صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61

موضوع: اطلاعات کلی در مورد Internship (لینک به ویکی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE Stanford

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در مورد Internship (لینک به ویکی)

Dear truelogic,
    I have a question. I have full scholarship during academic year but I am not sure that my fund is considered during summer , On the other hand I am not sure that my advisor let me do internship next summer, So is it possible to not get permission from advisor to internship?

The permission is issued by the office of international students but they may ask for your adviser's approval before they do it for you.

سلام دوستان کسی میدونه حقوق پرداختی بابت طرح opt یا cpt برای یه دانشجوی فوق لیسانس حدودا حول و حوش چقدر هستش؟
    من یک نفر رو میدونم دانشجوی دکتراست ولی 12$ میگیره حدودا که میشه مینیمم محض تقریبا (حتی برای فوقی ها)
    $15-16 در ساعت معمول نیست؟

Junior Member

با سلام
    من در یکی از دانشگاه های ایران دانشجوی سال آخر دکتری شیمی هستم تمایل دارم در یکی از شرکتهای معتبر فعال در زمینه کاری خودم مدتی کار اموزی کنم از آنجاییکه اغلب این شرکتها امریکایی یا اروپایی هستن آیا شانسی دارم ؟ لطفا در این زمینه من رو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان:
    1. مقدار پولی که برای internship میدن معمولا چقدر است (در مقایسه با RA/TA )
    2. کار که اتظار دارن چقدر سنگین و مسئولیت داره؟؟ ما که عملا تو ایران مالیذیم کار آموزی رو....
    I love you USA

Senior Member mdemehri آواتار ها

دوستان:
    1. مقدار پولی که برای internship میدن معمولا چقدر است (در مقایسه با RA/TA )
    2. کار که اتظار دارن چقدر سنگین و مسئولیت داره؟؟ ما که عملا تو ایران مالیذیم کار آموزی رو....
    الان چون وضع اقتصادی خرابه به اینترن ها حقوق نمی دن یا اگه بدن خیلی کمه.
    مسئولیتتون هم زیاده عین یه کارمند ازتون کار می خوان....خیلی چیز ها رو باید بلد باشید وقتی می رید برای کار آموزی....
    من پارسال تو یه شرکت کارآموز بودم...هفته ی دوم رئیسم اومد گفت: این کار تا ساعت 1 آماده شه باید بره شهرداری تاییدیه بگیره...دقیقاً این شکلی شدم =>
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه آزاد شیراز

Exclamation گرفتن Internship

دوستان کسی اینجا هست که اطلاعاتی در زمینه گرفتن Internship در آمریکا داشته باشه.. من در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس در انگلستان هستم و می خواستم بدونم چند درصد احتمال داره که من بتونم Internship از آمریکا واسه سال آینده بگیرم و بععد هم کار دائم پبدا کنم ؟؟؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن Internship

نقل قول نوشته اصلی توسط hanieh.momeni نمایش پست ها
    دوستان کسی اینجا هست که اطلاعاتی در زمینه گرفتن Internship در آمریکا داشته باشه.. من در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس در انگلستان هستم و می خواستم بدونم چند درصد احتمال داره که من بتونم Internship از آمریکا واسه سال آینده بگیرم و بععد هم کار دائم پبدا کنم ؟؟؟؟؟؟
    الان شرایط اینترنشیپ خیلی سخت شده...حالا سختیش یه طرف...پیدا کردن جایی که اینترن بخواد به طرف.
    درضمن 99% شرکت هایی که اینترن می خوان...حقوق نمی دن به هیچ وجه. بعد از دوره ی سه ماهه شاید استخدام بشید....100% نیست.
    من پارسال به 68 تا شرکت زنگ زدم...فقط یکیشون اینترن قبول می کرد...همون رو با کله رفتم اما FREE بود... دستای هم دانشکده ایم فقط یکیشون یه جایی پیدا کرده بود اونم مدیر گروه پارتیش بود. هفته ای 10 ساعت تو خونه کار می کرد. اونطوری نبود که بخواد بره توی آفیس.
    SMITHGROUP شرکت خوبیه اما خیلی کم اینترن می گیره....اونم از چند ماه قبل باید براشون پرتفولیو و کلی مدارک بفرستید. مسلط به یه میلیون تا برنامه باشید و....
    موفق باشید.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه آزاد شیراز

من مشکلی از بابت هزینه ندارم و حتی حاضرم با هزینه خودم باشه..... فقط می خوام بدونم امکان همچین چیزی واسه من به عنوان دانشجوی انگلیس هست یا فقط واسه دانشجوهای همون آمریکا هست؟؟؟... و اینکه چند درصد امکان داره بعد از اون کار دایم بتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hanieh.momeni نمایش پست ها
    من مشکلی از بابت هزینه ندارم و حتی حاضرم با هزینه خودم باشه..... فقط می خوام بدونم امکان همچین چیزی واسه من به عنوان دانشجوی انگلیس هست یا فقط واسه دانشجوهای همون آمریکا هست؟؟؟... و اینکه چند درصد امکان داره بعد از اون کار دایم بتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟
    ببینید باید با تک تک شرکت های معماری تماس بگیرید.... کار که من کردم.... چون توی سایت های اینترن شیپ خیلیاشون نمیان بگن که ما اینترن می خوایم.
    من هر چی شرکت تو دی سی و مریلند بود رو زنگ زدم.... تا آخر اینجوری شد. حتی یکی از استادام هم گفته بود منم پیگیرم ولی جایی نتونس پیدا کنه.
    اصلاً ربطی به اینکه دانشجوی کجایید نداره.
    راستش الان وضع اقتصادی جالب نیست. شرکتی که من بودم تونسته بود یکی از 8تا پروژه تو مریلند رو بگیره از شهرداری...1ساله دارن روش کار می کنن!
    همش شانسیه...باید خیلی network قوی داشته باشید یا به عبارتی پارتی برای خودتون بسازید تا بتونید پاتون رو یه جا بند کنید.
    چرا تو خود انگلیس این کارو نمی کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)