صفحه 65 از 67 نخستنخست ... 1555565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 670

موضوع: پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : پروژه‌هاي تحقيقاتي درباره نيروهاي مسلح و کاهش خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط BCH نمایش پست ها
    سلام من چند ماه پیش از ارتش پروژه گرفتم و هنوز تمومش نکردم. امروز که رفتم پلیس +10 تا جای خدمت سربازی خودمو بپرسم، دیدم که تو نیروی انتظامی افتادم. وقتی هم با اون مرکزی که پروژه گرفته بودم تلفنی صحبت کردم بهم گفتن که چون نیروی انتظامی و ارتش یکی نیستن پروژه ام کنسل میشه. حالا دو تا سوال دارم:
    1) تو نیروی انتظامی کدوم مراکز برای مهندسی مکانیک پروژه کسری خدمت میدن؟آیا دانشگاه مالک اشتر وابسته به نیروی انتظامی هست؟ لطفا سریع جواب بدید.
    2) با توجه به اینکه پروژه ای که از ارتش گرفتم خود به خود کنسل شده باز هم میتونم دو تا پروژه بگیرم؟
    من فکر میکنم چون شما پروژه برای ارتش دارید اونا میتونن نامه بزنن که بدلیل داشتن کسری خدمت از ارتش ارگان تون از نیروی انتظامی به ارتش تغییر پیدا کنه این موضوع یه بررسی بکنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    سلام. دوستان میشه راهنمایی کنید لطفا.
    با توجه به سوالی که دوست بالایی پرسیدن، بهتره اول صبر کنیم ارگان خدمتون مشخص بشه بعد برای دریافت پروژه کسر خدمت اقدام کنیم؟
    زمان را از دست خواهید داد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    زمان را از دست خواهید داد
    ممنون. خب پس یعنی منظورتون اینه مهم نیست که چه ارگانی قراره خدمت کنم؟ من در هر صورت از همین الان برم دنبال پروژه گرفتن؟
    میشه بگین اولین جایی که بهتره مراجعه کنم کجاست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- تحقیق در عملیات -دانشگاه تهران

من فکر میکنم چون شما پروژه برای ارتش دارید اونا میتونن نامه بزنن که بدلیل داشتن کسری خدمت از ارتش ارگان تون از نیروی انتظامی به ارتش تغییر پیدا کنه این موضوع یه بررسی بکنید
    سلام ..منم همچین مشکلی دارم ...قبلا تو ارتش خدمت قبلی داشتم ولی بخاطر قبولی تو دانشگاه ایست خدمتی زدم . تو این مدت از وزارت دفاع پروژه برداشتم الان دفترچه بفرستم میوفتم ارتش؟..در اینصورت پروژه منو قبول میکنن. و اینکه اگه از وزرات دفاع نامه اعلام نیاز بگیرم میتونم ارگانمو عوض کنم؟...ممنون از راهنماییتون.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    ممنون. خب پس یعنی منظورتون اینه مهم نیست که چه ارگانی قراره خدمت کنم؟ من در هر صورت از همین الان برم دنبال پروژه گرفتن؟
    میشه بگین اولین جایی که بهتره مراجعه کنم کجاست؟
    یه نکته عرض کنم بعد از تغییر قوانین دوستان در این فروم اشاره کردن که شما هرجا پروژه بگیری بعدا همون ارگان میوفتی از نظام وظیفه پیگیری کنید ببینید
    این نکته همچنان پابرجاست یا خیر اگر باشه که دیگه فرقی نمیکنه کجا پروژه بگیرید اگر هم نباشه نمیدونم تبصره ای چیزی براش گذاشتن یا خیر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط p_kiani نمایش پست ها
    سلام ..منم همچین مشکلی دارم ...قبلا تو ارتش خدمت قبلی داشتم ولی بخاطر قبولی تو دانشگاه ایست خدمتی زدم . تو این مدت از وزارت دفاع پروژه برداشتم الان دفترچه بفرستم میوفتم ارتش؟..در اینصورت پروژه منو قبول میکنن. و اینکه اگه از وزرات دفاع نامه اعلام نیاز بگیرم میتونم ارگانمو عوض کنم؟...ممنون از راهنماییتون.
    بهترین مرجع که میتونه به این سوال پاسخ بده نظام وظیفه و ب ن ن م است (البته نمیدونم هنوز ب ن ن م پابرجاست یا خیر) دو حالت داره یا اینکه ارگان شما را با توجه به پروژه به وزارت دفاع
    تغییر میدن یا اینکه پروژه قبول نمیکنن و همون ارتش خواهید بود (اینکه ارتش کسری وزارت دفاع قبول میکنه یا نه هم داستان دیگری است) من واقعا با قوانین فعلی آشنایی دقیق ندارم و اطلاعات
    بنده مربوط به زمانی است که دفاع ها در ب ن ن م انجام میشد اما با توجه به اینکه در اکثریت مواقع قوانین معمولا به سمت منفی اجرا خواهند شد من حالت دوم قوی تر می بینم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- تحقیق در عملیات -دانشگاه تهران

بهترین مرجع که میتونه به این سوال پاسخ بده نظام وظیفه و ب ن ن م است (البته نمیدونم هنوز ب ن ن م پابرجاست یا خیر) دو حالت داره یا اینکه ارگان شما را با توجه به پروژه به وزارت دفاع
    تغییر میدن یا اینکه پروژه قبول نمیکنن و همون ارتش خواهید بود (اینکه ارتش کسری وزارت دفاع قبول میکنه یا نه هم داستان دیگری است) من واقعا با قوانین فعلی آشنایی دقیق ندارم و اطلاعات
    بنده مربوط به زمانی است که دفاع ها در ب ن ن م انجام میشد اما با توجه به اینکه در اکثریت مواقع قوانین معمولا به سمت منفی اجرا خواهند شد من حالت دوم قوی تر می بینم
    الان ب ن ن م رو دادن به دانشگاه ملی دفاع که من از اونا پرسیدم گفتن مشکلی نداره و از نیروی زمینی ارتش هم پرسیدم اونا هم گفتن مشکلی نیس ولی نظام وظیفه رو نپرسیدم..و الان تقریبا پروژه ام آماده اس میترسم دفاع کنم ولی ارتش بیوفتم و قبول نکنه... بازم ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط p_kiani نمایش پست ها
    الان ب ن ن م رو دادن به دانشگاه ملی دفاع که من از اونا پرسیدم گفتن مشکلی نداره و از نیروی زمینی ارتش هم پرسیدم اونا هم گفتن مشکلی نیس ولی نظام وظیفه رو نپرسیدم..و الان تقریبا پروژه ام آماده اس میترسم دفاع کنم ولی ارتش بیوفتم و قبول نکنه... بازم ممنون از راهنماییتون
    اگر که جواب مثبت شنیدید خوبه ولی باز به این اکتفا نکنید چون این جواب ها یک شبه به راحتی تغییر میکنند و مجددا پیگیر باشید به
    نظرم اگر قبل سربازی دفاع کنید و کسری خدمت شما در برگه سبز و نظام وظیفه ثبت بشه دیگه نهایی شده و غیر قابل تغییر است

Junior Member

سلام عزیزان ... آیا دانشجوی لیسانس که فارغ التحصیل شده هم میتونه پروژه ی کسری خدمت بگیره ؟ ( حین خدمتش ) .....یا فقط مخصوص ارشد و دکتراست ؟

باید حتما دانشجوی ارشد باشه و انگار برای ثبت باید فارغ التحصیل ارشد شده باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)