صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: امن ترين روش بردن پول به امريكا

Junior Member

پیش فرض امن ترين روش بردن پول به امريكا

من اگه بخوام هشتاد هزار دلار با خودم ببرم آمریکا آیا بهتره همینجوری با خودم ببرم یا تو پاسپورتم ثبت کنم یا از ایران حواله کنم؟(روشی که مالیات بهش تعلق نگیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هشتاد هزار دلار پول رو چه جوری میتونم با خودم ببرم آمریکا؟(امن ترین روش)

شما بهتره اگه آشنا داريد توي آمريكا بگيد به حسابتون واريز كنند و ايران خانوادتون به ايشون بدن.ايراني هايي هستن كه پولشون رو توي ايران سرمايه گذاري مي كنند.يه پرس و جو كنيد حتما پيدا مي كنيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هشتاد هزار دلار پول رو چه جوری میتونم با خودم ببرم آمریکا؟(امن ترین روش)

Dear friend as I know , each person can inter to US 10.000 $ with out tax, in other case you have to pay money for tax!! 2 weeks ago my friend came here and had 20,000 $ and had to pay 1000 $ for tax!!!! and she was so sad!!! actually it is so strange and also my friend is old and cannot speak well!!! but it is better ask or email to USICS for more information,
    I entered more than 10,000 $ 2 months ago, my family found one person in Iran and he did it for me but he gave 100$ , in my experience the best and easiest way is use exchanger(sarafi)and come here with out money.

Regards
    MAhboob

ApplyAbroad Champion

بهترین کار استفاده از صرافی‌هاست. بعضی از صرافی‌ها هستند که هر مبلغی که بخواهید رو با کارمزد نسبتا پایین به آمریکا منتقل می‌کنند. البته در واقع انتقال به این معنی که پول از ایران به آمریکا واریز بشه در کار نیست. صرافی‌ها مشتری‌هایی رو در ایران دارند که می‌خواهند پول به آمریکا منتقل کنند و برعکس، یعنی مشتری‌هایی دارند که از آمریکا می‌خواهند پول به ایران منتقل کنند. پول رو از شما می‌گیرند و به حساب کسی که می‌خواهد از آمریکا به ایران پول واریز کنه می‌ریزند و از کسی که در آمریکا هست هم پول رو می‌گیرند و به حساب شما در آمریکا واریز می‌کنند. در نتیجه گردش پول در داخل کشورها صورت می‌گیره.
    فقط مساله مهم اینه که برای این که بتونید از صرافی‌ها کمک بگیرید، شما حتما باید در آمریکا حساب بانکی داشته باشید.

پیش فرض پاسخ : امن ترين روش بردن پول به امريكا

من تجربه خودم رو می گم:
    هر چقدر که بخواید میتونید پول با خودتون بیارید آمریکا، اما اگر یک خانواده بیش از 10000 دلار یا معادل اون به ارزهای خارجی همراهش باشه باید توی یک فرمی که بهتون میدن مقدارش رو بنویسید و دلیل آوردنش رو هم ازتون میپرسن. (هیچ مالیاتی هم لازم نیست پرداخت کنید)
    اینو از خودم نمیگم آفیسر گمرکی که با ما حرف می زد می گفت: "هر چقدر پول دلت بخواد میتونی بیاری و محدودیتی نداره"
    فقط اگه بگی کمتر از اون مقدار پول همراهته و احیاناً بگردن و متوجه بشن جریمه ات می کنن.
    برای بار دوم هم تأکید می کنم زن و شوهر هم فقط همون 10000 دلار رو میتونن بیارن (بدون نیاز به ثبت شدن) اگر 20000 دلار همراهشون باشه (نفری 10000 دلار) باز هم باید ثبت کنن و دلیلش رو بگن.

دوستان اگه روشهاي ديگه اي هم وجود داره لطفا اشاره كنند.
    آخه چطوري به صرافي اعتماد كنيم و مثلا 20 ميليون پول بي زبون رو بديم بهشون؟
    از طريق بانك چطوره؟ يعني بعد از رفتن من، خانواده مي تونن پول رو حواله كنند؟ كارمزد رو مي دونين؟
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان
    میدونم که سوالم مربوط به اینجا نیست اما جای خاصی را پیدا نکردم و سوالم هم اورژانسی هست

من مستر نان فاند دارم و میخوام 20000 دلار ببرم با خودم که ثبت نام کنم .نمی دونم که تو فرودگاه امام i20 و نامه بانک رو نشون بدم که این ارز ها را از بانک گرقتم و می برم بری ثبت نام موردی نداره یا نه.؟؟
    لطفا راهنماییم کنین.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط smaks نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میدونم که سوالم مربوط به اینجا نیست اما جای خاصی را پیدا نکردم و سوالم هم اورژانسی هست

من مستر نان فاند دارم و میخوام 20000 دلار ببرم با خودم که ثبت نام کنم .نمی دونم که تو فرودگاه امام i20 و نامه بانک رو نشون بدم که این ارز ها را از بانک گرقتم و می برم بری ثبت نام موردی نداره یا نه.؟؟
    لطفا راهنماییم کنین.
    تو فرودگاه امام کسی شما رو نمی گرده و کسی هم از مقدار پول همراهتون سوال نمی کنه. نگران نباشید.

Junior Member

دوستان بنظرتون با این اوضاع قیمت دلار به جای پول نقد چیزای دیگه ببریم مثلا فرش تابلو فرش و امثالهم چطوره؟
    آیا تو آمریکا می شه فروختشون مشتری داره ؟
    کلا بنظرتون این کار بصرفه هست یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MPH, UCI

اگه ممکنه منو در این مورد راهنمایی کنین:

آیا حداکثر به مقداری که تو I-20 نوشته میتونیم ارز همراه خودمون وارد آمریکا کنیم؟

اینطور که مطالعه کردم هر چقدر بخوایم میتونیم ببریم، مشروط به اینکه تو فرمی که بهمون میدن وارد کنیم و دلیلش رو هم توضیح بدیم.
    فرض کنین تو فرم I-20 من نوشته باشه 30000 تا، و میدونیم که این مقدار رو برای 1 سال نوشتن؛ حالا اگه 40000 تا ببرم میتونم بگم من 10000 تا از هزینه سال بعدم رو هم دارم الان میبرم؟
    اصلا آیا میشه چنین دلیلی آورد که: دانشگاه تخمین زده هزینه های من 30000 تا باشه، ولی تخمین خودم 40000 تاست؟ یا اینکه این دلیل قابل قبول نیست براشون؟

پیشاپیش از راهنماییاتون ممنونم
    فؤاد

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین