صفحه 2 از 67 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power-Islamic Azad university of Najafabad branch

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

من که فکر نکنم که مثلا FBI بتونه پاشو دم خلیج فارس برسونه چه برسه به این که اسم شما رو از تو لیست محرمانه محققین نظامی ایران در بیاره تازه اگر هم بخواد در بیاره و بتونه این کار را هم بکنه به چه قیمتی مگه شما می خواید جای اوباما رو بگیرید؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

سلام به همه سربازان وطن!
    اگر دوستانی هستند که تجربه این پروژه ها رو دارند خیلی لطف می کنند بیان و از تجربیاتشون بگن. برای خود من یه سری سوال مطرحه:
    1. اینکه کلا راضی بودید یا نه؟ بالاخره این وقتی که آدم سر این پروژه ها میذاره هزینه فرصتیه که می تونه مثلا خرج تقویت رزومه یا کارای دیگه بشه. من از یکی دو تا از رفقا که شنیدم خیلی راضی نبودن و میگفتن اذیتشون کردن.
    2. امکان این که پروژه رو خودمون تعریف کنیم هم وجود داره؟ اگه امکانش هست مسیرش چجوریه؟ بازم باید از همون بنیاد شروع کنیم یا اینکه باید تو یه سازمانی مثل صاایران آشنا داشته باشیم و اون به بنیاد بگه که مثلا به این پروژه ای که ما تعریف می کنیم نیاز داره؟
    3. آیتم های کسری بیار چیه! یعنی فاکتورای مدنظرشون واسه میزان کسری که میدن چیاس؟ مدت انجام پروژه تأثیرگذاره؟ یا مثلا شنیدم اگه مقاله هم از توش در بیاد بسته به اعتبار مجله اش کسری رو بیشتر می کنه. یا اینکه نه کلا کیلوییه و هر چی نظر جناب سرهنگ باشه!
    4. اینکه تز ارشد رو تعریف کنیم یا همین جوری یک پروژه عادی باشه فرقی میکنه؟ یعنی تز مزیتی داره به پروژه های غیر تز؟
    سوالای دیگه ای هم دارم ولی با توجه اینکه این تاپیک چند وقتیه دست نخورده فعلا ببینیم اگه یه جوون خیری پیدا شد همینا رو جواب بده بقیشم میپرسم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام
    می خواستم بدونم آیا گرفتن پروژه کسری خدمت واسه وزارت دفاع واسه خروج از کشور مشکل ایجاد می کنه؟ آیا کسی رو میشناسین که با وجود انجام این نوع پروژه ها از کشور خارج شده باشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم آیا گرفتن پروژه کسری خدمت واسه وزارت دفاع واسه خروج از کشور مشکل ایجاد می کنه؟ آیا کسی رو میشناسین که با وجود انجام این نوع پروژه ها از کشور خارج شده باشه؟

ممنون
    سلام. ببینید حدس و گمان تو این چیزا زیاده. ولی با توجه به چند نفر که خودم دیدم، این قضیه مشکلی ایجاد نمیکنه. بله من میشناسم کسی رو که با این شرایط خارج شده

سلام
    پروژه ها در چه حدیه؟ یعنی با سرچ اینترنتی میشه انجام داد؟
    هر پروژه رو جند وقته باید تحویل بدیم؟ هر پروژه چقدر از خدمت کم میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    سلام
    پروژه ها در چه حدیه؟ یعنی با سرچ اینترنتی میشه انجام داد؟
    هر پروژه رو جند وقته باید تحویل بدیم؟ هر پروژه چقدر از خدمت کم میکنه؟
    همه مواردی که سوال کردید کاملا بستگی به نوع پروژه، سازمانی که پروژه رو پیشنهاد میده و اون شخصی که به نوعی استاد راهنمای شماست، داره. هر پروژه از 2 ماه تا نامحدود ماه میتونه کم کنه. بیشتر از 6ماه از هر پروژه علاوه بر کمیسیون بنیاد نخبگان، یه کمیسیون دیگه که فک کنم تو آجا باشه باید بره.
    ولی در کل واسه کسایی که تازه میخوان برن سربازی (21 ماه) فک کنم طرح ملی نخبگان بهتر باشه تا کسری خدمت. البته اگه شرایطشو داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    همه مواردی که سوال کردید کاملا بستگی به نوع پروژه، سازمانی که پروژه رو پیشنهاد میده و اون شخصی که به نوعی استاد راهنمای شماست، داره. هر پروژه از 2 ماه تا نامحدود ماه میتونه کم کنه. بیشتر از 6ماه از هر پروژه علاوه بر کمیسیون بنیاد نخبگان، یه کمیسیون دیگه که فک کنم تو آجا باشه باید بره.
    ولی در کل واسه کسایی که تازه میخوان برن سربازی (21 ماه) فک کنم طرح ملی نخبگان بهتر باشه تا کسری خدمت. البته اگه شرایطشو داشته باشید.

ممنون دوست من.
    ولی می خوام دوستانی که پروژه انجام دادن، بگن که مثلاً n روز یا n ساعت مفید وقت گذاشتیم و مثلاً x ماه کسری گرفتیم.
    می خوام تقریباً دستم بیاد که چقدر باید تلاش کنیم تا در نهایت مثلاً 4 ماه برای یک پروژه کسری بگیریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    ممنون دوست من.
    ولی می خوام دوستانی که پروژه انجام دادن، بگن که مثلاً n روز یا n ساعت مفید وقت گذاشتیم و مثلاً x ماه کسری گرفتیم.
    می خوام تقریباً دستم بیاد که چقدر باید تلاش کنیم تا در نهایت مثلاً 4 ماه برای یک پروژه کسری بگیریم.
    من خودم با یک ماه تلاش (مفید) غیر مفید (5 ماه) یک پروژه انجام دادم که روش 6 ماه برام پیشنهاد کسری کردند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    materials engineering

تو جلسه دفاعیه برای کسی که پروژه ای براش تعریف شده و یا پایان نامه ارائه کرده چه سوالاتی پرسیده می شود؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

كسي از دوستان در مورد پروزه هاي فضايي صا ايران اطلاعي داره؟
    خيلي فوري(شنبه بايد برم صاايران)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)