صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 91

موضوع: سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

پیش فرض پاسخ : سوالهايي در مورد مهاجرت به امريکا

سلام.بفکر مهاجرت به آمریکا هستم.دارم اطلاعات کسب میکنم و سبک سنگین میکنم تا بتونم تصمیم درستی بگیرم.برنامم برای 2 تا 3سال دیگه هست
    شرایط:مرد مجرد 27سال فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد (تا 3ماه دیگه فارغ التحصیل میشم)
    1سال باید خدمت سربازی برم-سابقه کار فعلا ندارم ولی دوره های تخصصی از آموزشگاه ها و مراکز معتبر گذروندم یا میخام بگذرونم
    موضوع پایان نامم موضوع نسبتاً خوب و صنعتی هست
    بیشتر هدفم اینه که از ایران برم و اونجا کار و زندگی کنم
    از اونجا که تقریباً اطلاعاتم از پروسه مهاجرت و قوانین، زیر صفر هست، لطفا راهنماییم کنید که با چه ویزایی برم بهتره و سریعتر میتونم کار کنم و اقامت بگیرم-بجز ویزای سرمایه گذاری
    سوال دیگه اینکه اگر قبل از رفتن ازدواج کنم، چطور میشه دونفری رفت؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی
    اگر مستقیماً برای ویزای کار اقدام کنم اگر اشتباه نکنم حداکثر میتونم 6سال با این ویزا در آمریکا باشم. بعدش شرکت کارفرما میتونه برای گرین کارت تقاضا بده.اما این درصورتی هست که بتونه ثابت کنه در آمریکا نتونسته کسی با توانایی من رو پیدا کنه.خب اینطور که خیلی مشکله و تقریباً نشدنی هست!!! آیا روال همینطوره یا راههای دیگه ای هم هست؟
    بله ویزای کار گرفتن به همین راحتی ها نیست. مخصوصا این که شما تخصصتون از ایران هست (به همین دلیل اوا ویزای تحصیلی رو پیشنهاد دادم که یه تخصص از آمریکا داشته باشید) مدت اقامتتون با ویزای کار 4 سال هست (ممکنه بیشتر هم بشه).
    کلا مهاجرت کردن به آمریکا کار آسونی نیست که خیلی راحت شما بتونی وارد آمریکا بشی و گرین کارت بگیری و فقط از طریق ویزای سرمایه گذاری و گرین کارت سرمایه گذاری و لاتاری هست که خیلی سریع میتونید گرین کارت بگیرید. در غیر این سه مورد چندین سال طول خواهد کشید!

سلام برشما
    دوستان لطفا کمکم کنید.جواب سئوال برام مهمه......

بنده 35سالمه لیسانس حسابداری که 5سال سابقه کار در پارک علم وفناوری ملی را دارم متأهل و خانمم پرستار با 5سال سابقه کار درحوزه اطفال و داخلی سرمایه 300 میلیون به نظرتون وضعیت کاری مادوتا چطوره ؟ میشه امیدواربود با استفاده از موضوع کارمون اجازه مهاجرت بگیریم؟
    پیشاپیش به خاطرراهنماییتون ممنون.
    ویرایش توسط msalmanipour : October 4th, 2016 در ساعت 08:59 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    سلام.بفکر مهاجرت به آمریکا هستم.دارم اطلاعات کسب میکنم و سبک سنگین میکنم تا بتونم تصمیم درستی بگیرم.برنامم برای 2 تا 3سال دیگه هست
    شرایط:مرد مجرد 27سال فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد (تا 3ماه دیگه فارغ التحصیل میشم)
    1سال باید خدمت سربازی برم-سابقه کار فعلا ندارم ولی دوره های تخصصی از آموزشگاه ها و مراکز معتبر گذروندم یا میخام بگذرونم
    موضوع پایان نامم موضوع نسبتاً خوب و صنعتی هست
    بیشتر هدفم اینه که از ایران برم و اونجا کار و زندگی کنم
    از اونجا که تقریباً اطلاعاتم از پروسه مهاجرت و قوانین، زیر صفر هست، لطفا راهنماییم کنید که با چه ویزایی برم بهتره و سریعتر میتونم کار کنم و اقامت بگیرم-بجز ویزای سرمایه گذاری
    سوال دیگه اینکه اگر قبل از رفتن ازدواج کنم، چطور میشه دونفری رفت؟
    ممنون

بهتره موارد مربوط به کشور کانادا رو بررسی کنید شانس بیشتری دارید
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

نقل قول نوشته اصلی توسط msalmanipour نمایش پست ها
    سلام برشما
    دوستان لطفا کمکم کنید.جواب سئوال برام مهمه......

بنده 35سالمه لیسانس حسابداری که 5سال سابقه کار در پارک علم وفناوری ملی را دارم متأهل و خانمم پرستار با 5سال سابقه کار درحوزه اطفال و داخلی سرمایه 300 میلیون به نظرتون وضعیت کاری مادوتا چطوره ؟ میشه امیدواربود با استفاده از موضوع کارمون اجازه مهاجرت بگیریم؟
    پیشاپیش به خاطرراهنماییتون ممنون.

شما هم بهتره اولویت خودتون رو کانادا بزارید تا امریکا
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member Balayi آواتار ها

سلام، بنده برای چند سال آینده احتمال داره که به آمریکا مهاجرت کنم. چند سوال داشتم:

1- برای مهاجرت کاری به آمریکا نیاز به مدرک زبان مثل gre یا تافل هستش؟ یا مهارت گفتگو کافی هست؟ من فقط مدرک مقدماتی گفتگو با گردشگران رو دارم.

2- اگه در حین زندگی در آمریکا تصمیم بگیرم که در یکی از دانشگاه ها مثل استفورد یک دوره یا کورس کوتاه مدت مثلا سه ماه بگذرونم آیا باید مدرک gre یا تافل داشته باشم؟

لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون

Junior Member

با سلام من شدیدا نیاز به راهنمایی دارم.دایی من 12 سال پیش برای خانوادمون برای امریکا اقدام کردند و الان نامه اومده که تا 17 سپتامبر باید به سفارت ابوذبی مراجعه کنیم.در صورتی که اسپانسر ما یعنی دایی بنده چند سال هست که ایران هستند. بنظر شما چکار کنم؟ با توجه به اینکه اصلا فرصت ندارم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز. اگر کسی مثل من در پروسه دریافت گرین کارت خانوادگی F2B (گرین کارت برای فرزند مجرد بالای 21 سال از طریق پدر یا مادر) هست، لطفا بمن مسج بده. ممنون

سلام.
    يكي از دوستان من در سال 2010 گرين كارت برنده شده و به همراه خانم و دخترش به آمريكا رفته. چهار سال آنجا كار كرده و از خانمش جدا شده و به همراه دخترش آمده ايران.
    دختر ايشان دو سال پيش قبل از منقضي شدن گرين كارتش به آمريكا برگشته. دوست من حالا يكسال و نيم پس از منقضي شدن گرين كارتش تصميم گرفته برگرده آمريكا.
    از چه راهي بايد اقدام كنه؟
    ممنون از وقتي كه ميگذاريد.
    ارادتمند
    اصغرگلي

یه سوال مربوط به بازار کار امریکا دارم. تگزاس منظورمه.
    من الان تو انتخاب رشته برا تحصیل واقعا به چندراه رسیدم. برق عمران مکانیک . به نظرتون کدومش بهتره تو تگزاس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)