صفحه 18 از 67 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

یعنی اگه 22 ماهم کسری داشته باشیم باید 12 ماه خدمت کنیم؟
    ردار سيد حميد صدرالسادات با اشاره به مقررات جديد مربوط به کسر خدمت‌هاي سربازان متاهل و داراي فرزند به يکي از ابهامات موجود در اين مقررات پاسخ داد و گفت: برابر قانون، مجموع کسر خدمت‌هاي تعلق گرفته به يک سرباز نبايد به حدي باشد که مدت سربازي را به کمتر از يکسال برساند. بنابراين تمامي کسر خدمت‌هاي تعلق گرفته به سربازان اعم از کسر خدمت‌هاي بسيج، نخبگان، همسر، فرزند و غيره به اندازه‌اي قابل استفاده است که سرباز با احتساب دوران آموزشي يک سال در خدمت نيروهاي مسلح باشد.

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    یعنی اگه 22 ماهم کسری داشته باشیم باید 12 ماه خدمت کنیم؟
    ردار سيد حميد صدرالسادات با اشاره به مقررات جديد مربوط به کسر خدمت‌هاي سربازان متاهل و داراي فرزند به يکي از ابهامات موجود در اين مقررات پاسخ داد و گفت: برابر قانون، مجموع کسر خدمت‌هاي تعلق گرفته به يک سرباز نبايد به حدي باشد که مدت سربازي را به کمتر از يکسال برساند. بنابراين تمامي کسر خدمت‌هاي تعلق گرفته به سربازان اعم از کسر خدمت‌هاي بسيج، نخبگان، همسر، فرزند و غيره به اندازه‌اي قابل استفاده است که سرباز با احتساب دوران آموزشي يک سال در خدمت نيروهاي مسلح باشد.
    حالا این قانون از اول 94 اعمال میشه یا از الانه؟

Junior Member

این قانون که احتمالا باید از 94 اعمال بشه چون اون موقع است که میشه دو سال . ولی کسری بنیاد ملی نخبگان رو هم شامل میشه یا فقط بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ه؟

Junior Member hamid550 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSUT-Control Engineering

کسری بنیاد نخبگان که از ابتدا هم 12 ماهه بود . این کسری پروژه کسری خدمت بوده که می تونسته بیشتر باشه

من فکر می کنم که خبرگزاری ایسنا که این خبرو زده اشتباه نوشته
    چون الان کلی از دانشجو ها هستند که پروژه دوم انجام میدن در حالیکه کسری بسیج و یا ایثارگری پدر رو هم دارن و مطمئنا مجموع کسریشون 15-16 ماه شاید بیشتر بشه

خبرگزاری مهر اصلا چیزی در این مورد ننوشته

بهترین کار این هست که از خود نظام وظیفه بپرسیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - سازه

سلام. من تقریبا تمام 18 صفحه رو خوندم
    از دوستانی که این کسری رو گرفتن چندتا سوال دارم:
    1- یه نسبتی (حدودی) بین مدت انجام پروژه و مدت کسری که سازمان مربوطه برای بنیاد میزنه بدید، مثلاً حدودا یه پروژه ای که 9 ماه کسری بگیره رو طی چندوقته می شه تمومش کرد؟( البته به خود شخص هم بستگی داره)
    2- من 9 ماه از خدمتم مونده الانم ترم 5 ارشد عمرانم. فکر میکنید تا آخر 93 میشه یه پروژه یا دوتا گرفت و انجام داد و 9 ماه کسری گرفت؟
    3- کدوم سازمان رو پیشنهاد میکنید که هم آدمای خوبی باشن، هم بنیاد بهتر کسری بده به اونا و هم زیاد سخت نگیرن توی رفت و آمد!
    4- قبول میکنن یه پروژه ای رو که خودشون فکر میکنن 4 ماه طول بکشه رو ما دوماهه انجامش بدیم؟ گیر نمیدن؟ (دستم تنده آخه )

فکرکنم سوال خیلی از دوستان جواب داده بشه
    با تشکر

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_doodi2 نمایش پست ها
    سلام. من تقریبا تمام 18 صفحه رو خوندم
    از دوستانی که این کسری رو گرفتن چندتا سوال دارم:
    1- یه نسبتی (حدودی) بین مدت انجام پروژه و مدت کسری که سازمان مربوطه برای بنیاد میزنه بدید، مثلاً حدودا یه پروژه ای که 9 ماه کسری بگیره رو طی چندوقته می شه تمومش کرد؟( البته به خود شخص هم بستگی داره)
    2- من 9 ماه از خدمتم مونده الانم ترم 5 ارشد عمرانم. فکر میکنید تا آخر 93 میشه یه پروژه یا دوتا گرفت و انجام داد و 9 ماه کسری گرفت؟
    3- کدوم سازمان رو پیشنهاد میکنید که هم آدمای خوبی باشن، هم بنیاد بهتر کسری بده به اونا و هم زیاد سخت نگیرن توی رفت و آمد!
    4- قبول میکنن یه پروژه ای رو که خودشون فکر میکنن 4 ماه طول بکشه رو ما دوماهه انجامش بدیم؟ گیر نمیدن؟ (دستم تنده آخه )

فکرکنم سوال خیلی از دوستان جواب داده بشه
    با تشکر
    سلام دوست عزیز

1. این کاملا بستگی به پروژه ، خود فرد و سازمان مورد نظر و انتظاراتش داره. موردی دیدم که برای کسری 12 ماهه 2 سال وقت گذاشته ؛ موردی هم دیدم که کسری 14 ماهه را یک هفته ای تحویل داده !!! اما اگه میخای یک نسبت حدودی پیدا بکنی ، تو مثلا بگیر 70 درصد میزان کسری.
    2. بله میشه ؛ چرا که نه.
    3. فرق آنچنانی نداره.
    4. اونا از خداشونه که شما زودتر پروژه را تموم بکنید و به نتیجه برسونید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان.من در حال تحویل دادن یه پروژه مطالعاتی در رشته مکانیک هستم(کسریش کمه).بین پروپزالی که اوایل کار به بنیاد تحویل دادم و پروژه م که دو هفته آینده میخوام رو cd بزنم و تحویل بنیاد نخبگان بدم تفاوتهایی در فصلها وجود داره و یه قسمت کوچیک شبیه سازی نرم افزاری هم اضافه شده.میخواستم ببینم این مشکل ایجاد میکنه؟؟اگه اره،اصن وقت نذارم و شبیه سازی رو انجام ندم.خواهشا اگه میدونید جواب بدبد چون خیلی برام مهمه.(میخوام بدونم موقع ارزیابی پروژه نهایی، پروپزال قبلیم که برا تایید اولیه از طرف بنیاد بود هم چک میکنن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ostureh نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان.من در حال تحویل دادن یه پروژه مطالعاتی در رشته مکانیک هستم(کسریش کمه).بین پروپزالی که اوایل کار به بنیاد تحویل دادم و پروژه م که دو هفته آینده میخوام رو cd بزنم و تحویل بنیاد نخبگان بدم تفاوتهایی در فصلها وجود داره و یه قسمت کوچیک شبیه سازی نرم افزاری هم اضافه شده.میخواستم ببینم این مشکل ایجاد میکنه؟؟اگه اره،اصن وقت نذارم و شبیه سازی رو انجام ندم.خواهشا اگه میدونید جواب بدبد چون خیلی برام مهمه.(میخوام بدونم موقع ارزیابی پروژه نهایی، پروپزال قبلیم که برا تایید اولیه از طرف بنیاد بود هم چک میکنن)

عجله دارم،خواهشا باتجربه ها جواب بدن..........(به خاطر یه پروژه 3-4 ماهه 7-8 ماه الاف شدم،دیگه بیشتر از این ضرر نکنم)پروژم نسبت به پروپزالم قوی تر باشه تو میزان کسری تاثیر داره یا نه؟؟؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

عجله دارم،خواهشا باتجربه ها جواب بدن..........(به خاطر یه پروژه 3-4 ماهه 7-8 ماه الاف شدم،دیگه بیشتر از این ضرر نکنم)پروژم نسبت به پروپزالم قوی تر باشه تو میزان کسری تاثیر داره یا نه؟؟؟
    سلام دوست عزیز

این پروپوزال و حتی گزارش نهایی بیشتر حالت فرمالیته داره !! مخصوصا برای پروژه های کسری زیر 9 ماه ، که اصلا کسی پروپوزال و گزارش نهایی تو را نمیخونه !! ببین هر جوری که اون سازمان مورد نظرت میخان همونجوری کار بکن. آخرش هم بگو 6-7 ماه کسری پیشنهادی بزنن؛ 3-4 ماه کمه.
    توی بنیاد فقط به عنوان پروژه نگاه میکنند ، و اگه حوصله داشته باشند (که معمولا ندارن) ممکنه یک نگاه گذرا هم به چکیده بکنند. بنابراین زیاد خودتو درگیر گزارش نکن و یه چیزی سریع آماده بکن و بده بهشون.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام خدمت دوستان عزیز
    من الان دانشجوی دکتری فیزیک پلاسما دانشگاه سراسری تبریز هستم ترم اولم! ارشدم رو امام خمینی قزوین همین رشته خوندم..بهمن پارسال یه فراخوان تو دانشگاه قزوین زدند برای کسری خدمت و اینا ما پر کردیم همین الان بهم زنگ زدن گفتن دانشگاه مالک اشتر میخوادت گفتم دکتری شدم دیگه ارشد نیستم گفتن اشکال نداره.. حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
    1- با توجه به اینکه دانشجوی دکتری و متاهل هستم بهترین کار برای سربازی چی هستش؟ انجام پروژه های کسر خدمت، استخدام در برخی دانشگاه ها به صورت طرح سربازی (البته امسال جایی نداشت برام وزارت علوم)، گرفتن امریه،...
    2- این خبر که از سال دیگه کسر خدمت ماکزیمم 12 ماه باید باشه صحت داره؟
    3- یه زمانی میگفتند فقط دوتا پروژه میشه برداشت الانم همونطوره یا میشه بیشتر هم برداشت؟
    کلا نظرتون را در مورد وضعیت ممن بگید
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)