرت یا سفر به امریکا فقط از طریق ازدواج . لاتاری. سرمایه گذاری . اسپانسرشیب کارفرما . فامیلی و توریستی هست؟‌ یا روش دیگه هم وجود داره؟‌ اگه کسی بخواهد ۴ سال دیگه بره امریکا (‌ بدون داشتن فامیل یا روش های ازدواج و سرمایه گذاری ) از چه زمانی باید شروع به اپلای کردن بکنه؟ آخه شنیدم پروسه مهاجرت به آمریکا خیلی طولانی هست
    ممنون
    روش مهاجرت از طریق کار غیر ماهر EB3 هم هست.

Banned

مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 ساده‌ترین روش اخذ گرین کارت و مهاجرت به آمریکا می‌باشد. شما می‌توانید از طریق این برنامه اقامت دایم آمریکا را برای همه اعضای خانوادتان (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) کسب نمایید. مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 یکی از برنامه‌های نسبتا جدید وزارت مهاجرت امریکا برای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا می‌باشد و تنها شرط لازم برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 داشتن پیشنهاد کار از شرکتهای معتبر در آمریکا می‌باشد که به تایید وزارت کار امریکا و نیز مهاجرت آمریکا رسیده باشد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط n_k نمایش پست ها
    سلام
    به جز روش سرمایه داری ...ایا روش دیگه ی هم برای مهاجرت به امریکا وجود داره ؟؟ چیزی تحت عنوان skilled worker؟
    ممنون
    مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 ساده‌ترین روش اخذ گرین کارت و مهاجرت به آمریکا می‌باشد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط abahadorian نمایش پست ها
    مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 ساده‌ترین روش اخذ گرین کارت و مهاجرت به آمریکا می‌باشد. شما می‌توانید از طریق این برنامه اقامت دایم آمریکا را برای همه اعضای خانوادتان (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) کسب نمایید. مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 یکی از برنامه‌های نسبتا جدید وزارت مهاجرت امریکا برای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا می‌باشد و تنها شرط لازم برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 داشتن پیشنهاد کار از شرکتهای معتبر در آمریکا می‌باشد که به تایید وزارت کار امریکا و نیز مهاجرت آمریکا رسیده باشد.
    با سلام

دوست عزیز ببخشید که کمی صریح بیان میکنم اما احساس میکنم اطلاعات شما مقداری پایین هست
    ۱. ویزای EB3 اصلا پدیده جدیدی نیست و از زمان آخرین تغییرات قوانین مهاجرت امریکا در سال ۲۰۰۱ ، این ویزا به همین شکل بوده
    ۲. تنها شرط اینها نیست و چیزهای بیشتری وجود داره ، مثل تعهد یکساله کار ، مدرک کارشناسی و ...
    ۳. میپذیرم که این ویزا نسبت به دیگر ویزاهای مهاجرتی امریکا سهل الوصول تر هست اما به این راحتی که شما فرمودید نیست و باعث میشه برای دوستان سراب ساخته بشه
    برای اینکه صحت حرفم رو بپذیرید ، نظر شما رو به آمار این ویزا در سالهای قبل جلب میکنم :
    در سال مالی ۲۰۱۳ ، از مجموع هزاران درخواست ایرانی ، تنها ۲۹۵ ویزا در کت EB3 صادر شد که فقط ۱۵۱ مورد از اونها در ایران بود و ۱۴۴ مورد از اونها AOS بودند یعنی کیس هایی که با ویزاهای "غیر مهاجرتی" در امریکا حضور داشتند و توانسته بودند کارفرمای مناسبی پیدا کنند .
    در سال مالی ۲۰۱۴ یعنی همین سال گذشته ، از مجموع هزاران درخواست ایرانی ، تنها ۳۱۷ ویزا در کت EB3 صادر شد که فقط ۱۸۹ مورد از اونها در ایران بود و ۱۲۸ مورد از اونها AOS بودند یعنی کیس هایی که با انواع ویزاهای "غیر مهاجرتی" در امریکا حضور داشتند و توانسته بودند کارفرمای مناسبی پیدا کنند .

سورس آمار : وزارت امور خارجه ایالات متحده امریکا
    http://travel.state.gov/content/visa...tatistics.html

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز ببخشید که کمی صریح بیان میکنم اما احساس میکنم اطلاعات شما مقداری پایین هست
    ۱. ویزای EB3 اصلا پدیده جدیدی نیست و از زمان آخرین تغییرات قوانین مهاجرت امریکا در سال ۲۰۰۱ ، این ویزا به همین شکل بوده
    ۲. تنها شرط اینها نیست و چیزهای بیشتری وجود داره ، مثل تعهد یکساله کار ، مدرک کارشناسی و ...
    ۳. میپذیرم که این ویزا نسبت به دیگر ویزاهای مهاجرتی امریکا سهل الوصول تر هست اما به این راحتی که شما فرمودید نیست و باعث میشه برای دوستان سراب ساخته بشه
    برای اینکه صحت حرفم رو بپذیرید ، نظر شما رو به آمار این ویزا در سالهای قبل جلب میکنم :
    در سال مالی ۲۰۱۳ ، از مجموع هزاران درخواست ایرانی ، تنها ۲۹۵ ویزا در کت EB3 صادر شد که فقط ۱۵۱ مورد از اونها در ایران بود و ۱۴۴ مورد از اونها AOS بودند یعنی کیس هایی که با ویزاهای "غیر مهاجرتی" در امریکا حضور داشتند و توانسته بودند کارفرمای مناسبی پیدا کنند .
    در سال مالی ۲۰۱۴ یعنی همین سال گذشته ، از مجموع هزاران درخواست ایرانی ، تنها ۳۱۷ ویزا در کت EB3 صادر شد که فقط ۱۸۹ مورد از اونها در ایران بود و ۱۲۸ مورد از اونها AOS بودند یعنی کیس هایی که با انواع ویزاهای "غیر مهاجرتی" در امریکا حضور داشتند و توانسته بودند کارفرمای مناسبی پیدا کنند .

سورس آمار : وزارت امور خارجه ایالات متحده امریکا
    http://travel.state.gov/content/visa...tatistics.html

موفق باشید
    ممنون دوست عزیز بابت نکاتی که فرمودید.
    ۱-اولا که بنده گفتم نسبتا جدید نه جدید.
    ۲-صدور ۱۸۹ ویزا در سال ۲۰۱۴ خوبی است. توجه داشته باشید که داشتن پیشنهاد کاری شرط اصلی پذیرفته شدن از این روش است و این نشون میده ۱۸۹ نفر از ایران به نحوی تونسته اند که از این طریق مهاجرت کنند. توجه داشته باشد که مهم این است که افراد در هنگام ارسال مدارک حتما مجوز کار داشته باشند و ان هم واقعی نه ظاهری.
    موفق باشید

Junior Member

یه سوال از دوستان .اگه کسی اطلاعی درباره ی نحوه گرفتن مدرک اجازه دندان پزشکی در امریکا داره ممنون میشم کمک کنه.
    اسم ازمونی که دندان پزشکان باید پاس کنن؟
    و ایا بعد از پاس کردن ازمون شخص باید برای مدتی دوره ببینه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

سلام دوستان
    قبل از هر چیز از راهنماییتون در اینجا تشکر میکنم
    بنده قصد مهاجرت دارم ولی نسبت به شرایطم از نظر انتخاب دودل شدم.من شرایط کلی خودمو بیان میکنم که شما(اشخاص با تجربه و دارای اطلات مفید) لطف کنید راهنماییم کنید(جهت اقامت دائم)

سن:31مجرد___تحصیلات:کاردانی معماری داخلی___شغل:معماری داخلی___سرمایه شخصی:150 میلیون تومان معادل 4700دلار___سطح زبان:متوسط(در حال گذراندن )
    ویزا توریستی؟__ویزا تحصیلی بعد از گذراندن کارشناسی در ایران؟___ویزا کاری وغیره؟
    نتیجه برای خودم تا الان از طریق ویزا توریستی بوده اما به دلیل عدم اعتماد به شرکتهای مهاجرتی و یا اینکه نداشتن تجربه یا راهنما برای پیگیری مراحل توسط شخص خودم مشکل داشتم
    لطفا بعد از انتخاب بهترین مورد از ویزا از نظر خودتون برای شرایط من درمرحله نخست توضیحاتی کلی رو رو هم جهت انجام کار سپس جزئیات .
    مچکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)