صفحه 55 از 67 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

سلام خدمت دوستان،
    راستش بنده یه چند وقت پیش یدونه پروژه کسری خدمت از وزارت دفاع برای خودم جور کردم پروژه هم که نمیشه گفت یه جور استخدام تو اون ارگان قرار هفته ای سه روز برم تو یکی از این صنایع دفاع، هفته ای هم باید سه روز باشم اونجا (از ساعت 7 صبح تا 4 بعد ازظهر!!!!) راستش من مدارک و همه چی رو دادم الان هم به من زنگ زدن که نامه تو از بنیاد اومده بیا و کارتو شروع کن اما الان پشیمونم و نمی خوام برم چون ساعات کاریشم یه جوریه که کلا برای منی که هنوز در حین تحصیلم خیلی سخته بتونم از پسش بربیام می خواستم بدونم که اگه من نرم این جا می تونم جای دیگه اقدام کنم؟ بعد من چون هدفم اپلای ، یه پروژه از سپاه به من پیشنهاد دادن می خواستم بدونم که پروژه کسری خدمت برداشتن از سپاه خللی در روند پذیرشم ایجاد می کنه یا نه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ata92 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان،
    راستش بنده یه چند وقت پیش یدونه پروژه کسری خدمت از وزارت دفاع برای خودم جور کردم پروژه هم که نمیشه گفت یه جور استخدام تو اون ارگان قرار هفته ای سه روز برم تو یکی از این صنایع دفاع، هفته ای هم باید سه روز باشم اونجا (از ساعت 7 صبح تا 4 بعد ازظهر!!!!) راستش من مدارک و همه چی رو دادم الان هم به من زنگ زدن که نامه تو از بنیاد اومده بیا و کارتو شروع کن اما الان پشیمونم و نمی خوام برم چون ساعات کاریشم یه جوریه که کلا برای منی که هنوز در حین تحصیلم خیلی سخته بتونم از پسش بربیام می خواستم بدونم که اگه من نرم این جا می تونم جای دیگه اقدام کنم؟ بعد من چون هدفم اپلای ، یه پروژه از سپاه به من پیشنهاد دادن می خواستم بدونم که پروژه کسری خدمت برداشتن از سپاه خللی در روند پذیرشم ایجاد می کنه یا نه؟
    با تشکر
    انجام ندادن پروژه 3 تا حالت داره یا شما می ری اونجا و بی انظباطی می کنین بهتون نامه عدم تمکین می زنن و 3 ماه اضافه خدمت می خورین. یا می رین وانصراف می دین و بهتون نامه انصراف می زنن و یکی از سهمیه هاتون برای برداشتن پروژه می سوزه و یا اونا رو راضی می کنین تا بهتون نامه عدم نیاز بزنن یعنی به هر دلیلی دیگه اون سازمان به شما نیاز نداره در این صورت هیچ اتفاق خاصی نمی افته و دوتا سهمیه شما برای گرفتن پروژه باپرجاست. معمولا ولی سازمان ها در این حالت نامه انصراف می زنن.

Junior Member

امروز سرهنگی که در بنیاد نخبگان بودند، گفتند: "پروژه کسری که در حین خدمت تعریف می شود باید در سازمان محل خدمت انجام شود. مثلا اگر شما در ارتش خدمت میکنید، نمی توانید در نیروی انتظامی پروژه کسری بردارید. (طبق قوانین جدید)". بدتر از این، "اگر شما قبل از خدمت در محلی غیر از ارگان خدمتی خود پروژه کسری انجام داده باشد ممکن است در حین دفاع با مشکل مواجه شوید. مثلا اگر شما برای سپاه پروژه انجام داده باشیدو در ارتش خدمت کنید ممکن است هنگام دفاع نهایی در بنیاد نخبگان طبق مقررات جدید به شما خرده بگیرند"

Junior Member

سلام. كسي ميتونه يه جواب قطعي بده. من قبل از ارشد ٧ ماه سابقه خدمت داشتم توي نيرو انتظامي الان كه ارشد قبول شدم ايا فقط بايد از نيروانتظامي پروژه بگيرم حين همين دانشجويي يا ميتونم از ارگان ديگه اي بگيرم؟؟؟ سرعنگ بنياد گفتن چون دانشجوام ميتونم از ارگان ديگه اي بگيرم ولي من بازم شك دارم. لطفا اگه كسي ميدونه جوابمو بده

با سلام ببخشید من ۱۹ ماه کسری خدمت از پروژه هام گرفتم که تو سیستم نظام وظیفه ثبت شده. پروژه ها ماله سپاه بوده و الان تو ارتش خدمت میکنم. امروز که نامه رو بردم معاونت نیروی انسانی آجا گفت فعلا طبق دستورالعمل جدید اعزامی های ۶/۱ و کاری براشون نمی کنیم تا ببینیم چی میشه. الان وضعیت کسری های ما چی میشه اگه آجا قبول نکنه باید چیکار کنیم. ممنون

Junior Member

یعنی گفته واسه اعزامی های 1/6 و بالاتر؟ واسه اعزامی های قبل تر چی مشکل داره بازم؟

Junior Member

سلام دوستان. لطفا جواب بدهید.
    من 15ماه و 15 روز کسری خدمت گرفتم از بنیاد نخبگان. هر دو پروژه ام وزارت دفاع بوده. سرباز هستم اکنون و اعزامی 1/4/95
    نامه بنیاد رو بردم پداجا.اونجا گفتن روال عوض شده ما دگه نامه نمی دیم. باید بری از اجا تاییدیه بگیری اول. رفتم اجا می گه شنبه سی دی ها و صحافی ها رو وردار بیار. حالا من موندم اجا چه خوابی دیده برامون؟ به نظرتون چقدر الافم می کنه اجا؟ چون با این وضعیت یه ماه دارم الکی اضافه خدمت می کنم. لطفا راهنمایی کنن دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedmh نمایش پست ها
    سلام دوستان. لطفا جواب بدهید.
    من 15ماه و 15 روز کسری خدمت گرفتم از بنیاد نخبگان. هر دو پروژه ام وزارت دفاع بوده. سرباز هستم اکنون و اعزامی 1/4/95
    نامه بنیاد رو بردم پداجا.اونجا گفتن روال عوض شده ما دگه نامه نمی دیم. باید بری از اجا تاییدیه بگیری اول. رفتم اجا می گه شنبه سی دی ها و صحافی ها رو وردار بیار. حالا من موندم اجا چه خوابی دیده برامون؟ به نظرتون چقدر الافم می کنه اجا؟ چون با این وضعیت یه ماه دارم الکی اضافه خدمت می کنم. لطفا راهنمایی کنن دوستان
    من آجا بودم شماره همراه من ۰۹۱۲۵۵۷۵۷۱۴ هست اگر خواستید تماس بگیرید توضیح بدم

Junior Member

سلام. دوستان یه سوال.
    مگه ما تو سازمان های قبلی که پروژه ور داشتیم تعهد ندادیم که پروژه رو به جایی دگه ندیم؟
    الان ما یه نسخه از هر پروژه که ور داریم بدیم به اجا خلاف تعهدمون عمل کردیم. نظرتون چیه؟
    از کجا بدونیم کار اجا قانونیه که از ما یه نسخه از هر پروژمون رو می خواد؟

ویرایش پست پاسخ پاسخ با نقل قول گزارش پست خلاف

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان با توجه به تصویب قانون جدید مبنی بر اینکه هر فرد باید پروژه کسری رو از یگانی که در اون خدمت میکنن بردارند .. چند سوال برایم پیش امده ،
    اول اینکه بنده که الان دانشجوی ترم 1 ارشد هستم میتونم برای ترم بعد برای گرفتن پروژه کسری خدمت اقدام کنم ؟
    اگر میتونم پس چطور باید اون یگانی رو که باید ازش پروژه بگیرم پیدا کنم در حالی که هنوز دانشجو هستم و دفترچه پست نکردم ؟؟
    مراحلش رو توضیح بدید ممنون میشم
    سپاسگذارم دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)