صفحه 62 از 67 نخستنخست ... 1252535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش

نقل قول نوشته اصلی توسط arashjavidan88 نمایش پست ها
    با سلام
    من بعد از تحصیل برای معافیت پزشکی اقدام کردم که متاسفانه به معافیت از رزم ختم شد.
    الان فرصت کوتاهی دارم برای اقدام کردن برای اعزام به خدمت. البته نمی دونم پروسه اعزام چقدر طول بکشه.
    از دوستان کسی هست بتونه راهنماییم کنه که من الان بهتره برای پروژه اقدام کنم یا بذارم بعد از اعزام که ارگان خدمتی مشخص بشه؟
    ضمنا کارشناسی ارشد مهندسی نفت دارم.
    به نظر من از همین الان اقدام کنید در حین خدمت شما یک روز در ماه مرخصی خواهید داشت اصلا وقت نمیکنید به ارگان ها سر بزنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خ

سلا به دوستان
    آیا می توان همزمان با گرفتن اکسپ ترنسلیتور (accept translator) و اقدام به گرفتن پاسپورت با استفاده از وثیقه، نسبت به گرفتن پایان خدمت با استفاده از کسر خدمت بنیاد نخبگان هم اقدام کرد؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام دوستان،

یه سواله مهم و حیاتی داشتم

من یه پروژه کسری از وزارت دفاع گرفتم، و تقریبن مراحل پایانی پروژه هست، بنیاد ملی و وزارت دفاع هردو، پروژه و تعداد ماه کسری رو تایید کردن. حالا چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که امکان داره یه وقت این میزان کسری بعدا مورد قبول قرار نگیره یا چیزی ازش کم بشه؟؟؟

ممنونم که حوصله و وقت میگذارید
    ویرایش توسط alireza_ak369 : July 29th, 2017 در ساعت 10:41 AM

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

یه سواله مهم و حیاتی داشتم

من یه پروژه کسری از وزارت دفاع گرفتم، و تقریبن مراحل پایانی پروژه هست، بنیاد ملی و وزارت دفاع هردو، پروژه و تعداد ماه کسری رو تایید کردن. حالا چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که امکان داره یه وقت این میزان کسری بعدا مورد قبول قرار نگیره یا چیزی ازش کم بشه؟؟؟

ممنونم که حوصله و وقت میگذارید
    مورد قبول قطعا قرار میگیره اما در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بعد از دفاع ممکنه ازش کم بشه

Junior Member

من از یکی از دوستان شنیده ام که در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی معدل بالای 17 باشه و دو تا هم مقاله ISI داشته باشی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح فقط یک پروژه بهت میده به جای کل خدمت سربازی . دوستانی که مطلع هستن لطفا بگن این درسته یا نه !!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of civil engineering

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

با سلام یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم جواب بدید
    من الان در حال خوندن کارشناسی ارشد تو ایران هستم با معافیت تحصیلی.میخوام پذیرش بگیرم از دانشگاه های خارج از کشور بازم هم در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی دیگری.ایا نظام وظیفه قبول میکنه با وثیقه من برم بخونم یا نه؟
    اگه جوابتون نه است لطفا راه های دیگرش رو راهنمایی کنید با تشکر

سلام دوستان من میخوام پروژه صنایع دفاع بگیرم رزومه رو فرستادم و منتظرم باهام تماس بگیرن تا 15 بهمن ماه هم بیشتر مهلت ندارم
    حالا سوال من اینجاس یکی اینکه معمولاً چقدر طول میکشه تا بهم پروژه بدن (اوایل مرداد رزومه رو فرستادم)؟
    دوم معمولا یک پروژه چند ماه طول میکشه انجام بشه به طور میانگین؟
    و سوم اینکه اگر تا بهمن بهم زنگ نزدن و دفترچه رو ارسال کردم بعد از اون بهم پروژه دادن آیا درحین انجام پروژه میفتم صنایع دفاع یا اینکه باید تموم بشه بعدش مشخص بشه اونجا افتادم؟ (من بیشتر دغدغم اینه که یه جای درست حسابی بیفتم که کمتر اذیت بشم تا اینکه کسری بگیرم آیا حین انجام پروژه برم سربازی برای انجامش به مشکل برمیخورم و امکانش هست که وقت نکنم انجام بدم یا اجازه میدن؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen1400 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام پروژه صنایع دفاع بگیرم رزومه رو فرستادم و منتظرم باهام تماس بگیرن تا 15 بهمن ماه هم بیشتر مهلت ندارم
    حالا سوال من اینجاس یکی اینکه معمولاً چقدر طول میکشه تا بهم پروژه بدن (اوایل مرداد رزومه رو فرستادم)؟
    دوم معمولا یک پروژه چند ماه طول میکشه انجام بشه به طور میانگین؟
    و سوم اینکه اگر تا بهمن بهم زنگ نزدن و دفترچه رو ارسال کردم بعد از اون بهم پروژه دادن آیا درحین انجام پروژه میفتم صنایع دفاع یا اینکه باید تموم بشه بعدش مشخص بشه اونجا افتادم؟ (من بیشتر دغدغم اینه که یه جای درست حسابی بیفتم که کمتر اذیت بشم تا اینکه کسری بگیرم آیا حین انجام پروژه برم سربازی برای انجامش به مشکل برمیخورم و امکانش هست که وقت نکنم انجام بدم یا اجازه میدن؟)
    2_معمولا زمان دقیقی نداره اناجم پروژه ولی اگه پروژه ساخت باشه که حداقل 12ماه طول میکشه و دفاع سفت وسختی هم داره
    3_مشکلی نداره میتونی حین خدمت هم انجامش بدی ولی دیگه بستگی به خودت هم داره ،شما 1ماه هم خدمت نکنی خوب هست!

دوستان اینم بگم هر ارگانی داره دیگه مستقل میشه و از مرداد به بعد دیگه بنیاد کاری نمیکنه و فقط قبل از این تاریخ رو کارای کسری رو انجام میده و هرارگانی یک قسمت کسره خدمت داره ...هنوزمونده حالا اون بخش تاسیس بشه مثلا ارتش سپاه و وزارت دفاع...

سلام دوستان

من رشتم برق قدرته و میخوام پروژه کسری از سپاه بگیرم

سوال اولم اینه که اگه پروژه از وزارت دفاع بگیرم بعد سپاه کسری منو قبول مبکنه با نه؟

سوال دومم هم اینه که برای کسری، تو کدوم سازمان ها میشه پروژه راحت تری گرفت؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط danialllll نمایش پست ها
    سلام دوستان

من رشتم برق قدرته و میخوام پروژه کسری از سپاه بگیرم

سوال اولم اینه که اگه پروژه از وزارت دفاع بگیرم بعد سپاه کسری منو قبول مبکنه با نه؟

سوال دومم هم اینه که برای کسری، تو کدوم سازمان ها میشه پروژه راحت تری گرفت؟

ممنون
    یه سر به جهاد خودکفایی نیرو هوایی و دانشگاه مالک اشتر بزنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)