صفحه 56 از 67 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط radinm نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان با توجه به تصویب قانون جدید مبنی بر اینکه هر فرد باید پروژه کسری رو از یگانی که در اون خدمت میکنن بردارند .. چند سوال برایم پیش امده ،
    اول اینکه بنده که الان دانشجوی ترم 1 ارشد هستم میتونم برای ترم بعد برای گرفتن پروژه کسری خدمت اقدام کنم ؟
    اگر میتونم پس چطور باید اون یگانی رو که باید ازش پروژه بگیرم پیدا کنم در حالی که هنوز دانشجو هستم و دفترچه پست نکردم ؟؟
    مراحلش رو توضیح بدید ممنون میشم
    سپاسگذارم دوستان
    هنوز به طور قطعی این قانون تصویب نشده و فقط زمزمه هایی مبنی بر تصویب اون هست. در ضمن این قانون برای کسانی هست که یگان خدمتیشون مشخص شده. شما در دوران دانشجویی از هر جایی می تونید پروژه بگیرید

Junior Member

سلام دوستان.من فهمیدم که یه قانون ابلاغ کردن که از هر ارگانی که پروژه کسر خدمت می گیریم خود سربازیم همونجا می افتیم.درسته؟

Junior Member

سلام دوستان. من سی دی و گالینگور پروژه ها رو به اجا تحویل دادم تو تاریخ 24مهر. بهشون گفتم اگه میشه همین الان تاییدیه من رو بدین چون از شهرستان اومدم، ولی سرهنگ گفت نمی شه. به نظرتون نامه اجا به زیر مجموعش (پداجا یا نزاجا یا نداجا) چقدر زمان می بره برسه؟ لطفا کسی که دقیق تو مراحل این کار بوده راهنمایی کنه تا دوستان دگه سردرگم نشن و بدونن باید چکار کنن.
    پداجا به من گفته که اگه تاییدیه از اجا بیاری ما این جا ده دقیقه ای نامه می دیم ببری شهرستان تسفبه حساب کنی.
    بنده اعزامی 1/2 هستم

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم، اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    من در حین خدمت سربازی کارشناسی ارشد قبول شدم و بعد از ترخیص از یگان ادامه تحصیل دادم
    الان که ارشدم تموم شده برای اعزام مجدد، من رو میفرستن آموزشی یا اینکه باید برم سر یگان؟؟ البته زیاد تو یگان نبودم
    سوال دیگه هم داشتم،اگر بخوام پروژه برای کسر خدمت بگیرم، باید از همون یگان بگیرم یا از یگان های دیگ هم میشه، میخاستم بدونم که این قانون جدید که هرکس باید از یگان خودش پروژه بگیره، شامل من هم میشه؟ چون الان سر یگان نیستم و اقدام به اعزام نکردم
    ویرایش توسط coolman : October 24th, 2016 در ساعت 08:24 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط coolman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم، اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    من در حین خدمت سربازی کارشناسی ارشد قبول شدم و بعد از ترخیص از یگان ادامه تحصیل دادم
    الان که ارشدم تموم شده برای اعزام مجدد، من رو میفرستن آموزشی یا اینکه باید برم سر یگان؟؟ البته زیاد تو یگان نبودم
    سوال دیگه هم داشتم،اگر بخوام پروژه برای کسر خدمت بگیرم، باید از همون یگان بگیرم یا از یگان های دیگ هم میشه، میخاستم بدونم که این قانون جدید که هرکس باید از یگان خودش پروژه بگیره، شامل من هم میشه؟ چون الان سر یگان نیستم و اقدام به اعزام نکردم
    اگر حداقل 60 روز و در بعضی جاها 55 روز خدمت کرده باشین اموزشی دوباره ندارین. در دوران دانشجویی از هر جایی می تونین پروژه بگیرین. حتی با وجود خدمت قبلی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    اگر حداقل 60 روز و در بعضی جاها 55 روز خدمت کرده باشین اموزشی دوباره ندارین. در دوران دانشجویی از هر جایی می تونین پروژه بگیرین. حتی با وجود خدمت قبلی
    ممنون دوست عزیز
    من 45 روز در یگان بودم، با این اوصاف باید دوباره اموزشی برم؟!!
    الان یعنی با گفته شما از ارگانهای دیگه هم میتونم بگیرم؟ البته شما گفتید دردوران دانشجویی میشه پروژه گرفت، الان فکر نکنم دانشجو محسوب بشم
    تشکر از جوابتون

ممنون دوست عزیز
    من 45 روز در یگان بودم، با این اوصاف باید دوباره اموزشی برم؟!!
    الان یعنی با گفته شما از ارگانهای دیگه هم میتونم بگیرم؟ البته شما گفتید دردوران دانشجویی میشه پروژه گرفت، الان فکر نکنم دانشجو محسوب بشم
    تشکر از جوابتون
    متاسفانه بله حداقل در ارتش مطمئنم که دوباره باید آموزشی برین ولی در ارتش۱۵ روز اول رو مرخصی می دن بهتون.شاید در یگانهای دیگه این مرخصی رو ندن. شما تا زمانی که یگانتون مشخص نشده از هرجایی می تونید پروژه بگیرید. حدود ۱۵ روز قبل از اعزامتون دو حالت پیش میاد یا پروژتون با توجه به خدمت قبلی براتون مشکل سازه که می رید بنیاد و اونجا مشکلتون رو حل می کنن یا مشکل سازی نیست که هیچی می رید سر یگانتون

Junior Member

متاسفانه بله حداقل در ارتش مطمئنم که دوباره باید آموزشی برین ولی در ارتش۱۵ روز اول رو مرخصی می دن بهتون.شاید در یگانهای دیگه این مرخصی رو ندن. شما تا زمانی که یگانتون مشخص نشده از هرجایی می تونید پروژه بگیرید. حدود ۱۵ روز قبل از اعزامتون دو حالت پیش میاد یا پروژتون با توجه به خدمت قبلی براتون مشکل سازه که می رید بنیاد و اونجا مشکلتون رو حل می کنن یا مشکل سازی نیست که هیچی می رید سر یگانتون
    الان سوالی برای من پیش اومد، البته میدونم ولی به شک افتادم
    اگر قرار هست که مجدد اموزشی برم، آیا دوباره تو همون سازمان قبلی باید برم اموزشی یا اینکه امکان تغییرش هست؟ من نیروی انتظامی بودم، آیا دوباره میوفتم همونجا یا امکان داره که ارتش یا سپاه بیوفتم؟
    ویرایش توسط coolman : October 25th, 2016 در ساعت 03:30 AM

الان سوالی برای من پیش اومد، البته میدونم ولی به شک افتادم
    اگر قرار هست که مجدد اموزشی برم، آیا دوباره تو همون سازمان قبلی باید برم اموزشی یا اینکه امکان تغییرش هست؟ من نیروی انتظامی بودم، آیا دوباره میوفتم همونجا یا امکان داره که ارتش یا سپاه بیوفتم؟
    ببینید نیروی انتظامی قطعا هستید ولی این شرایط کسری نخبگان یه فرصت خیلی خوب براتون پیش اورده. اگر شما هنگامی که در حال اعزامید و یه پروژه نا تمام داشته باشید مثلا از سپاه یا وزارت دفاع می تونید یه نامه بگیرید از بنیاد تا نظام وظیفه شما رو انتقال بده به اون ارگان. این یک فرصت تاریخی هست. ولی در غیر اینصورت حتما ناجا هستین

Junior Member

ببینید نیروی انتظامی قطعا هستید ولی این شرایط کسری نخبگان یه فرصت خیلی خوب براتون پیش اورده. اگر شما هنگامی که در حال اعزامید و یه پروژه نا تمام داشته باشید مثلا از سپاه یا وزارت دفاع می تونید یه نامه بگیرید از بنیاد تا نظام وظیفه شما رو انتقال بده به اون ارگان. این یک فرصت تاریخی هست. ولی در غیر اینصورت حتما ناجا هستین
    خیلی ممنونم از راهنماییتون
    ببخشید که سوال میکنم ( تا الان که خیلی کمک کردید)
    ولی جسارتا آیا شما در مورد این قضیه مطمئن هستید؟ منظورم انتقال از ناجا به ارگان دیگر هست،از کجا میتونم در این مورد سوال بپرسم و قطعی مطمئن بشم؟؟
    ویرایش توسط coolman : October 25th, 2016 در ساعت 02:13 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)