صفحه 54 از 67 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

سلام.

دوستان لطفا اگه اطلاعی دارید در اختیار قرار بدید، چطور می‌تونم برای رشته‌ی ریاضی کاربردی دوره‌ی ارشد پروژه‌ی کسری خدمت بگیرم؟ اصلا از کجا باید شروع بکنم؟ هر چقدر می‌گردم گویا برای رشته‌های فنی هستش؟ حالا برای کلا ریاضی (چه کاربردی چه محض همه‌ی گرایش‌هاش بخصوص گرایش عددیش) کدوم سازمانی پروژه‌های خوب و مناسب برای کسری خدمت میده؟

لطفا جواب بدید ممنون میشم.

سلام دوستان کسی در مورد این بخشنامه چیزی شنیده یا شایعه ست . این که کسری پروژه رو در صورتی می تونید استفاده کنید که اون پروژه رو برای همون نهادی که میخواید توش خدمت کنید انجام داده باشید . واقعا اگر این ابلاغ شده باشه که عملا بیشتر زحمات دانشجوها به باد رفته .

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_shz نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی در مورد این بخشنامه چیزی شنیده یا شایعه ست . این که کسری پروژه رو در صورتی می تونید استفاده کنید که اون پروژه رو برای همون نهادی که میخواید توش خدمت کنید انجام داده باشید . واقعا اگر این ابلاغ شده باشه که عملا بیشتر زحمات دانشجوها به باد رفته .
    طبق صحبتی که دوستان کردند این بخشنامه ابلاغ شده ولی احتمالا برای کسانی که تازه شروع به کار خواهند کرد اعمال میشه
    واضحه این قضیه برای دانشجویان مشکلی بوجود نمیاره چون یگان خدمتی آنها مشخص نیست مگر اینکه خدمت قبلی داشته باشند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engneering, tabriz university

با سلام خدمت دوستان عزیز،
    بنده تقریبا 6 ماه پیش یه پروژه برا کسر خدمت از وزارت دفاع برداشتم الان که می خواستم تحویل بدم از یکی از دوستام شنیدم که بعدا تو بحث ویزا گرفتن به مشکل بر می خورم.
    من هدف اصلیم اپلای کردنه، دوستان لطفا کمکم کنید.
    اگر لازمه برم از پروژه کسر خدمت انصراف بدم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadsev نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز،
    بنده تقریبا 6 ماه پیش یه پروژه برا کسر خدمت از وزارت دفاع برداشتم الان که می خواستم تحویل بدم از یکی از دوستام شنیدم که بعدا تو بحث ویزا گرفتن به مشکل بر می خورم.
    من هدف اصلیم اپلای کردنه، دوستان لطفا کمکم کنید.
    اگر لازمه برم از پروژه کسر خدمت انصراف بدم.
    این بحث ها تابه حال خیلی زیاد انجام شده و واقعا هم معلوم نیست تو بحث ویزا تاثیرگذار است یا خیر
    به من نظر کار به اتمام برسونید و کسریتون را بگیرید

Junior Member

سلام دوستان
    من سه ماه سربازی رفتم و بعد ارشد قبول شدم.حین خدمت در یگان یکی دو روز غیبت کردم واسه تسویه حساب اخه مرخصی کافی نداده بودند.میخواستم بدونم الان بمن پروژه میدن؟؟و اگه پروژه رو انجام دادم با وجود این یکی دو روز غیبت کسری رو قبول میکنن؟؟؟ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط esabat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سه ماه سربازی رفتم و بعد ارشد قبول شدم.حین خدمت در یگان یکی دو روز غیبت کردم واسه تسویه حساب اخه مرخصی کافی نداده بودند.میخواستم بدونم الان بمن پروژه میدن؟؟و اگه پروژه رو انجام دادم با وجود این یکی دو روز غیبت کسری رو قبول میکنن؟؟؟ممنون
    در کل غیبت در بعضی موارد مانع اعمال کسری است اما غیبت شما در یگان بوده که جریمه اش 3 روز اضافه خدمت است و خللی در گرفتن کسری ایجاد نمیکند

باسلام خدمت دوستان
    بنده چون قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را نداشتم برای کسر سربازی پروژه ای در زمینه موتور موشک سوخت جامد انجام دادم و سربازیم رو تمام کردم. این را هم بگم که رشته کاری من در زمینه انرژی ساختمان هست و ربطی به حوزه موشکی ندارد . بعد از گذشت چند ماه فرصت تحصیل در یکی از دانشگاه های تراز اول آمریکا به صورت کاملا تصادفی برایم به وجود اومد . از طرف دیگر دانشگاه امام حسین که پروژه را براش انجام دادم پروژم را تو سایتی قرار داده به صورتی که با سرچ اسمم در گوگل اسمم به همراه موشک آورده می شود. می خواستم بدونم که قید رفتن و ادامه تحصیل را باید بزنم یا امیدی برایم هست؟
    از دوستان مطلع خواهشمندم که مرا برای حل این مشکل راهنمایی کنند.
    باتشکر

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sir_ali100 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان
    بنده چون قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را نداشتم برای کسر سربازی پروژه ای در زمینه موتور موشک سوخت جامد انجام دادم و سربازیم رو تمام کردم. این را هم بگم که رشته کاری من در زمینه انرژی ساختمان هست و ربطی به حوزه موشکی ندارد . بعد از گذشت چند ماه فرصت تحصیل در یکی از دانشگاه های تراز اول آمریکا به صورت کاملا تصادفی برایم به وجود اومد . از طرف دیگر دانشگاه امام حسین که پروژه را براش انجام دادم پروژم را تو سایتی قرار داده به صورتی که با سرچ اسمم در گوگل اسمم به همراه موشک آورده می شود. می خواستم بدونم که قید رفتن و ادامه تحصیل را باید بزنم یا امیدی برایم هست؟
    از دوستان مطلع خواهشمندم که مرا برای حل این مشکل راهنمایی کنند.
    باتشکر
    کاملا شانسیه به نظر من. ولی احتمالش هست مشکل ساز بشه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_shz نمایش پست ها

منم اینو شنیدم. خودم خیلی نگران شدم. دوستان اگر کسی اطلاعی داره خواهشا جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)