صفحه 27 از 67 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

سلام و عرض ادب.
    سپاس برای پاسخگویی سریعتون
    خدمتتون عارضم که من هشت ماه هم سابقه خدمت دارم و در حال حاضر سرباز هستم.
    در بدترین حالت ممکن آیا تا پایان خرداد با در نظر داشتن بروکراسی اداری، سربازی بنده تموم میشه؟
    نه کارها تشریفاتی و سفارشی نبودن، هرروز 127kmرانندگی کردم تا از پادگان برم نزدیک ترین کتابخونه ممکن اولی رو که نه ماه کسری پیشنهاد دادن، ظرف 5 ماه و دومی رو که هشت ماه پیشنهاد دادن، ظرف 4 ماه تموم کردم.
    در کل چی فکر میکنید؟
    ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط dana2599 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.
    سپاس برای پاسخگویی سریعتون
    خدمتتون عارضم که من هشت ماه هم سابقه خدمت دارم و در حال حاضر سرباز هستم.
    در بدترین حالت ممکن آیا تا پایان خرداد با در نظر داشتن بروکراسی اداری، سربازی بنده تموم میشه؟
    نه کارها تشریفاتی و سفارشی نبودن، هرروز 127kmرانندگی کردم تا از پادگان برم نزدیک ترین کتابخونه ممکن اولی رو که نه ماه کسری پیشنهاد دادن، ظرف 5 ماه و دومی رو که هشت ماه پیشنهاد دادن، ظرف 4 ماه تموم کردم.
    در کل چی فکر میکنید؟
    ممنونم.
    8ماه خدمت یعنی 13 ماه باقی مونده و شما 17 ماه کسری داری اینارو حتما روزی که وقت دفاع میخوای بگیری بگو
    بگو اگر 2.3 ماه هم از کسریم کم کنن بازم هم تو اضافه هستم فردی که وقت دفاع میده ادم منطقی هستش
    شرایط براش توضیح بده اگر بدونه زیاد تو اضافه هستی تو یک هفته بهت وقت دفاع میده که دفاع کنی
    ظرف یک هفته تو برگه سفیدت ثبت میشه برگه ببری یگانت اونا هم ظرف یک هفته تسویه بهت میدن
    البته اینا در حالتی که نامت رسیده باشه بنیاد اگر نامه رسیده برو وقت دفاع بگیر دفاع کنی 2 هفته ای تموم میکنی میای بیرون
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام و سپاس فراوان برای اینکه وقت میگذارید و پاسخ میدید.من وبلاگ حقوقی دارم که برای پایان نامه ارشد و دکتری حقوق مشاوره رایگان میدم.درک میکنم که مدیریت و کنترل چنین انجمن هایی چقدر مشکل و زمانبر.واقعا جای تقدیر فراوان داره.
    من تصور میکردم که مثلا از هفده ماه خدمت حداقل هفت.هشت ماه کم میکنن.چون کسیو نمیشناختم.که بپرسم ظاهرا تصورم غلطه!پس اینطور نیست و حداکثر سه یا چهار ماه کم میشه?

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط dana2599 نمایش پست ها
    سلام و سپاس فراوان برای اینکه وقت میگذارید و پاسخ میدید.من وبلاگ حقوقی دارم که برای پایان نامه ارشد و دکتری حقوق مشاوره رایگان میدم.درک میکنم که مدیریت و کنترل چنین انجمن هایی چقدر مشکل و زمانبر.واقعا جای تقدیر فراوان داره.
    من تصور میکردم که مثلا از هفده ماه خدمت حداقل هفت.هشت ماه کم میکنن.چون کسیو نمیشناختم.که بپرسم ظاهرا تصورم غلطه!پس اینطور نیست و حداکثر سه یا چهار ماه کم میشه?
    ببینید من مورد دیدم که 7.8 ماه کم کردن اما اون افراد برای پروژه زحمت نکشیده بودن
    شاید جلسه دفاع بنیاد به سختی جلسه دفاع ارشد نباشه اما تو یک نکته مشترک هستش و اون اینه که اگر خیلی هم زحمت کشیده باشی تو جلسه نتونی اینو نشون بدی نتیجه لازم نمیگیری
    تو اون 5 دقیقه سعی کن نشون بدی که خیلی زحمت کشیدی چون کسریت زیاده حساسیت هم روت زیاده میشه از طرفی همه چیز به اون جلسه ختم نمیشه بعد اون جلسه یک کمیسیون میگیرن
    اونجا تصمیم گیری میشه که چقدر کسری بهت بدن که اون دیگه از حیطه کار ما خارج هستش. در هر حال من فکر نمیکنم بیشتر از 3.4 ماه کم بشه
    اما آمادگی همه چیز داشته باش شاید کل 17 ماه کسری بهت دادن شاید هم 10 ماه بهت دادن

Junior Member

سلام به همه.چه خبر دوستان؟بالاخره قانون سال 94 در مورد پروژه کسر خدمت اعلام شد یا نه؟دانشجوی ارشد میتونه امسال پروژه برداره یا خیر؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ostureh نمایش پست ها
    سلام به همه.چه خبر دوستان؟بالاخره قانون سال 94 در مورد پروژه کسر خدمت اعلام شد یا نه؟دانشجوی ارشد میتونه امسال پروژه برداره یا خیر؟
    هنوز آیین نامه جدید ابلاغ نشده

با سلام؛
    من دانشجوی ترم آخر هوش مصنوعی هستم و در حال مکاتبه برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های آمریکا یا کانادا در سال 2016 هستم. تقریبا موفق به گرفتن پذیرش شده ام. همچنین حائز شرایط بنیاد ملی نخبگان برای تسهیلات سربازی هستم و می توانم چند وقت دیگه اقدام کنم. تقریبا کل این فروم رو جست و جو کردم و در این زمینه حرف های ضد و نقیضی شنیدم. اینکه آیا انجام این پروژه های سربازی واقعا مشکلی در روند گرفتن ویزا و Clearance مخصوضا برای سفارت آمریکا و کانادا ایجاد نمی کنه ؟ مخصوصا رشته ما که شاید یه مقدار حساسیت هم روش زیاده ! اگر واقعا مشکلی ایجاد می کنه راه حل این موضوع چیه ؟ ممنون میشم اگه جواب موثق بتونین بدین.
    من خودم در شرایط مشابه این دوستمون هستم و منتظر بودم جواب سوال ایشون رو ببینم که چیزی نوشته نشد.
    من 7 ماه کسری برای سربازی پدرم دارم. از طرفی دارم برای امریکا اقدام میکنم و با انجام پروژه کسری میتونم پایان خدمتم رو بگیرم اما همونطور که این دوستمون اشاره کرده چیزای خیلی ضد و نقیضی مخصوصا در مورد clearance امریکا و انجام پروژه نظامی شنیدم.
    ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنند.

سلام قرار بود تا اواسط اردیبهشت ماه بخشنامه ی جدید رو اعلام کنند، کسی خبر نداره که چی شده؟
    امضا بلد نیستم انگشت میزنم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط starrynight نمایش پست ها
    سلام قرار بود تا اواسط اردیبهشت ماه بخشنامه ی جدید رو اعلام کنند، کسی خبر نداره که چی شده؟
    گویا همون روال سابق ادامه داره
    http://www.khabaronline.ir/detail/41...ciety/problems

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    گویا همون روال سابق ادامه داره
    http://www.khabaronline.ir/detail/41...ciety/problems
    آقا کسی تونسته در سال 94 از جایی پروژه بگیره؟؟؟(دانشجوی ارشد باشه) ماکه هر جا زنگ زدیم گفتن برچیده شده طرحش.خواهشا اطلاع بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)