صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 61

موضوع: اطلاعات کلی در مورد Internship (لینک به ویکی)

Banned

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در مورد Internship (لینک به ویکی)

دوستان یه نفر درست درمون بگه ببینم واسه یه دانشجوی دکترای برق بعد دو ترم تحصیل در تابستون اگر کارآموزی بره چقدر میدن بهش؟ متوسط میگم. شنیدم بیشتر از TA و RA و این حرفاست.فرقش با کسی که ارشد هست و میخواد اقدام کنه چیه؟
    در ضمن زمان اقدام اصولا الان باید باشه دیگه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    دوستان یه نفر درست درمون بگه ببینم واسه یه دانشجوی دکترای برق بعد دو ترم تحصیل در تابستون اگر کارآموزی بره چقدر میدن بهش؟ متوسط میگم. شنیدم بیشتر از TA و RA و این حرفاست.فرقش با کسی که ارشد هست و میخواد اقدام کنه چیه؟
    در ضمن زمان اقدام اصولا الان باید باشه دیگه؟

ممنون
    خیلی بستگی به شرکت داره ولی اصولا از RA/TA بیشتره. شرکتهای سیلیکون ولی و شرکتهای بزرگ خوب پول میدن. متوسط توی سیلیکون ولی برای دانشجوی دکترا حدود 6000$ در ماه قبل از مالیاته.
    شرکتهایی مثل apple و microsoft و amazon و qualcomm حدود 7000$ ماهیانه میدن به علاوه ی آپارتمان مسکونی برای مدت کارآموزی.
    از الان شروع به اقدام کنید ولی تا اول تابستون هم ممکنه کارآموز بگیرن. احتمالا دانشگاهتون Career fair داره که برای کارآموزی جور کردن خیلی خوبه.

آقا یه سوال خیلی ناشیانه: کارآموزی وسط تحصیل چه ربطی به وضعیت ویزا داره؟!

یه شرکتی که دارم مصاحبه میکنم باهاشون٬ تماس گرفتن باهام که شما که ایرانی هستی باید ویزاتونو تا فلان موقع فایل کنیم و از این حرفها - جالب اینه که هنوز آفر ندادن و فقط یه مصاحبه تلفنی کردم باهاشون! خلاصه من هیچی سر در نیاوردم از حرفاشون. دوستان اینجا اخیرا تجربه اینترنشیپ داشتن که بنده رو راهنمایی کنن؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط quicksatik نمایش پست ها

یه شرکتی که دارم مصاحبه میکنم باهاشون٬ تماس گرفتن باهام که شما که ایرانی هستی باید ویزاتونو تا فلان موقع فایل کنیم و از این حرفها - جالب اینه که هنوز آفر ندادن و فقط یه مصاحبه تلفنی کردم باهاشون! خلاصه من هیچی سر در نیاوردم از حرفاشون. دوستان اینجا اخیرا تجربه اینترنشیپ داشتن که بنده رو راهنمایی کنن؟
    تا اونجا که من اطلاع دارم برای CPT فقط دانشگاه مسئوله، حتی USCIS هم کاری نمیکنه، دانشگاه هم پشت I20 تون یه چیزی مینویسه!

سلام دوستان من ترم 6 مهندسی نرم افزار هستم از دانشگاه اصفهان خیلی دنبال summer school واسه تابستون 94 گشتم اما همه هزینه هاش بالاست شما اطلاعاتی از دوره هایی دارید که هزینه غذا و مکان رو خودشون بدن اگه لینکی یا اطلاعاتی را در اختیار من بگذارید ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان
    من دوسال پیش ارشدم تموم شده و سربازیم رو هم رفتم و الان بیکارم تقریبا
    آیا اینترنشیپ فقط برای کسی هست که الان دانشجو هست و یا من هم می تونم درخواست بدم؟
    من بدنبال اینم که راهی آسان تر و سریع تر از دکترا برای رفتن از ایران پیدا کنم
    ایا اینترنشیپ راه خوبیه؟ اگه راه بهتری هست راهنمایی کنید
    متشکرم

سلام دوستان، من دانشجوی رشته کامپیوتر فرایبورگ آلمان هستم، میخواستم یک ترم واسه اینترنشیپ توی امریکا اقدام کنم، شانسی دارم؟ وضعیت اینترنشیپ جدیدا اونجا چجوریه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط quicksatik نمایش پست ها

حدود نه ماه از این پستم گذشته٫ تجربه ام رو اینجا میگم که درس عبرتی بشه برای آیندگان!

یک داستانی وجود داره به نام Export Control Certification که اگر مقیم ایران٬ سوریه٬ سودان٬ کوبا یا کره شمالی باشی برای کار در یه سری شرکت ها قبل از استخدام رسمی باید خود شرکت برای اخذ این جواز اقدام کنه که ممکنه دو تا سه ماه طول بکشه که جوابش بیاد. من در نهایت رفتم یه شرکت دیگه برای اینترنشیپ که نیازی به این قضیه نداشت٬ ولی برای مایکروسافت و SAP که باید برای همچین داستانی اقدام میشد فرصت کافی نبود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin144 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوسال پیش ارشدم تموم شده و سربازیم رو هم رفتم و الان بیکارم تقریبا
    آیا اینترنشیپ فقط برای کسی هست که الان دانشجو هست و یا من هم می تونم درخواست بدم؟
    من بدنبال اینم که راهی آسان تر و سریع تر از دکترا برای رفتن از ایران پیدا کنم
    ایا اینترنشیپ راه خوبیه؟ اگه راه بهتری هست راهنمایی کنید
    متشکرم
    در امریکا شما باید دانشجو باشید تا به اینترنشیپ برید. برای این کار روی ویزای دانشجویی شما اجازه کار میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali13691370 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دانشجوی رشته کامپیوتر فرایبورگ آلمان هستم، میخواستم یک ترم واسه اینترنشیپ توی امریکا اقدام کنم، شانسی دارم؟ وضعیت اینترنشیپ جدیدا اونجا چجوریه؟ ممنون
    من کسانی رو دیدم که از کانادا برای اینترنشیپ اومدن امریکا. کلا برای برنامه‌نویسی اینترنشیپ زیاد هست، ولی باید دید شرکت‌ها چقدر حوصله دردسر ویزا دارند، چون شما باید برای ورود به امریکا ویزا بگیرین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)