صفحه 20 از 67 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

سلام دوستان
    یه سوال داشتم و اون اینکه، گفته میشه گرفتن پروژه کسری خدمت باید قبل از خدمت باشه، قبل از خدمت منظور قبل از تاریخ اعزام هست یا قبل از ارسال دفترچه خدمت؟
    ممنون

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط achievment نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم و اون اینکه، گفته میشه گرفتن پروژه کسری خدمت باید قبل از خدمت باشه، قبل از خدمت منظور قبل از تاریخ اعزام هست یا قبل از ارسال دفترچه خدمت؟
    ممنون
    سلام،
    خیر همچین چیزی نیست، پروژه کسری رو چه قبل از خدمت و چه در حین انجام خدمت می تونین بگیرین و انجام بدین.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

سلام دوستان:
    من تازه کارشناسی ارشد رشته مکانیک-تبدیل انرژی قبول شده ام.برای گرفتن پروژه به پادگان خلیل زاده رفتم و شماره سازمان ها را نوشتم و به سازمان ها زنگ زدم بعضی از سازمان ها برای رشته من پروژه ندارند بعضی می گویند ترم یک هستی فعلا نمی توانیم بدهیم و چند واحد درس پاس کن بعد بیا. می گم تا آن موقع این طرح را بر می دارن می گن شایعه است.به نظر شما دوستان من چی کار کنم؟سازمان خاصی را میشناسید که در زمینه رشته من پروژه زیاد داشته باشه مخصوصا طراحی تاسیسات و پایپینگ،و براشون مهم نباشه ترم یک باشم؟مرسی

Junior Member

پیش فرض زمان تحویل سی دی گزارش نهایی به بنیاد نخبگان

سلام به همه ی دوستان.من پروژه اولم تموم شده و نامه پیشنهادی کسر خدمت برای پروزه اولم رو میخوام ببرم تحویل بنیاد بدم،سی دی گزارش نهایی رو هم آماده کردم ولی شنیدم بعد از پایان پروژه دوم که دارم برمیدارم باید دو تا سی دی رو یکجا و همزمان تحویل بنیاد بدم.آیا همنیطوره یا همین الان باید سی دی پروزه اولی رو بدم بنیاد؟نمیخوام پرونده م بسته شه چون پروزه دوم هم دارم.
    پیشاپیش از پاسخ دهنده سپاسگزارم.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زمان تحویل سی دی گزارش نهایی به بنیاد نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط ostureh نمایش پست ها

سلام به همه ی دوستان.من پروژه اولم تموم شده و نامه پیشنهادی کسر خدمت برای پروزه اولم رو میخوام ببرم تحویل بنیاد بدم،سی دی گزارش نهایی رو هم آماده کردم ولی شنیدم بعد از پایان پروژه دوم که دارم برمیدارم باید دو تا سی دی رو یکجا و همزمان تحویل بنیاد بدم.آیا همنیطوره یا همین الان باید سی دی پروزه اولی رو بدم بنیاد؟نمیخوام پرونده م بسته شه چون پروزه دوم هم دارم.
    سلام دوست عزیز

شما بهتره همه گزارشها و سی دی پروژه هاتون را آخر سر و یکجا ببرید تحویل بنیاد بدین ؛ چون اگه الان ببرید پرونده تون بسته میشه و دیگه نمیتونید پروژه دوم را کار بکنید. (حتی اگه اینطوری هم نباشه ، اونجا گزارشها و سی دی هاتون را به احتمال خیلی زیادی گم میکنند.)

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

Smile پاسخ : زمان تحویل سی دی گزارش نهایی به بنیاد نخبگان

سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما دو پروزه از یک سازمان گرفتم که پروزه دوم در جریانه ...برای من روند اداری به این صورت بود که پروژه اول که تموم شد بهم گفتن باید سی دی اتمام پروژه اول به همراه نامه پایان پروژه اول و از همه مهمتر فرم تعریف پروزه دومرو تحویل بنیاد نخبگان بدم ... البته این روند تحویل و اداری برای بچه های ساکن تهران بود و برای بچه های شهرستان (مثل من) خودشون از طریق پیک گفتن که به بنیاد ارسال می کنیم و جای نگرانی نیست.
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما دو پروزه از یک سازمان گرفتم که پروزه دوم در جریانه ...برای من روند اداری به این صورت بود که پروژه اول که تموم شد بهم گفتن باید سی دی اتمام پروژه اول به همراه نامه پایان پروژه اول و از همه مهمتر فرم تعریف پروزه دومرو تحویل بنیاد نخبگان بدم ... البته این روند تحویل و اداری برای بچه های ساکن تهران بود و برای بچه های شهرستان (مثل من) خودشون از طریق پیک گفتن که به بنیاد ارسال می کنیم و جای نگرانی نیست.
    موفق باشی
    ممنونم از شما و omid-313،سوالم اینه که آیا حتما بایدنامه اعلام نیاز پروژه دوم رو همزمان با نامه اتمام پروژه اول تحویل بدم?چون من پروژه دومم را میخوام از سازمان دیگه ای بگیرم که هنوز به توافق نرسیدیم سر موضوع...

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

ممنونم از شما و omid-313،سوالم اینه که آیا حتما بایدنامه اعلام نیاز پروژه دوم رو همزمان با نامه اتمام پروژه اول تحویل بدم?چون من پروژه دومم را میخوام از سازمان دیگه ای بگیرم که هنوز به توافق نرسیدیم سر موضوع...

سلام
    خواهش می کنم
    متاسفانه چون از دو سازمان مختلف گرفتید در این مورد اطلاعی ندارم... ولی اگه فقط پروزه اول رو تحویل بدین ممکنه اونا پرونده شما رو ببندن و دیگه نتونید پروزه دوم رو انجام بدین مگه اینکه به خوبی توجیهشون کنید که پروزه دوم هم دارید... پیشنهاد می کنم اگه وقت دارید یه سر به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بزنید و ازشون سوال کنید ... سعی کنید مستقیما با مسئولش که تو یه دونه از اتاقاس صحبت کنید..
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من الان دانشجوی دکتری فیزیک پلاسما دانشگاه سراسری تبریز هستم ترم اولم! ارشدم رو امام خمینی قزوین همین رشته خوندم..بهمن پارسال یه فراخوان تو دانشگاه قزوین زدند برای کسری خدمت و اینا ما پر کردیم همین الان بهم زنگ زدن گفتن دانشگاه مالک اشتر میخوادت گفتم دکتری شدم دیگه ارشد نیستم گفتن اشکال نداره.. حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
    1- با توجه به اینکه دانشجوی دکتری و متاهل هستم بهترین کار برای سربازی چی هستش؟ انجام پروژه های کسر خدمت، استخدام در برخی دانشگاه ها به صورت طرح سربازی (البته امسال جایی نداشت برام وزارت علوم)، گرفتن امریه،...
    2- این خبر که از سال دیگه کسر خدمت ماکزیمم 12 ماه باید باشه صحت داره؟
    3- یه زمانی میگفتند فقط دوتا پروژه میشه برداشت الانم همونطوره یا میشه بیشتر هم برداشت؟
    کلا نظرتون را در مورد وضعیت ممن بگید
    خیلی ممنون
    هیچکس نبود جواب من رو بده
    ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام خدمت دوستان عزیز
    من الان دانشجوی دکتری فیزیک پلاسما دانشگاه سراسری تبریز هستم ترم اولم! ارشدم رو امام خمینی قزوین همین رشته خوندم..بهمن پارسال یه فراخوان تو دانشگاه قزوین زدند برای کسری خدمت و اینا ما پر کردیم همین الان بهم زنگ زدن گفتن دانشگاه مالک اشتر میخوادت گفتم دکتری شدم دیگه ارشد نیستم گفتن اشکال نداره.. حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
    1- با توجه به اینکه دانشجوی دکتری و متاهل هستم بهترین کار برای سربازی چی هستش؟ انجام پروژه های کسر خدمت، استخدام در برخی دانشگاه ها به صورت طرح سربازی (البته امسال جایی نداشت برام وزارت علوم)، گرفتن امریه،...
    2- این خبر که از سال دیگه کسر خدمت ماکزیمم 12 ماه باید باشه صحت داره؟
    3- یه زمانی میگفتند فقط دوتا پروژه میشه برداشت الانم همونطوره یا میشه بیشتر هم برداشت؟
    کلا نظرتون را در مورد وضعیت ممن بگید
    خیلی ممنون
    هیچکس نبود جواب من رو بده
    ممنون
    سلام دوست عزیز

1. اگه بتونید بورسیه دکترا یا طرح سربازی بگیرید در دانشگاه خیلی خوبه. هم حقوق میدن ، هم تجربه کاری حساب میشه ، هم محیطش خوبه و کلی مزایای دیگه. امریه خودش هم میتونه گزینه خوبی باشه ، ولی باید در نظر داشته باشید که قبل از ظهرها باید در اون سازمان باشید ، مگر اینکه جور دیگه ای باهاشون توافق بکنید. بعد از اینها ، گزینه پروژه جایگزین خدمت مناسبتره اگه مقاله دشته باشید و معدلهاتون خوب باشه. بعدش هم گزینه پروژه کسری خدمت خوبه.
    2. خیر
    3. بله سقف تعداد پروژه ها 2 تاست. ولی میتونید مثلا 2 تا 12 ماه تعریف بکنید.

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)