صفحه 64 از 67 نخستنخست ... 145455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

دوستان لطفا اگه سازمان های مورد تایید ارتش در حوزه مهندسی رو میشناسید معرفی کنید . ظاهرا جدیدا سربازان ارتش فقط باید با از ارگان های ارتش پروژه دریافت کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbbas نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز...امیدوارم هرجا هستین حالتون خوب باشه!! من ی سوال خیلی مهم داشتم ...دانشجو فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی دانشگاه پلی تکنیک هستم در مقطع لیسانس...امسال مدیریت مالی دانشگاه تهران ارشد قبول شدم...همون طور که در جریان هستید برا پروژه های فنی مهندسی بیشتر کسری میدن...و من الان مسلط به نرم افزارای تخصصی رشته خودم(مهندسی شیمی) در حوزه شبیه سازی هستم ولی مقطع ارشدم میره تو زمینه مدیریت که قاعدتا پروژه های کسری خیلی کمتر هست و بیشتر از 6 ماه نمیدن...حال سوالم اینه اگه شرایطم رو به ارگان خاصی عنوان کنم اجازه میدن با توجه به رشته مقطع لیسانسم دوتا پروژه کسری بگیرم؟! ممنون میشم راهنمایی کنید...تشکر
    سلام منم شرایط شما رو داشتم ولی هر کاری کردم نتونستم مهندسی بگیرم همون حوزه مدیریت گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marcusmaxentus نمایش پست ها
    دوستان اگه در حین تحصیل ارشد دو تا پروژمونو تموم کنیم و کسری بگیریم و بعد انصراف بدیم از دانشگاه آیا کسری حساب میشه یا نه حتما تو سیستم نظام وظیفه با مدرک ارشد قبول میکنند؟
    یعنی کارشناسی داشته باشیم ، از ارشد بعد ثبت کسری انصراف بدیم؟
    تو مدارک ثبت پروژتون اشتغال به تحصیل ارشد هستش. وقتی انصراف بدی یعنی همون لیسانس رو داری. نامه اتمام کار رو فکر نکنم بهت بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام دوستان، من مشکلی واسم پیش اومده و نیاز به راهنمایی حیاتی دارم
    من تقریبا ۸ ماه پیش از مالک اشتر پروژه گرفتم، اما ۲۵ بهمن هم باید دفترچه پست کنم چون فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلم تموم میشه و فکر نمیکنم تا اون موقه دفاع کرده باشم(اما تا قبل از عید حتمن دفاع میکنم)، تاریخ اعزام هم یا اردیبهشت میزنن یا تیر ماه. من پروژه دومم هم با صایران تهران صحبت کردم که بلافاصله بعد از اتمام پروژه اول از اونجا بگیرم.
    حالا مشکل من اینجاست که، مالک اشتر به من گفته باید ۲/۳(دو سوم) از زمانی که قراره کسری بگیری باید بگذره تا بتونی دفاع کنی. خواستم بدونم کسی اطلاع داره که صایران هم این قانون ۲/۳ رو داره یا نه؟
    مشکل دوم اینه که اصلا توی فاصله بین ارسال دفترچه تا تاریخ اعزام، قانونا میشه پروژه ای انجام داد؟!
    ممنونم از وقت و حوصلتون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من مشکلی واسم پیش اومده و نیاز به راهنمایی حیاتی دارم
    من تقریبا ۸ ماه پیش از مالک اشتر پروژه گرفتم، اما ۲۵ بهمن هم باید دفترچه پست کنم چون فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلم تموم میشه و فکر نمیکنم تا اون موقه دفاع کرده باشم(اما تا قبل از عید حتمن دفاع میکنم)، تاریخ اعزام هم یا اردیبهشت میزنن یا تیر ماه. من پروژه دومم هم با صایران تهران صحبت کردم که بلافاصله بعد از اتمام پروژه اول از اونجا بگیرم.
    حالا مشکل من اینجاست که، مالک اشتر به من گفته باید ۲/۳(دو سوم) از زمانی که قراره کسری بگیری باید بگذره تا بتونی دفاع کنی. خواستم بدونم کسی اطلاع داره که صایران هم این قانون ۲/۳ رو داره یا نه؟
    مشکل دوم اینه که اصلا توی فاصله بین ارسال دفترچه تا تاریخ اعزام، قانونا میشه پروژه ای انجام داد؟!
    ممنونم از وقت و حوصلتون
    این 2/3 شاید جزء قوانین جدید باشه ولی در کل بهتره که یه فاصله زمانی منطقی بین تاریخ شروع و پایان پروژه باشه در مورد سوال دوم هم قبلا تبصره ای که این مسئله غیر قانونی باشه وجود نداشت
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط shadegan نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگه سازمان های مورد تایید ارتش در حوزه مهندسی رو میشناسید معرفی کنید . ظاهرا جدیدا سربازان ارتش فقط باید با از ارگان های ارتش پروژه دریافت کنند.
    به خود اداره مهندسی ارتش سر بزنید یا جهاد خودکفایی ارتش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام نیما جان، متاسفانه من هرچقدر تلاش کردم که بابت پست قبل امتیاز بدم بهت نشد!

راستش دوتا سواله دیگه داشتم،

1. اطلاعی داری که معمولا گزارش پایانی پروژه باید چند صفحه باشه؟ (من پروژم ساخت بوده و با مالک اشتر پروژه داشتم و 9 ماه هم قراره کسری بگیرم)

2. برای 9 ماه کسری هم نیازی هست که من مالک اشتر تهران دفاع کنم؟ (پروژه من مالک اشتر شیراز بوده)

ممنونم از وقت و حوصلت

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام نیما جان، متاسفانه من هرچقدر تلاش کردم که بابت پست قبل امتیاز بدم بهت نشد!

راستش دوتا سواله دیگه داشتم،

1. اطلاعی داری که معمولا گزارش پایانی پروژه باید چند صفحه باشه؟ (من پروژم ساخت بوده و با مالک اشتر پروژه داشتم و 9 ماه هم قراره کسری بگیرم)

2. برای 9 ماه کسری هم نیازی هست که من مالک اشتر تهران دفاع کنم؟ (پروژه من مالک اشتر شیراز بوده)

ممنونم از وقت و حوصلت
    اشکال نداره
    در مورد تعداد صفحه خیلی حساس نباشید محتوای کار مهمه مخصوصا اگر جنبه نظامی داره حتما بهش اشاره کنید و روی آن مانور بدید
    واقعیتش اطلاعات بنده مربوط به زمانی است که ب ن ن م بود ولی الان گویا بحث پروژه کلا به خود ارگان ها واگذار شده است اون موقع
    دفاع نهایی در ب ن ن م انجام میشد در هر حال خودتون آماده کنید اگر احیانا لازم شد تهران هم دفاع کنید مشکلی پیش نیاد اگر هم دفاع نداشت که هیچ

Junior Member

سلام من چند ماه پیش از ارتش پروژه گرفتم و هنوز تمومش نکردم. امروز که رفتم پلیس +10 تا جای خدمت سربازی خودمو بپرسم، دیدم که تو نیروی انتظامی افتادم. وقتی هم با اون مرکزی که پروژه گرفته بودم تلفنی صحبت کردم بهم گفتن که چون نیروی انتظامی و ارتش یکی نیستن پروژه ام کنسل میشه. حالا دو تا سوال دارم:
    1) تو نیروی انتظامی کدوم مراکز برای مهندسی مکانیک پروژه کسری خدمت میدن؟آیا دانشگاه مالک اشتر وابسته به نیروی انتظامی هست؟ لطفا سریع جواب بدید.
    2) با توجه به اینکه پروژه ای که از ارتش گرفتم خود به خود کنسل شده باز هم میتونم دو تا پروژه بگیرم؟

Junior Member

سلام. دوستان میشه راهنمایی کنید لطفا.
    با توجه به سوالی که دوست بالایی پرسیدن، بهتره اول صبر کنیم ارگان خدمتون مشخص بشه بعد برای دریافت پروژه کسر خدمت اقدام کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)