صفحه 12 از 67 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

توی خبر گفته کارشناسی و بالاتر
    http://www.sarbazi.us/?p=3501

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin1367 نمایش پست ها
    توی خبر گفته کارشناسی و بالاتر
    http://www.sarbazi.us/?p=3501

متشکر، بله خبر رو خوندم. یه مقدار ناواضح گفته ولی تا جایی که من میدونم شما بعد از اینکه کارشناسیت رو تموم کردی و با ورود به دوره ی ارشد میتونی از این تسهیلات استفاده کنی، سری به ویکی سایت بزن، اونجا بچه ها آخرین اطلاعات رو قرار میدن.

من میگم کارشناسی هم میتونه پروژه بگیره ؟ همه رفتن توی فاز ۲۴ماه شدن یا نشدن

Junior Member

دوستان عزیز تقاضای کمک دارم ...

من فوق لیسانس عمران هستم و الان هم دانشجو هستم ترم آخر . من هرجا میرم برای رشته عمران هیچ نوع پروژه ای جهت کسری خدمت ندارند . ممنون میشم اگر دوستان اطلاع دارن از اداره خاصی که در این مورد پروژه دارند .

با سپاس

Junior Member

سلام سفر به خیر، پروژه 12 ماهه رو در چند ماه انجام دادید؟ چقدر طول کشد تا بنیاد کسیریتون رو اعلام کنه؟ ایا در بنیاد دفاع کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahkhm نمایش پست ها
    سلام

من حدود 5.5 ماه خدمت قبلی داشتم و چند روز پیش هم نامه کسر خدمت به مدت 16 ماه گرفتم که در مجموع بیشتر از 21 ماه میشه. در ضمن الان دانشجو هستم.
    سؤالم اینه که بعد از اینکه مقدار کسری تو سیستم ثبت شد (که حدود یک هفته طول میکشه)، برای گرفتم کار پایان خدمت چه اقداماتی رو انجام بدم؟
    توضیح اینکه من از خود نظام وظیفه شهرستان هم سؤال کردم، ولی با دو پاسخ متفاوت روبرو شدم:
    1) باید دفترچه پست کنم و یا با خودم ببرم به یگانی که قبلاً خدمت کردم و اون یگان برای کارت پایان خدمت اقدام کنه.
    2) باید برم پلیس +10 و از اونجا اقدام کنم برای معافیت!

با توجه به اینکه من باید 2 3 هفته دیگه خارج از کشور باشم، ممنون میشم اگر کسی در این زمینه اطلاعی داره کمکم کنه.

سلام
    ببخشید من نمی توانم کمکی به شما بکنم و پاسخ دقیقی داشته باشم. ضمن این که از تاریخ این پست مدت زیادی گذشته و احتمالا شما کارت پایان خدمت هم گرفته اید. اما فکر می کنم شما بتوانید به من کمک کنید:

از خدمت من(از 21 ماه) حدودا 9 ماه و 10 روزش باقی مونده و من پروژه ای که انجام داده ام توی نامه 9 ماه کسری پیشنهاد کرده اند. نامه را بردم ستاد و ثبت شد و سی دی ها را هم تحویل دادم اما وقتی رفتم که وقت دفاع تعیین کنه ! گفت باید برگه اعزام به خدمت داشته باشی! و من نداشتم. شما موقع دفاع برگه اعزام داشتید ؟! یعنی من برای دفاع توی ستاد و بعد ثبت میزان کسری لازمه که برم پلیس+10 و درخواست اعزام بدم ؟! بعد با برگه اعزام برم ستاد؟!
    دفاعش چطوریه؟! کمیسیون داره؟! چقدر طول میکشه؟!
    اگه شما فرآیندش را انجام دادید لطفا توضیح بدید.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .MSc of Electronic Eng. -Shahid Beheshti Univ

با سلام خدمت دوستان

میشه لطف کنید و لیستی از سازمان ها و شرکت هایی که برای رشته مهندسی الکترونیک پروژه های کسری خدمت می دهند را واسم به پیوست در پیغام خصوصی بفرستید؟؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق نفت و گاز

سلام دو تا سوال داشتم یکی اینکه حین خدمت میشه پروژه برداشت؟ یا اینکه از پروژه ای که قبلا برداشتیم دفاع کنیم و کسری بگیریم؟قول های متناقضی دیدم تو این دستورالعمل گفتن نمیشه
    http://www.iut.ac.ir/inside/article60.html و http://eng.ut.ac.ir/web/research/76 ولی بعضی جاها گفتن میشه
    یه سوال دیگم اینه که سقف دو تا پروژه وجود داره؟ برای هر پروژه هم سقف وجود دارده مثلا بالای 8 ماه ندهند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق نفت و گاز

نقل قول نوشته اصلی توسط aliz4 نمایش پست ها
    سلام، من در حال خدمت یک پروژه از هواپیما سازی ایران (هسا) برداشتم، انجام دادم و کلی هم خرجش کردم. متاسفانه چون با مسئول پروژه قرار گذاشتیم که کارهای اداریش رو بعد از اتمام پروژه انجام بدیم، تموم که شد فهمیدیم در حال خدمت قبول نمی کنن و مداحل اداریش برای گرفتن کسری نمیتونه طی بشه. ولی پروژه آماده است و اگر کسی دانشجوی ارشد به بالای رشته مرتبط (مکانیک و ... ) باشه می تونه همین پروژه که من انجام دادم رو به اسم خودش بگیره. مسئولش به من قول داده که حداکثر مقدار مجاز (12 ماه کسری) رو در کمیسیون برای فرد متقاضی پیشنهاد بده. اگه کسی خواست ایمیل بزنه تا جزییاتش رو توضیح بدم. [xxxxxxxxxxxx]
    خوب اگه طرح رو گرفته باشی میشه دفاعش رو حین خدمت انجام بدی؟ یا اینکه مراحل درخواست داوری تو بنیاد نخبگان رو موکول به حین خدمتت بکنی؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aliz4 نمایش پست ها
    سلام، من در حال خدمت یک پروژه از هواپیما سازی ایران (هسا) برداشتم، انجام دادم و کلی هم خرجش کردم. متاسفانه چون با مسئول پروژه قرار گذاشتیم که کارهای اداریش رو بعد از اتمام پروژه انجام بدیم، تموم که شد فهمیدیم در حال خدمت قبول نمی کنن و مداحل اداریش برای گرفتن کسری نمیتونه طی بشه. ولی پروژه آماده است و اگر کسی دانشجوی ارشد به بالای رشته مرتبط (مکانیک و ... ) باشه می تونه همین پروژه که من انجام دادم رو به اسم خودش بگیره. مسئولش به من قول داده که حداکثر مقدار مجاز (12 ماه کسری) رو در کمیسیون برای فرد متقاضی پیشنهاد بده. اگه کسی خواست ایمیل بزنه تا جزییاتش رو توضیح بدم. [xxxxxxxxxxxx]
    سلام دوست عزیز

من درست منظور شما را متوجه نشدم. یعنی میگید که در حین خدمت سربازی نمیذارن که از پروژه کسری دفاع انجام بدین !؟ مطمئنید !؟
    فکر نمیکنم اینطوری باشه ؛ چون من توی همین فروم خیلی ها را شنیدم که در حین خدمت از پروژه هاشون دفاع کردن و کسری گرفتند.
    ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه بدین.

خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)