صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 61

موضوع: اطلاعات کلی در مورد Internship (لینک به ویکی)

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در مورد Internship (لینک به ویکی)

من رزیدنت موقت المان رو دارم. اگر از یک شرکت امریکایی اینترن شیپ بگیرم، ایا ویزا بهم میدن؟ و ایا مثل ویزای دانشجویی اینقدر دردسر داره و زمان بره؟
    ایا برای اینترنشیپ هم باید تمکن مالی ثابت کنم یا همون حقوقی که بهم قراره بدن، کافیه؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    من رزیدنت موقت المان رو دارم. اگر از یک شرکت امریکایی اینترن شیپ بگیرم، ایا ویزا بهم میدن؟ و ایا مثل ویزای دانشجویی اینقدر دردسر داره و زمان بره؟
    ایا برای اینترنشیپ هم باید تمکن مالی ثابت کنم یا همون حقوقی که بهم قراره بدن، کافیه؟
    ویزای J1 میدن که با F1 متفاوته. اگه شرکت آمریکایی دولتی باشه باید حتما دو سال رو در ایران بگذرونید تا دوباره بتونید ویزای آمریکا بگیرید. برای وضعیت مالی هم اگه قرارداد شما با حقوق باشه در فرم DS2019 شما نوشته میشه و شما دیگه نیازی به نشون دادن مدرک مالی ای نخواهید داشت وگرنه باید نشون بدید. دردسرهای این ویزا معمولا کمتره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    ویزای J1 میدن که با F1 متفاوته. اگه شرکت آمریکایی دولتی باشه باید حتما دو سال رو در ایران بگذرونید تا دوباره بتونید ویزای آمریکا بگیرید. برای وضعیت مالی هم اگه قرارداد شما با حقوق باشه در فرم DS2019 شما نوشته میشه و شما دیگه نیازی به نشون دادن مدرک مالی ای نخواهید داشت وگرنه باید نشون بدید. دردسرهای این ویزا معمولا کمتره.
    چی؟
    یعی نمیتونم بعدش برای شغل در امریکا اقدام کنم؟ قانونش یکم مسخره به نظر میاد! اخه من چرا باید دو سال ایران باشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    چی؟
    یعی نمیتونم بعدش برای شغل در امریکا اقدام کنم؟ قانونش یکم مسخره به نظر میاد! اخه من چرا باید دو سال ایران باشم؟
    در صورتی که شما با ویزای J1 به آمریکا بیاید، قبل از اینکه ویزای dual intent دیگه ای بتونید بگیرید (مثل H1B یا ازدواج یا ویزاهای اقامتی)، در صورتی که یکی از شرایط زیر درباره شما صدق کنه شما باید دو سال در کشور خودتون ساکن باشید:

1. وقتی برنامه ای که در اون شرکت می کنید بطور مستقیم یا غیر مستقیم توسط دولت آمریکا یا دولت کشور شما فاند شده باشه.
    2. وقتی زمینه کاری در اون برنامه جزو Skill List باشه که در کشور اصلی شما برای اون شغل ها نیازمندی بالایی هست (برای ایران هیچ شغلی در این لیست نیست)
    3. وقتی این برنامه در زمینه های پزشکی و رشته های مرتبط باشه.

دلیلش هم اینه که کشور شما هم از این مخارجی که برای این دوره شما شده و تخصصی که شما کسب کردید سودی عایدش بشه. بعضی مواقع میشه اپلای کرد برای Waiver، ولی در صورتی که گزینه 1 یا 3 باشه تقریبا به هیچ وجه ممکن نیست ولی در صورتی که 2 باشه (که برای ما ایرانی ها هیچ وقت نیست) میشه با آوردن نامه که دولت کشور نیازی به ما نداره این محدودیت رو برداشت. این قضیه قابل پیچوندن هم نیست، فرضا اگه این کار رو انجام بدید و بعدش گرین کارت برنده بشید یا اصلا بیاید آمریکا و چندین سال درس بخونید و کار پیدا کنید یا با یکی ازدواج کنید باز هم بعدش نمی تونید به اون ویزاها نقل مکان کنید و لازمه اون دو سال رو در ایران بگذرونید. این قضیه که آیا نیازی به این دو سال هست هم در فرم DS2019 شما نوشته میشه.

رشته و دانشگاه

Intern Bridge 2012 National Internship Salary Survey Results to Be Released
    51.3% of students are not paid for their internship experience
    50.4% of students did an internship with a for-profit company
    51.4% of interns did not receive academic credit for their internship
    Increasing Business Case that Paid Positions Help With Recruitment and Meet Emerging Legal Requirements

Intern Bridge, the nation’s leading college recruiting research and consulting firm, began releasing data today from its national internship survey completed by over 11,000 students from 150 universities. In the 2012 Internship Salary Report, the firm details the business case for offering paid internships based on this firsthand data. The full report will be released on Feb. 22 during a Webinar to discuss the results in depth with college internship administrators and recruitment professionals.

The report shows that the number of students involved in their first internship experience or had recently completed an internship, rose 4.2% (37.1%) from the 2011 study (32.9%), the 5th year of increase in college students engaging in internships and cooperative education. The report also shows that the number of students being compensated financially for their internship dropped by 3.6% from the previous year. However, the average hourly wage reported by interns rose just 2%, bringing the national average intern wage to $13.50 an hour.

The data trends show that the real-world job experience internships provide continue to be important for college students to have when searching for their first full-time job. The continued decline in paid opportunities are working against companies long-term recruitment efforts and branding efforts. Legal challenges to unpaid internships have also continued to increase, creating potential liabilities for companies who employ unpaid interns.

“College students need internship experience to be competitive in the job market when they graduate and they provide a rich source of potential talent for the companies with internship programs,” said Robert Shindell, Vice President & Chief Learning Officer for Intern Bridge. “Yet companies that don’t pay interns are creating a host of recruitment and potential legal challenges that in the long run could cost much more than the relatively small price of paying interns.”

It is no secret that internships can be beneficial to students in more ways than one, but one of the top transferrable skills that interns learned was how to work in groups. 81.8% of all the student respondents claimed that they felt more comfortable working in group settings as a direct result of their involvement with an organization through an internship or co-op program.

The report also details that 64.1% of students need to work second jobs when working an unpaid internship experience, and only 45% of students were able to work more than 30 hours per week in their internships, due in part to the fact that many of them had to work separate jobs just to keep them financially stable. The report also showed that only 7.7% of colleges and universities offer financial assistance to students participating in unpaid internship experiences. This leaves less time available for interns to focus on working for their employers, or requires students to miss out on important academic activities.

"Students are participating in internships for the invaluable work experience provided, not the wages they pay,” Shindell adds. In fact, the top reasons student pursue internships have to do with building their network and learning about an industry. And, nearly 70% of survey respondents’ say they would accept less pay in exchange for greater work experience.

The results of this study clearly indicate that internships lead students to want to join the company full-time upon graduation. Of the students who participated in internships, over 82% say that they would at least consider a full-time position with the organization that they interned with, and 37% say they would accept the offer definitely.

The report and full results will be released in a Webinar on Feb. 22 at 1:00pm ET p.m. Robert Shindell will review the results in detail and participants will receive a copy of the report. To register, visit http://internbridge.com/2012-results .

About Intern Bridge
    Intern Bridge is the nation's premier college recruiting consulting and research firm. Through the National Internship & Co-op study, We survey students annually to capture trends of internship and recruiting experiences. The critical survey data is the basis for our work: helping organizations build meaningful entry-level talent programs, and assisting career centers to more effectively serve their student populations. For more information, visit http://www.internbridge.com

Senior Member mdemehri آواتار ها

51.3% of students are not paid for their internship experience
    در سالهای اخیر این % خیلی بیشتر شده.
    این موضوع خیلی بستگی به مقطع داره . برای BS توی امریکا اصولاً ( حالا یه نفر میاد می گه نه من paid بودم !384619_sjwkg2z5f2rh11sz.gif) پولی پرداخت نمی کنن به کار آموز.
    اما برای ارشد و دکترا حقوق مناسبی در نظر می گیرن. همه چیز بستگی به ظرفیت مالی اون شرکت داره.287219_acigar.gif
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در صورتی که شما با ویزای J1 به آمریکا بیاید، قبل از اینکه ویزای dual intent دیگه ای بتونید بگیرید (مثل H1B یا ازدواج یا ویزاهای اقامتی)، در صورتی که یکی از شرایط زیر درباره شما صدق کنه شما باید دو سال در کشور خودتون ساکن باشید:

1. وقتی برنامه ای که در اون شرکت می کنید بطور مستقیم یا غیر مستقیم توسط دولت آمریکا یا دولت کشور شما فاند شده باشه.
    2. وقتی زمینه کاری در اون برنامه جزو Skill List باشه که در کشور اصلی شما برای اون شغل ها نیازمندی بالایی هست (برای ایران هیچ شغلی در این لیست نیست)
    3. وقتی این برنامه در زمینه های پزشکی و رشته های مرتبط باشه.

دلیلش هم اینه که کشور شما هم از این مخارجی که برای این دوره شما شده و تخصصی که شما کسب کردید سودی عایدش بشه. بعضی مواقع میشه اپلای کرد برای Waiver، ولی در صورتی که گزینه 1 یا 3 باشه تقریبا به هیچ وجه ممکن نیست ولی در صورتی که 2 باشه (که برای ما ایرانی ها هیچ وقت نیست) میشه با آوردن نامه که دولت کشور نیازی به ما نداره این محدودیت رو برداشت. این قضیه قابل پیچوندن هم نیست، فرضا اگه این کار رو انجام بدید و بعدش گرین کارت برنده بشید یا اصلا بیاید آمریکا و چندین سال درس بخونید و کار پیدا کنید یا با یکی ازدواج کنید باز هم بعدش نمی تونید به اون ویزاها نقل مکان کنید و لازمه اون دو سال رو در ایران بگذرونید. این قضیه که آیا نیازی به این دو سال هست هم در فرم DS2019 شما نوشته میشه.
    اگر برای شغل های Graduate engineer اپلای کنم وضعیت چطوره؟ F1 میدن یا J1؟

سلام دوستان ،
    من از دو شرکت ، آلمانی و امریکایی دعوتنامه کارآموزی گرفتم ، آلمانی ماهی 300 یورو حقوق بهم میده ، اما امریکایی حقوقی برام در نظر نگرفته، هر جفتشون 3 ماهست ، دوستان هزینه زندگی در شهر نیویورک حدودا چقدره زندگی معمولی دانشجویی؟ دوستان کدامش را پیشنهاد میکنن؟ از سفارت آلمان پرسیدم گرفتن ویزا نسبتا شرایط راحت تری داره، اصلا میتونم برای امریکا ویزا بگیرم با توجه به این که بدون حقوقه؟ چه نوع ویزایی؟
    میدونم باید کل فروم ها را بخوانم ، شروع کردم ولی یه کم عجله دارم
    ممنون

Junior Member

I'm a PhD student in the US. Now in my second summer, I got an internship for one month (I took a one credit course for this internship). The department sent a letter to the company that according to immigration rules you don't have to pay for this student. The DSO said that the payment must not be in the form of salary but it can be an stipend. But still the department didn't change the letter because they say it doesn't make difference. Could you please advise me what should I do to get paid

Junior Member

سلام بر دوستان من دانشجو ترم 5 لیسانس برق هستم , میخواستم ببینم برای تابستون امسال چجوری میتونم واسه یه internship یا training program یا خلاصه هر چی که بتونه به رزومم برای اپلای کردن کمک کنه اقدام کنم, paid یا unpaid بودنشم مهم نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)