صفحه 1 از 67 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

پیش فرض پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

چگونه برای این کار باید اقدام کرد؟

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHEAVY666 نمایش پست ها
    چگونه برای این کار باید اقدام کرد؟
    با سلام ،
    اول ازدانشگاه یه معرفی نامه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح میگیری.(برای من یک هفته طول کشید)بعد میری اونجا یک سری مدارک میدی و بعد معرفی میکنن به یک موسسه مربوط به رشتتون.البته تا جایی که میدونم، این طرح کاهش خدمت شامل همه دانشگاه ها نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    با سلام ،
    اول ازدانشگاه یه معرفی نامه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح میگیری.(برای من یک هفته طول کشید)بعد میری اونجا یک سری مدارک میدی و بعد معرفی میکنن به یک موسسه مربوط به رشتتون.البته تا جایی که میدونم، این طرح کاهش خدمت شامل همه دانشگاه ها نمیشه.
    اينكه گفتند 2 تا 18 ماه كسر ميشه رو چه حسابيه؟با توجه به كاريه كه انجام ميدي يا سليقه اي و پارتي بازيه؟

آیا این طرح برای همه دانشگاههای دولتی ، پیام نور ، آزاد و .......است؟ یا دانشگاههای خاصیه ؟

در تاریخ : مارس 24, 2011دسته بندی: دانشجویان نخبهبرچسب ها: دانشجويان نخبه در حين تحصيل خدمت سربازي را مي‌گذرانند
    براساس دستورالعمل بنیاد نخبگان؛
    دانشجویان نخبه در حین تحصیل خدمت سربازی را می‌گذرانند
    خبرگزاری فارس: سرپرست دبیرخانه هیئت اجرایی جذب دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: براساس دستورالعمل بنیاد نخبگان، دانشجویان نخبه با انجام پروژه تحقیقاتی بخشی از خدمت دوره سربازی را می‌گذرانند.
    به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، بهمن سلیمانی اظهار داشت: طرح احتساب انجام پروژه‌های تحقیقاتی به عنوان بخشی از خدمت سربازی ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا است.
    وی افزود: در این طرح، دانشجویان نخبه مقاطع ذکر شده دانشگاه‌ها اعم از دولتی، پیام نور و آزاد می‌توانند با گرفتن طرح تحقیقاتی از حوزه نظام وظیفه، دانشگاه یا سازمان‌های مرتبط با رشته تحصیلی خود، در مدت یک سال حین تحصیل طرح را به اتمام رسانده و کارت پایان خدمت دریافت کنند.
    سرپرست دبیرخانه هیئت اجرایی جذب دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه امکان معرفی فرد داوطلب به چند سازمان برای اخذ طرح به صورت همزمان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: افراد داوطلب به یکی از سازمان‌های مرتبط معرفی شده و اقدام به اخذ طرح می‌کنند در صورتی که سازمان مذکور طرح آماده برای واگذاری نداشته و یا زمینه‌های تخصصی مورد علاقه فرد با نیازهای سازمان مذکور همخوانی نداشته باشد، وی توسط بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به سازمان‌های دیگری معرفی می‌شود.
    سلیمانی تصریح کرد: استفاده از این دستورالعمل در مورد دانشجویان به دلیل استفاده از معافیت تحصیلی نیازی به اخذ و ارسال دفترچه آماده به خدمت نیست ولی در صورت فراغت از تحصیل و تمایل به استفاده از این موقعیت می‌توانند برای پیگیری مسائل مربوطه با حوزه نظام وظیفه هماهنگی لازم را به عمل آورند.
    وی در مورد نحوه کاهش خدمت سربازی با اجرای این دستورالعمل گفت: براساس دستورالعمل ارسالی از ستاد بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، زمان لازم برای انجام طرح مطالعاتی نظری و در برگیرنده مطالعات کتابخانه‌ای برای مقطع دکترا حداکثر ۹ ماه و برای کارشناسی ارشد حداکثر شش ماه، پایان‌نامه‌های منجر به ساخت نمونه آزمایشگاهی به ترتیب برای مشمولان دکترا و کارشناسی ارشد ۹ و شش ماه، و پایان‌نامه‌های منجر به ساخت نمونه صنعتی و تولیدی در مورد دکترا ۱۲ ماه و مشمولان کارشناسی ارشد حداکثر ۹ ماه جزو خدمت ضرورت محسوب می‌شود و زمان مربوط پس از گزارش پایان طرح توسط کمیسیون عالی ارزیابی دستورالعمل مورد بررسی و تصویب قرار می‌گیرد.
    سرپرست دبیرخانه هیئت اجرایی جذب دانشگاه شهید چمران اهواز تصریح کرد: دانشجویان علاقمند به اجرای پروژه برای نیروهای مسلح می‌توانند برای اخذ پروژه به معاونت پژوهشی دانشگاه‌ها مراجعه و نسبت به انجام مراحل اقدام کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control IsF U Of Tech

دوستان کسی می دونه که با گرفتن چنین پروژه هایی بعدا روی کارت چیزی مینوسند؟ برای Clearnace شک دارم!

Junior Member

این سوال من هم هست..بعدا احیانا تو قضیه Clearance به مشکل برنمیخوریم؟ چون یه عده از جاهایی که معرفی می کنن برای انجام پروژه تو لیست شرکتهای تحریمی هستند؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Transportation Eng

تا جایی که من مطلع هستم برای رشته های برق و مکانیک که پروژه هاشون مربوط به وزارت دفاع میشه احتمالا مشکل ایجاد خواهد شد، ولی برای بعضی رشته ها که پروژه کسری خدمت مربوط به نیروی انتظامی و یا پلیس راهور و ... دارند مشکلی پیش نمیاد.

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

داشتم فکر می کردم که اگر ما پروژه تحقیقاتی برای یکی از ارگان های نظامی انجام بدیم، ما که جز کادر سازمان یا عضو رسمی نیستیم که اسممون جای خاصی ثبت بشه به نحوی که FBI بفهمه و برامون دردسر ساز بشه. درست می گم؟

Junior Member

لطفا اگر کسی پروژه کسر خدمت گرفته و بعد هم مشکلی در ویزا و یا clearance براش پیش اومده و یا نیومده !! اینجا یه کم با جزییات از تجربیاتش برامون بگه .... خواهش می کنم ...
    من خودم می تونم از صا ایران پروژه بگیرم ولی یکی می گفت تو کارت پایان خدمت می نویسن که مثلا 6 ماه کسر خدمت بابت انجام پروژه (اسم سازمانی رو نمی نویسن) ... از طرفی کانادا هم که برای ویزا کارت پایان خدمت رو می گیره بعد اون وقت این مسیله رو چه جوری توجیه می کنیم ؟؟ گیر نمی دن چرا کسر خدمت داری چه پروژه ای و برای کجا انجام دادی ؟؟؟

صفحه 1 از 67 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)