صفحه 11 از 67 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

سلام
    یه سوال خیلی حیاتی دارم این کسری خدمت ها بعد از سال ۹۲ دیگه اعتباری نداره؟ و کلا حذف میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lkm نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال خیلی حیاتی دارم این کسری خدمت ها بعد از سال ۹۲ دیگه اعتباری نداره؟ و کلا حذف میشه؟
    سلام
    اون چیزی که من شنیدم اینه که تمام کسری ها به غیر از کسری پروژه های تحقیقاتی حذف میشن. ولی فعلاً هیچ خبر قطعی منتشر نشده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahkhm نمایش پست ها
    سلام

من حدود 5.5 ماه خدمت قبلی داشتم و چند روز پیش هم نامه کسر خدمت به مدت 16 ماه گرفتم که در مجموع بیشتر از 21 ماه میشه. در ضمن الان دانشجو هستم.
    سؤالم اینه که بعد از اینکه مقدار کسری تو سیستم ثبت شد (که حدود یک هفته طول میکشه)، برای گرفتم کار پایان خدمت چه اقداماتی رو انجام بدم؟
    توضیح اینکه من از خود نظام وظیفه شهرستان هم سؤال کردم، ولی با دو پاسخ متفاوت روبرو شدم:
    1) باید دفترچه پست کنم و یا با خودم ببرم به یگانی که قبلاً خدمت کردم و اون یگان برای کارت پایان خدمت اقدام کنه.
    2) باید برم پلیس +10 و از اونجا اقدام کنم برای معافیت!

با توجه به اینکه من باید 2 3 هفته دیگه خارج از کشور باشم، ممنون میشم اگر کسی در این زمینه اطلاعی داره کمکم کنه.
    سلام دوست گرامی
    ببخشید درمورد سوالی که مطرح کردین نمیتونم کمکی کنم اما شاید شما بتونید به بنده کمک کنید! پیشاپیش بسیار ممنونم
    راستش چند روزی هست که از گوشه کنار شنیدیم برای کسانی که عضو بنیاد ملی نخبگان نیستن و از طریق بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح دارن اقدام میکنن کلا با هرچندتا پروژه که بردارن سقفش فقط 8 ماه میتونن کسر خدمت بگیرن!! و اینکه دیدم دوستان گفته بودن بیشتر از دوتا پروژه هم نمیشه گرفت
    با توجه به اینکه شما فرمودین "چند روز پیش" 16 ماه کسر خدمت گرفتین ( ضمنا تبریک میگم ) میخواستم بدونم آیا همچین مساءلی برای شما هم مطرح شده بود؟
    خیلی ناراحت کنندست که هیچ سایت معتبری از سمت سازمان وجود نداره تا تمام دستورالعملا در اختیارمون باشه. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط diffindo نمایش پست ها
    سلام دوست گرامیببخشید درمورد سوالی که مطرح کردین نمیتونم کمکی کنم اما شاید شما بتونید به بنده کمک کنید! پیشاپیش بسیار ممنونمراستش چند روزی هست که از گوشه کنار شنیدیم برای کسانی که عضو بنیاد ملی نخبگان نیستن و از طریق بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح دارن اقدام میکنن کلا با هرچندتا پروژه که بردارن سقفش فقط 8 ماه میتونن کسر خدمت بگیرن!! و اینکه دیدم دوستان گفته بودن بیشتر از دوتا پروژه هم نمیشه گرفتبا توجه به اینکه شما فرمودین "چند روز پیش" 16 ماه کسر خدمت گرفتین ( ضمنا تبریک میگم ) میخواستم بدونم آیا همچین مساءلی برای شما هم مطرح شده بود؟خیلی ناراحت کنندست که هیچ سایت معتبری از سمت سازمان وجود نداره تا تمام دستورالعملا در اختیارمون باشه. ممنون
    سلامدر مورد اینکه بیشتر از 2 پروژه نمیشه گرفت، متأسفانه مثل اینکه قانون جدید هستش (هر چند من موقعی که برای دفاع رفته بودم دیدم کسانی رو که پروژه چهارمشون رو داشتن ثبت میکردن!). ولی من چیزی در مورد محدودیت مقدار کسری نشنیدم و بعید هم میدونم که صحت داشته باشه. به هر حال به نظرم بهتره هر چه زودتر اقدام کنید که حتی اگر سقف کسری 8 ماه هم باشه باز هم ارزشش رو داره.این موارد شامل حال من نشد، من فقط 2 پروژه انجام دادم که یکی 12 ماه کسری پیشنهادی داشت و دیگری 6 ماه، که از این 18 ماه 16 ماهش بهم تعلق گرفت.

سلام
    در صورت تکراری بودن سوالم عذر خواهی میکنم. البته با این شرایط متغییر آپدیت شدنش هم خالی از لطف نیست .

من دانشجوی ارشد هستم و قصد دارم برای دکترا برای پذیرش آمریکا یا کانادا اقدام کنم، آیا انجام پروژه کسری خدمت برای نهادهایی مثل صنایع دفاع و ... در پذیرش گرفتن و کلیرنس تاثیر منفی نداره؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط M.student نمایش پست ها
    سلام
    در صورت تکراری بودن سوالم عذر خواهی میکنم. البته با این شرایط متغییر آپدیت شدنش هم خالی از لطف نیست .

من دانشجوی ارشد هستم و قصد دارم برای دکترا برای پذیرش آمریکا یا کانادا اقدام کنم، آیا انجام پروژه کسری خدمت برای نهادهایی مثل صنایع دفاع و ... در پذیرش گرفتن و کلیرنس تاثیر منفی نداره؟
    تا وقتی که خودت نگی، کسی نمیدونه شما کجا پروژه ات رو گذروندی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    زمزمه هایی در زمینه حذف تمام یا بخشی از کسری ها و 24 ماهه کردن خدمت همه مشمولین از 93 شنیده میشه. این لینک رو ببینین.
    هر روز ...تر از دیروز
    دوست من با توجه به متن خبر(من این خبر رو تو خود سایت سربازی هم خوندم) منظور از این که کسری ها برداشته می شه اینه که مدت خدمت کمتر از 24 ماه نخواهد بود. و ربطی به کسری پروژه نداره

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط nasaah نمایش پست ها
    دوست من با توجه به متن خبر(من این خبر رو تو خود سایت سربازی هم خوندم) منظور از این که کسری ها برداشته می شه اینه که مدت خدمت کمتر از 24 ماه نخواهد بود. و ربطی به کسری پروژه نداره
    بله فرمایش شما درسته. از این خبر که مال چند ساعت پیش هست هم همین موضوع برداشت میشه. ضمن اینکه بنده چند روز پیش وزارت دفاع بودم و یکی از آشنایان که از رده های بالا هست می گفت که اعزامی های از اول 93 همه 24 ماهه میشن و تمام کسری ها حذف میشه فقط شاید متأهل ها 21 ماهه بشن. اما در مورد حذف پروژه های پژوهشی کسری هنوز صحبتی نشده. واسه همین می گفت هرچه سریعتر تو همین سال 92 تا تصمیمی برای حذف پروژه های کسری نگرفتن براشون اقدام کن.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

مثل این که دیگه کارشناسی هم میتونه پروژه بگیره درسته ؟ تو سایت sarbazi.us

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin1367 نمایش پست ها
    مثل این که دیگه کارشناسی هم میتونه پروژه بگیره درسته ؟ تو سایت sarbazi.us
    من که هنوز چیزی نشنیدم، میشه لینک کامل خبر رو بذاری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)