صفحه 53 از 67 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Senior Member pouria007 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirttt نمایش پست ها
    مرسي از پاسختون.يني حين تحصيل نميشه پروژه كسري گرفت و دفاع كرد و در نهايت كسري رو گرفت؟حتما بايد فارغ التحصيل باشي تا كارتت بياد؟
    میشه گرفت میشه انجام داد و میشه دفاع کرد ولی واسه ثبت کسری حتماً باید دفترچه پست کنید
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

سلام دوستان
    من الان فروم را خوندم. میشه در مورد قضیه حذف کسری ها یک نفر توضیح بده؟ منظور از پروژه نظامی چیه دقیقا؟ من پروژم زیرساخت سیستمیه نرم افزاریه ولی توی قرارگاه هستش.شامل میشه؟
    ویرایش توسط sina_oonline : August 22nd, 2016 در ساعت 05:23 PM

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان فروم را خوندم. میشه در مورد قضیه حذف کسری ها یک نفر توضیح بده؟ منظور از پروژه نظامی چیه دقیقا؟ من پروژم زیرساخت سیستمیه نرم افزاریه ولی توی قرارگاه هستش.شامل میشه؟
    ارگان های که زیرمجموعه بنیاد باشند در قبال پروژه های که توسط دانشجو انجام میشه میتوانند کسری خدمت برای اون فرد درخواست کنند
    تا اونجایی که میدونم قرارگاه خاتم جز زیرمجموعه های بنیاد هست باز هم چک کنید. دقت کنید که اگر درخواست کسری کنید باید بعد مالی
    پروژه را بی خیال بشید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    چه بد! این قانون عطف به ما سبق هم میشه؟ تکلیف اونایی که قبلا پروژه غیرنظامی برداشتن و انجام دادن چی میشه؟
    نه عطف به ما سبق نمیشه . حالا جدیدا از اتکا بهم زنگ زدن گفتن رفتیم صحبت کردیم اتکا رو استثنا کردیم . دوباره باید برم ببینم نامه تاییده شروع به کار میدن بهم یا نه . خبرتون میکنم همینجا .

دوستان من یک جایی برای کسری صحبت کردم یک پروپوزالم فرستادم که زنگ زدن پروپوزالت تایید شد ولی من با جای دیگری به توافق رسیدم. آیا این سازمان اول میتونه پروژه منو عدم همکاری بزنه و برام دردسر درست شه؟ چون صرفا یک پروپوزال به آن سازمان ایمیل کردم و مدرک خاصی رو جایی تحویل ندادم و چیزی هم امضا نکردم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    دوستان من یک جایی برای کسری صحبت کردم یک پروپوزالم فرستادم که زنگ زدن پروپوزالت تایید شد ولی من با جای دیگری به توافق رسیدم. آیا این سازمان اول میتونه پروژه منو عدم همکاری بزنه و برام دردسر درست شه؟ چون صرفا یک پروپوزال به آن سازمان ایمیل کردم و مدرک خاصی رو جایی تحویل ندادم و چیزی هم امضا نکردم
    اصلا نیازی به عدم همکاری نیست اون نامه موقعی میزنن که شما مدارک داده باشی و مدارک رفته باشه بنیاد نامه بکارگیری شما برگرده و روی
    اون نامه عدم همکاری میزنند الان شما بصورت کلامی هم میتوانید انصراف بدید هیچ مشکلی پیش نمیاد
    اما یک نصیحت به نظر من اون موردی که درنظر دارید پیگیری کنید و مدارک تحویل بدهید وقتی مدارک رفت بنیاد و نامه بکارگیری تون اومد اون موقع
    به اولی زنگ بزنید انصراف بدید این را به این خاطر میگم که دومی ممکنه وسط نامه نگاری ها یک بخش پروژه قبول نکنه یا اینکه بنیاد عنوان پروژه تکراری
    تشخیص بده و ..... به عبارتی از اینجا مونده از اونجا رونده نشید اولی تا زمانی که نامه بکارگیری دومی میاد یجوری حفظ کنید بعد که دومی قطعی شد
    از اولی انصراف بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    اصلا نیازی به عدم همکاری نیست اون نامه موقعی میزنن که شما مدارک داده باشی و مدارک رفته باشه بنیاد نامه بکارگیری شما برگرده و روی
    اون نامه عدم همکاری میزنند الان شما بصورت کلامی هم میتوانید انصراف بدید هیچ مشکلی پیش نمیاد
    اما یک نصیحت به نظر من اون موردی که درنظر دارید پیگیری کنید و مدارک تحویل بدهید وقتی مدارک رفت بنیاد و نامه بکارگیری تون اومد اون موقع
    به اولی زنگ بزنید انصراف بدید این را به این خاطر میگم که دومی ممکنه وسط نامه نگاری ها یک بخش پروژه قبول نکنه یا اینکه بنیاد عنوان پروژه تکراری
    تشخیص بده و ..... به عبارتی از اینجا مونده از اونجا رونده نشید اولی تا زمانی که نامه بکارگیری دومی میاد یجوری حفظ کنید بعد که دومی قطعی شد
    از اولی انصراف بدید
    از پاسختون ممنونم. از نگرانی در آوردید منو. توصیه خوبی کردید حتما به کار میگیرم

Junior Member

سلام و وقت بخیر

من پذیرفته شده ی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی مالک اشتر دوره ی روزانه برق الکترونیک واحد پدافند غیرعامل (آفا) هستم و البته خانم هستم.

ایا در مقطع دکتری امکان اخذ بورس برای اروپا یا امریکا برای من وجود داشته یا خیر؟

درواقع اطلاعاتی که تا به اینجا بدست اوردم (از دانشجویان) حتی دانشگاه هم درخواست دانش اموخته گان مالک اشتر رو بررسی نخواهند کرد به این دلیل که در لیست دانشگاه های تحریم شده است

ایا کسی در صحت و سقم و اعتبار سنجی نتایج بدست امده ی من آگاهی داشته یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم
    اگه ما 2تا پروژه که هرکدوم 12 ماه هس برداریم کارهای دفاعش که میگن طولانی میشه تقریبا چن وقت طول میکشه؟ بعد خیلی سخت گیری میکنن؟ یعنی مثلا ممکنه زیر 9 ماه هم بدن به ازای هرکدوم؟
    بعد اگه یدونه 9 ماه بگیریم یه دونه 12 ماه به نظرتون بهتره یا دوتاشو مثلا 12 ماه؟ اگه یه 9 ماه یه 12 ماه بگیریم فقط واسه 12 ماه باید دفاع تخصصی انجام داد؟
    خیلی ممنون از پاسخهاتون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط zavareh89 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم
    اگه ما 2تا پروژه که هرکدوم 12 ماه هس برداریم کارهای دفاعش که میگن طولانی میشه تقریبا چن وقت طول میکشه؟ بعد خیلی سخت گیری میکنن؟ یعنی مثلا ممکنه زیر 9 ماه هم بدن به ازای هرکدوم؟
    بعد اگه یدونه 9 ماه بگیریم یه دونه 12 ماه به نظرتون بهتره یا دوتاشو مثلا 12 ماه؟ اگه یه 9 ماه یه 12 ماه بگیریم فقط واسه 12 ماه باید دفاع تخصصی انجام داد؟
    خیلی ممنون از پاسخهاتون
    از روی که دفاع کنید معمولا 2 هفته بعدش کسریتون ثبت خواهد شد پروژه های بالای 9 ماه دفاع ثانویه داره که 1 تا 1.5 ماه طول خواهد کشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)