صفحه 52 از 67 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    من فقط از یه سایت این خبرو شنیدم. با عقل جور در نمیاد ولی خب اینجا ایرانه یه گربه ی 7000 ساله
    سلام میشه لینک خبر رو بدید ؟ من هم به این مشکل برخوردم . میگن جدیدا فقط پروژه های دارای ماهیت نظامی قبول میشن و باقی پروژه ها باید کنسل شه . ولی میگن بخشنامه صریح نیست و میشه با چونه زدن اوکی گرفت . واقعا بخشنامه مسخره ایه ! دوستانی که در جریان هستن لطفا نظر بدند

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_shz نمایش پست ها
    سلام میشه لینک خبر رو بدید ؟ من هم به این مشکل برخوردم . میگن جدیدا فقط پروژه های دارای ماهیت نظامی قبول میشن و باقی پروژه ها باید کنسل شه . ولی میگن بخشنامه صریح نیست و میشه با چونه زدن اوکی گرفت . واقعا بخشنامه مسخره ایه ! دوستانی که در جریان هستن لطفا نظر بدند
    سایت خبری نبود واسه همین بها ندادم فکر کنم اسمش افسرنیوز یا یه همچین چیزی بود
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Junior Member

سلام دوستان
    به راهنماییتون نیاز دارم.
    من چندماه پیش از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به ساصد معرفی شدم و نامه اعلام نیاز زدن برای اونجا.منم نامه رو بردم به ساصد و گفتن اگر پروژه بود خبرت میکنیم، اگرهم خبرت نکردیم دیگه بدون پروژه ای نبوده. منم دیدم خبری نکردن تا اینکه خودم از یک شرکت دانش بنیان یک پروژه کسری پیدا کردم. الان اگر من برم بنیاد نخبگان واسه اون معرفی نامه ای که برای ساصد زدن ایرادی نمیگیرن و این پروژه ای که از شرکت دانش بنیان گرفتم رو قبول میکنن ازم؟؟
    چیکار باید بکنم دقیقا؟؟
    لطفا راهنماییم کنیییید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidfn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به راهنماییتون نیاز دارم.
    من چندماه پیش از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به ساصد معرفی شدم و نامه اعلام نیاز زدن برای اونجا.منم نامه رو بردم به ساصد و گفتن اگر پروژه بود خبرت میکنیم، اگرهم خبرت نکردیم دیگه بدون پروژه ای نبوده. منم دیدم خبری نکردن تا اینکه خودم از یک شرکت دانش بنیان یک پروژه کسری پیدا کردم. الان اگر من برم بنیاد نخبگان واسه اون معرفی نامه ای که برای ساصد زدن ایرادی نمیگیرن و این پروژه ای که از شرکت دانش بنیان گرفتم رو قبول میکنن ازم؟؟
    چیکار باید بکنم دقیقا؟؟
    لطفا راهنماییم کنیییید
    شما باید ببینید این شرکت که پروژه میخواهید بگیرید را بنیاد نخبگان نیروهای مسلح قبول داره یا خیر جزء زیرمجموعشون هست یا نه
    بعد که مطمئن شدید وارد نامه نگاری و کارهای اداری بشید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nanomaterial

سلام
    من در حین خدمتم ولی مهر 95 میخام برم دانشگاه برای ارشد.خدمتم برج 11تمومه.ب نظر شما یک ترم از دانشگاه مرخصی بگیرم و صبر کنم خدمتم تموم بشه بعد برم دانشگاه؟یا برم دانشگاه و اون 4 ماه رو از طریق پروژه کسری بگیرم؟هدف من فقط اپلای از امریکاست و ایا امکان داره پروژه کسری ویزا گرفتن رو دچار مشکل کنه؟
    لطفا جواب بدید چون نظر شما در تصمیمی ک میگیرم خیلی تاثیر داره

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirttt نمایش پست ها
    سلام
    من در حین خدمتم ولی مهر 95 میخام برم دانشگاه برای ارشد.خدمتم برج 11تمومه.ب نظر شما یک ترم از دانشگاه مرخصی بگیرم و صبر کنم خدمتم تموم بشه بعد برم دانشگاه؟یا برم دانشگاه و اون 4 ماه رو از طریق پروژه کسری بگیرم؟هدف من فقط اپلای از امریکاست و ایا امکان داره پروژه کسری ویزا گرفتن رو دچار مشکل کنه؟
    لطفا جواب بدید چون نظر شما در تصمیمی ک میگیرم خیلی تاثیر داره
    در مورد اینکه مشکل برای امریکا ایجاد میکنه یا نه نمیدونم اما اگر فکر میکنید ریسک داره لزومی نداره واسه 4 ماه کسری بگیرید خدمت تموم کنید بهتره
    نه فقط بخاطر امریکا بلکه دلایل دیگه هم دارد اول اینکه اگر خدمت تموم کنی بری دانشگاه کارت دستته پاسپورتتو میگیری و میتونی همزمان بری سر کار
    و دوم اینکه شما که هدفت اپلایه وقتی کارت دستت باشه با خیال راحت حین تحصیل پروسه اپلای پیگیری میکنی ولی اگر اون 4 ماه بمونه حتی اگر پروژه
    هم بگیری دوباره باید بیوفتی دنبال کارهای فارغ التحصیلی و دفترچه پست کردن و بنیاد دفاع کردن و...... چون شما وقتی میتونی پروژه کسری دفاع کنی
    و از کسری استفاده کنی که مشمول باشی پس برای گرفتن کارتت لازمه که درستو حتما تموم کنی دفترچه پست کنی و دفاع کنی بعد بری دنبال کارت
    پایان خدمت گرفتن و تازه پاسپورت و ....
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    سایت خبری نبود واسه همین بها ندادم فکر کنم اسمش افسرنیوز یا یه همچین چیزی بود
    سلام امروز بنیاد ن ن م بودم یه سرهنگی به اسم دلاور بود گمانم گفت اون بخشنامه لازم الاجراست و دیگه پروژه هایی قبول میشه که ماهیت نظامی باشه یا حتما سازمان های نظامی تایید کنند . من پروژه ام از اتکا بود و ردش کردند و نزاشتن استارت بخوره

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_shz نمایش پست ها
    سلام امروز بنیاد ن ن م بودم یه سرهنگی به اسم دلاور بود گمانم گفت اون بخشنامه لازم الاجراست و دیگه پروژه هایی قبول میشه که ماهیت نظامی باشه یا حتما سازمان های نظامی تایید کنند . من پروژه ام از اتکا بود و ردش کردند و نزاشتن استارت بخوره
    چه بد! این قانون عطف به ما سبق هم میشه؟ تکلیف اونایی که قبلا پروژه غیرنظامی برداشتن و انجام دادن چی میشه؟
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

من به مرحله ی ارسال مدارک برای مطابقت برای استفاده از تسهیلات بنیاد نخبگان رسیدم. منتها الان اصل مدرک لیسانسم دستم نیست بنا به دلایلی ولی اسکنش رو تو سایت براشون فرستادم. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nanomaterial

مرسي از پاسختون.يني حين تحصيل نميشه پروژه كسري گرفت و دفاع كرد و در نهايت كسري رو گرفت؟حتما بايد فارغ التحصيل باشي تا كارتت بياد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)