صفحه 4 از 67 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    instumentation & automation

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

سلام.من بیشتر کامنت هارو خوندم اما متوجه نشدم که لیست سازمانهایی که میشه ازشون پروزه گرفت رو کجا میتونم پیدا کنم.ممنون میشم اگه لینکشو بزارین.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط abouzar10 نمایش پست ها
    سلام.من بیشتر کامنت هارو خوندم اما متوجه نشدم که لیست سازمانهایی که میشه ازشون پروزه گرفت رو کجا میتونم پیدا کنم.ممنون میشم اگه لینکشو بزارین.
    لیست شرکت ها تو تاپیک تسهیلات سربازی نخبگان هستش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in industrial chemistry @ Razi university

باسلام
    تجربه كسر خدمت بنده در رابطه با نخبگان نيروهاي مسلح:

به دو روش ميتونيد كسرخدمت بگيريد:
    1-ارزيابي پايان نامه
    2-انجام پروژه: براي اين كار اونطور كه من تجربه كردم بهترين كار اين هستش كه بريد نخبگان نيروهاي مسلح اتاق كسر خدمت و آدرس جاهايي كه براي پروژه معرفي مي كنن رو يادداشت كنيد. بعدش خودتون بريد يكي يكي سر بزنيد به اون ارگان ها و با مسئول مربوطه صحبت كنيد (يادتون باشه وقتي رفتيد بايد بگيد بنيادنخبگان نيروهاي مسلح شما رو معرفي كرده و فعلا نامه معرفي نگرفتم!!). پروژه هاي پيشنهادي رو يادداشت كنيد، البته بايد اونجا از قابليت هاي خودتون هم بگيد و بحث كنيد با طرف، تا به يه پروژه كه خوتون هم توش تجربه داريد يا در راستاي تخصصتونه برسيد. (من با همين كار بعد از اينكه به چندجا سر زدم تونستم پروژمو خودم تعريف كنم كه 50% مطالبشم رو هاردم آماده داشتم )
    بعد از اينكه فهميديد كجا و چه پروژه ايي بايد انجام بدبد ميرييد نخبگان نيروهاي مسلح و ميگيد: من قراره براي فلان جا پروژه انجام بدم و استارت كار رو هم زديم، الان فقط اومدم نامه معرفي به اون ارگان رو بگريم .

(اگه اين راه رو نريد خود نخبگان نيروهاي مسلح براتون نامه ميزنه و ميگه بريد فلان جا، اونجا هم اگه پروژه ايي كه ارائه مي كنند باب ميلتون نباشه يه كم دردسر ميشه! چون اگه برگرديد بنياد و بگيد جاي ديگه معرفي كنيد اونا ميگن بايد از جايي كه اول معرفيت كرديم نامه عدم نياز بگيري...اونام ميگين ما به شما نياز داريم و خلاصه يه كم دردسر داره كه بخوايي دوباره يه نامه براي يه ارگان ديگه بگيري...)

بعد از اينكه پروژه انجام شد،جايي كه براشون پروژه انجام دادي يه عدد پيشنهادي براي كسر خدمتت تو يه نامه بهت ميدن ببري نخبگان نيروهاي مسلح. اونا هم ميگن بايد بياي براي دفاع از كارت كه اونم فقط كشكه (ميري اونجا ميپرسن اسم پروژت چيه و چرا مفيده! در همين حد ). بعد دفاع ميزارن كميسيون و بعدش ميگن كسريت چقدرش تاييد شده. دست آخرم يه نامه بهت ميدن براي كسري.
    تو كارت پايان خدمت فقط مدت خدمت نوشته ميشه نه چيز ديگه. حتي نمي نويسن سرباز كجا بودي (ارتش يا سپاه...). براي كسريتم كسي نمي فهمه برا كجا پروژه انجام دادي، چون نامه كسرخدمت براي همه از نخبگان نيروهاي مسلح صادر ميشه.
    ویرایش توسط rahpou : February 1st, 2013 در ساعت 03:11 PM دلیل: كامل تر كردن اطلاعات

دوستان آیا کسی دقیقا میدونه که هنوز میشه با پایان نامه کسری گرفت یا نه؟

سلام. / برای رشته برق (قدرت) کجاها برای انجام پروژه بهتره؟ و کسری بهتری میدن؟ / من قبلا حدود 7 ماه تو وزارت دفاع (اتکا) خدمت کردم از مسئول اونجا که در مورد پروژه پرسیده بودم گفت 1-2 ترم ارشد رو بخون بعد بیا اینجا در مورد انرژی پروژه بدم بهت! / بحث های خوبی در تاپیک شد لطفا یکی که تجربه داشته یک توضیح کاملی ازمراحل کار و اینکه چه جاهایی کلا پروژه میگیرن یا پروژه چطوری باشه کسری بهتری میدن, چنتا پروژه میشه داد... تو یک پست جمع بندی بکنه که بشه به پست اول تاپیک منتقل کرد و راهگشای کار خیلیا میشه. / دعاتونم میکنیم! / برای من و امسال منی که تو شهرستان هستیم بدست آوردن این اطلاعات خیلی سخته.
    ویرایش توسط LIMITED : February 12th, 2013 در ساعت 06:42 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام
    طبق گفته ی دوستان، چند ماه است که دیگه بنیاد نخبگان پایان نامه واسه کسری قبول نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rahmani1 نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rahmani1 نمایش پست ها
    با پایان نامه؟؟؟؟ به شرطی که پایان نامه رو خودشون تعریف کنند.

انتها صفحه لیست سازمانهایی که میشه ازشون پروزه گرفت هست
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA_%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7% D8%B2%DB%8C
    نقل قول نوشته اصلی توسط abouzar10 نمایش پست ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام دوست گرامی
    شما اطلاع دارین که انجام پروژه تحقیقاتی برای وزارت دفاع که منجر به کسر چند ماه از خدمت میشه، میتونه واسه گرفتن ویزا بعدا مشکل ساز بشه یا نه؟
    چون من اعزامی 91 هستم باید با مدرک فوق، 21 ماه خدمت کنم. اگه در کارت پایان خدمتم مثلا 15 16 ماه بزنند، واسه سفارت مشکل پیش میاد؟
    پروژه انجام دادم اما هنوز دفاع نهایی در بنیاد ملی نخبگان انجام ندادم و نگرانم با اینکار واسه رفتن به استرالبا یا جاهای دیگه مشکل ساز بشه.

ممنون می شوم نظرتون رو بهم بگین
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

من 2 تا پروژه انجام دادم، دارم نامه دومی رو هم می فرستم بنیاد که برم واسه کمیسیون. کسی میدونه تو کمیسیون چه سوالاتی ازم می پرسند؟ چه جوری باید جواب بدم که مدت کسری پیشنهادی سازمان رو کم نکنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)