صفحه 16 از 67 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

سلام دوستان همسرم 5 ماه خدمته و ارشد مدیریت داره.میخواد پروژه کسری خدمت برداره.منتها فعلا تاییدیه کاردانیشو برای دانشگاه ارشدش نفرستادن و میگن 3 ماه طول میکشه میخوام بدونم آیا برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یه گواهی فراغت از تحصیل معمولی کافیه یا حتما باید مدرک تحصیلی و یا گواهی موقت باشه؟و قانون کسری خدمت در حال حاضر هست؟لطفا جواب بدید خیلی فوریه.اگه کسی لیست پروژه ها رو داره ممنون میشم برام بذاره.

سلام.
    دوستان دو تا سوال داشتم:

1. آیا با شرایط فعلی میشه کسری بالاتر از 12 ماه (مجموع دو پروژه) داشت؟
    2. به صورت تقریبی پروژه‌ای که 7 ماه کسری میگیره، چقدر نیاز به کار داره؟ و این کار آیا به صورت انفرادی انجام میشه؟

Junior Member hamid550 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSUT-Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان دو تا سوال داشتم:

1. آیا با شرایط فعلی میشه کسری بالاتر از 12 ماه (مجموع دو پروژه) داشت؟
    2. به صورت تقریبی پروژه‌ای که 7 ماه کسری میگیره، چقدر نیاز به کار داره؟ و این کار آیا به صورت انفرادی انجام میشه؟

1. نمی دونم
    2. یا باید اطلاعات قبلی داشته باشید و یا اینکه وقت بزارید . معمولا یکی دو ماهه میشه جمعش کرد . بستگی به پروژه هم داره

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان همسرم 5 ماه خدمته و ارشد مدیریت داره.میخواد پروژه کسری خدمت برداره.منتها فعلا تاییدیه کاردانیشو برای دانشگاه ارشدش نفرستادن و میگن 3 ماه طول میکشه میخوام بدونم آیا برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یه گواهی فراغت از تحصیل معمولی کافیه یا حتما باید مدرک تحصیلی و یا گواهی موقت باشه؟و قانون کسری خدمت در حال حاضر هست؟لطفا جواب بدید خیلی فوریه.اگه کسی لیست پروژه ها رو داره ممنون میشم برام بذاره.
    سلام
    بله قانون کسری هنوز هست اما امسال مهلتش تموم میشه و برای تمدید یا عدم تمدید قانون از سال بعد، مجددا تصمیم گیری میشه.
    برای تشکیل پرونده همکار تحقیقاتی نیروهای مسلح (کسری خدمت) نیازی به مدرک تحصیلی یا گواهی موقت نیست، اصلاً به سرباز که مدرکش رو نمیدن، بلکه فقط نامه ای که دانشگاه ارشدشون به نظام وظیفه زده و ایشون رو آماده بخدمت معرفی کرده کافیه. ضمناًً اون نامه رو به ب.ن.ن.م نباید بدن، بلکه به سازمان بکارگیرنده شون میدن و اون سازمان نامه می زنه به ب.ن.ن.م و ایشون رو معرفی می کنه.
    لیست پروژه ها که مشخص نیست، لیست سازمانهایی که پروژه میدن مشخص هست که لینکش رو بچه ها در فروم گذاشتن و با مراجعه به ب.ن.ن.م هم می تونن پیداش کنن. بعد هر سازمانی در رشته هایی که نیاز داره یک لیستی از پروژه های مخصوص خودش رو داره. مثلاً لیست پروژه های یک سازمان که در رشته مدیریت هم پروژه کسری داره رو در این لینک می تونین ببینین.
    ایشون با توجه به اینکه 5 ماه از خدمت شون گذشته باید در اسرع وقت اقدام کنن.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام دوستان

من میخواستم بدونم با برداشتن پروژه کسری خدمت امکان داره قبل از اتمام پروژه ممنوع الخروج بشی (ینی وقتی هنوز پروژه تموم نشده نزارن از کشور خارج شی)؟

جایی که میخوام ازش پروژه بردارم خیلی امنیتی نیست و موضوع پروژه هم همینطور. تعهد خاصی هم بابت اتمام پروژه نمی گیرن اما میخواستم مطمئن شم چون از یه دانشگاه ادمیشن گرفتم و امکان داره بدون تموم کردن این پروژه مجبور بشم برم و شاید از راه دور پروژه رو انجام بدم براشون.

سپاسگزارم از راهنماییتون،

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد هستم و به تازگی دفترچه سربازیمو پست کردم و تاریخ اعزامم 10/1 (یک دی) خورده که سه ماه مونده. راستش این امکان برام هست که در یک سازمان دولتی امریه بگیرم ولی یک سوالی دارم قبلش و هنوز جواب درستی واسش نگرفتم ( هر کسی یه چیزی میگه)، خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.

آیا بطور کلی امکان گرفتن پروژه تحقیقاتی کسر خدمت برای سربازهایی که در حال گذراندن امریه سربازی هستند وجود داره یا حتما همه امریه ها باید 24 ماه خدمت کنن؟؟

اکثرا میگن امکانش نیست و باید حتما 24 ماه بگذرونی ولی یه عده هم میگن سازمان هایی که امریه میگیرند در ابتدای کار یک تعهدنامه رسمی از سرباز میگیرن که نتونه از مزایای پروژه های کسر خدمت استفاده کنن ولی بعضی سازمان ها این تعهدنامه رو نمیگیرن(یا بطور کلی و یا اگر پارتی داشته باشیم) و میشه کسر خدمت هم گرفت. آیا این موضوع صحت داره ؟!

خیلی ممنون از وقتی که میگذارید

Junior Member

با سلام ، من فارغ التحصیل ارشد برنامه ریزی شهری از دانشگاه شیراز هستم ، میخوام برای کسری خدمت پروژه وردارم ، یک ماه دیگه اعزامم ، یکی از دوستام بهم گفت دانشگاه امام حسین میشه ، ولی چون از شهرستانم میخوام قبلش با تلفن هماهنگ کنم روزی برم که مسئولش باشه اونجا ، متاسفانه هرچی میگردم تو سایت دانشگاه امام حسین هیچ شماره ای از این دانشگاه پیدا نمیکنم ، نمیدونم چجوری تماس بگیرم باهاشون ، ضمنا اگر از دوستان کسی اطلاعی داره که کدوم ارگان هست که میتونم برمواسه پروژه ممنون میشم ، آیا روز خاصی باید رفت یا نه ، ضمنا مدارک خاصی میخوان ؟
    ممنون میشم یکی از دوستان پاسخ بده

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم بدونم با برداشتن پروژه کسری خدمت امکان داره قبل از اتمام پروژه ممنوع الخروج بشی (ینی وقتی هنوز پروژه تموم نشده نزارن از کشور خارج شی)؟
    جایی که میخوام ازش پروژه بردارم خیلی امنیتی نیست و موضوع پروژه هم همینطور. تعهد خاصی هم بابت اتمام پروژه نمی گیرن اما میخواستم مطمئن شم چون از یه دانشگاه ادمیشن گرفتم و امکان داره بدون تموم کردن این پروژه مجبور بشم برم و شاید از راه دور پروژه رو انجام بدم براشون.
    سپاسگزارم از راهنماییتون،
    سلام میثم جان،
    در حالت کلی شما صرفاً با گرفتن پروژه کسری و قبل از اینکه سرباز بشی ممنوع الخروج نمیشی و نظام وظیفه براتون مجوز خروج صادر می کنه. اما بستگی به سازمان بکارگیرنده تون هم داره که چقدر حفاظتی باشه. اینکه ادامه پروژه رو هم از راه دور قبول بکنند یا نه باز بستگی به سازمان بکارگیرنده تون داره، ولی قانونش اینه که دانشجویان خارج از کشور نمی تونند پروژه کسری انجام بدن.
    موفق باشید

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد هستم و به تازگی دفترچه سربازیمو پست کردم و تاریخ اعزامم 10/1 (یک دی) خورده که سه ماه مونده. راستش این امکان برام هست که در یک سازمان دولتی امریه بگیرم ولی یک سوالی دارم قبلش و هنوز جواب درستی واسش نگرفتم ( هر کسی یه چیزی میگه)، خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.
    آیا بطور کلی امکان گرفتن پروژه تحقیقاتی کسر خدمت برای سربازهایی که در حال گذراندن امریه سربازی هستند وجود داره یا حتما همه امریه ها باید 24 ماه خدمت کنن؟؟
    اکثرا میگن امکانش نیست و باید حتما 24 ماه بگذرونی ولی یه عده هم میگن سازمان هایی که امریه میگیرند در ابتدای کار یک تعهدنامه رسمی از سرباز میگیرن که نتونه از مزایای پروژه های کسر خدمت استفاده کنن ولی بعضی سازمان ها این تعهدنامه رو نمیگیرن(یا بطور کلی و یا اگر پارتی داشته باشیم) و میشه کسر خدمت هم گرفت. آیا این موضوع صحت داره ؟!
    خیلی ممنون از وقتی که میگذارید
    سلام ایمان جان،
    همونطور که گفتی سربازهایی که در سازمان های غیر نظامی امریه گرفته باشند خدمت شون 24 ماه هست و نمی تونند از کسری استفاده کنند. اما بنده هم دیدم سربازهایی رو که امریه بعضی سازمان های خاص بودند و کسری هم تونستن بگیرن، اینها موارد استثنای خارج از قانونی هست که شما هم بهش اشاره کردین!
    اما اگر امریه در سازمان های زیر مجموعه نیروهای مسلح باشین (چیزی که بهش میگن مشمول وظیفه خاص) که خدمت تون 21 ماهه هست و کسری هم می تونید بگیرین.
    موفق باشید

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ec1364 نمایش پست ها
    با سلام ، من فارغ التحصیل ارشد برنامه ریزی شهری از دانشگاه شیراز هستم ، میخوام برای کسری خدمت پروژه وردارم ، یک ماه دیگه اعزامم ، یکی از دوستام بهم گفت دانشگاه امام حسین میشه ، ولی چون از شهرستانم میخوام قبلش با تلفن هماهنگ کنم روزی برم که مسئولش باشه اونجا ، متاسفانه هرچی میگردم تو سایت دانشگاه امام حسین هیچ شماره ای از این دانشگاه پیدا نمیکنم ، نمیدونم چجوری تماس بگیرم باهاشون ، ضمنا اگر از دوستان کسی اطلاعی داره که کدوم ارگان هست که میتونم برمواسه پروژه ممنون میشم ، آیا روز خاصی باید رفت یا نه ، ضمنا مدارک خاصی میخوان ؟
    ممنون میشم یکی از دوستان پاسخ بده
    سلام،
    بخاطر مسائل حفاظتی معمولاً شماره تماس ها رو در سایت نمی تونین پیدا کنین. اگر دوستی آشنایی اونجا داشته باشین راحت تر می تونین به داخل دسترسی پیدا کنین.
    نمی دونم دقیقاً در فیلد شما چه سازمان هایی ممکنه پروژه داشته باشن اما بنظرم از سازمان جغرافیایی و همچنین بنیاد تعاون های نیروهای مسلح (ناجا، و.دفاع، سپاه، بسیج، ارتش) هم یه پرس و جویی بکنین.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)