نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سوالی در رابطه با ویزا کارت- صدور کارت به نام شخص

Junior Member

پیش فرض سوالی در رابطه با ویزا کارت- صدور کارت به نام شخص

سلام من می خوام یکی از این ویزا کارتای فیزیکی بخرم تو سایتاشون می نویسند یک حساب شخصی بین المللی به اسم شما.این یعنی چی؟من تا اونجایی که می دونم ویزا کارت اصولا وسیله پرداخت است نه دریافت پول.پس این حساب بین المللی به نام فرد چه مزیتی می تونه داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : سوالی مهم در رابطه با ویزا کارت

ویزا کارت وسیله دریافت پول هم هست یعنی باهاش میتونید از ATM های اونور پول بگیرید!

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط bargkar نمایش پست ها
    سلام من می خوام یکی از این ویزا کارتای فیزیکی بخرم تو سایتاشون می نویسند یک حساب شخصی بین المللی به اسم شما.این یعنی چی؟من تا اونجایی که می دونم ویزا کارت اصولا وسیله پرداخت است نه دریافت پول.پس این حساب بین المللی به نام فرد چه مزیتی می تونه داشته باشه؟
    سلام
    این مسئله حساب بانکی چیز خاصی نیست، مثل همون حساب بانکیه که تو ایران دارید، فقط فرقش اینه که این حساب تو یکی از بانک های خارجه با همه اون قابلیت ها که یکی از این قابلیتها همون کردیت کارته که رو حساب میدن، فقط معمولا چون شخص شما این حساب رو باز نمی کنه و با واسطه باز میشه، به آدرسی و مشخصاتی غیر از مشخصات شما، عملا تا وقتی تو ایران هستید میتونید ازش استفاده کنید که قابل پیگیری نیست. بهتره تا زمانی که ایران هستید و نیاز مبرم ندارید دنبالش نرید و با همون کردیت کارت حتی الامکان نه به اسم خودتون، پرداختاتون رو انجام بدید.
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط MeaN5990 نمایش پست ها
    ویزا کارت وسیله دریافت پول هم هست یعنی باهاش میتونید از ATM های اونور پول بگیرید!
    بستگی به نوع ویزا کارت داره، بعضی رو میشه در ATM استفاده کرد و بعضی دیگه رو نه. موقع گرفتن کارت باید بپرسید و ببینید این قابلیت رو داره یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    سلام
    این مسئله حساب بانکی چیز خاصی نیست، مثل همون حساب بانکیه که تو ایران دارید، فقط فرقش اینه که این حساب تو یکی از بانک های خارجه با همه اون قابلیت ها که یکی از این قابلیتها همون کردیت کارته که رو حساب میدن، فقط معمولا چون شخص شما این حساب رو باز نمی کنه و با واسطه باز میشه، به آدرسی و مشخصاتی غیر از مشخصات شما، عملا تا وقتی تو ایران هستید میتونید ازش استفاده کنید که قابل پیگیری نیست. بهتره تا زمانی که ایران هستید و نیاز مبرم ندارید دنبالش نرید و با همون کردیت کارت حتی الامکان نه به اسم خودتون، پرداختاتون رو انجام بدید.
    خیلی ممنون از توضیحاتتون.من می خوام دقیقا بدونم آیا میشه کسی دیگه ای به این حساب بانکی پول بریزه و من این پولو برداشت کنم؟

رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط bargkar نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحاتتون.من می خوام دقیقا بدونم آیا میشه کسی دیگه ای به این حساب بانکی پول بریزه و من این پولو برداشت کنم؟
    در صورتیکه کسی اطلاعات کردیت کارت حساب خودش رو در اختیار شما بزاره، میتونید به راحتی باهاش پرداخت کنید، در غیر این صورت اینکه شما حساب بانکی باز کنید و کسی بخواد پول بریزه توش که شما با کردیت کارت اون حساب پرداخت کنید یه مقدار دردسر داره، چون اون حساب بانکی در نهایت توسط شخص خود شما باز نشده و انتقال پول به اون حساب اما و اگر زیاد داره.
    ویرایش توسط alibme-1362 : April 24th, 2011 در ساعت 09:40 PM

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من 1 سوال مهم از خدمتتون دارم، لطفا دوستانی که اطلاع دقیق دارند راهنماییم کنند. من شنیدم این Visa Card هایی که از بانک های ایرانی گرفته می شوند به دلایل مختلفی مثل اینکه از ایران مصرف می شوند و ... می سوزند، block می شوند و ....! می خوام ببینم که در این موارد آیا پولی هم که در حساب داریم بلوکه می شه؟؟ یعنی می پره؟؟!!
    مبشکرم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 1 سوال مهم از خدمتتون دارم، لطفا دوستانی که اطلاع دقیق دارند راهنماییم کنند. من شنیدم این Visa Card هایی که از بانک های ایرانی گرفته می شوند به دلایل مختلفی مثل اینکه از ایران مصرف می شوند و ... می سوزند، block می شوند و ....! می خوام ببینم که در این موارد آیا پولی هم که در حساب داریم بلوکه می شه؟؟ یعنی می پره؟؟!!
    مبشکرم
    وقتی حساب بلوکه بشه وجهش نیز بلوکه میشه به نفع خزانه داری کشور صادر کننده.

سلام دوستان
    لطفا توضیح بدهید که بهترین راه برای پرداخت fee دانشگاه ها از چه طریقی هست و چطور می شود کارت مربوطه را تهیه کرد؟
    ممنون
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مبشکرم
    با تحقیقاتی که من انجام دادم دیگه ویزاکارت داخل ایران توسط بانک ها صادر نمیشه. ایران تحریمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)