صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
    سلام
    یعنی با آیلتس خوب و یه معدل بالا هم نمیشه تو فوق بورس شد؟
    من تو خیلی از وبسایتهای دانشگاهها دیدم که یه بورسهایی دارن واسه فوق لیسانس که مثلا 40 یا 50% شهریه رو تخفیف میدن.
    دوست گرامی مطلبی که شما می فرمایید در مورد دانشگاه های اروپا بیشتر مصداق دارد البته پس از ثبتنام در دانشگاه چنانچه دانشجوی ممتازی باشید یک سری award هست که بین 100 تا 5000 دلار ممکن هست به شما تعلق بگیرد. فقط در دوره های مستر بای ریسرچ امکان دریافت بورس وجود دارد که ان هم بسیار شانس کمی در دانشگاه های استرالیا و نیوزلند وجود دارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ببخشید من در مورد پذیرش استرالیا چنتا سوال دارم
    از اونجا که دیدم پست ها مربوط به خیلی وقت پیش میخوام بدونم کسی هست که بتونه درباره پذیرش گرفتن در مقطع کارشناسی به روز باشه
    سوال های من
    اصولن این کشور برای دوره کارشناسی دانشجوی کارشناسی بین المللی می گیرد
    برای این مقطع تحصیلی نمره زبان چی میخواد
    به طور متوسط هزینه رندگی و تحصیل چطوریه
    مدارک اصلی که باید داشته باشیم چیاس
    برای ثبت نام آخرین مهلت برای هر ترم چی زمانی هست
    ویرایش توسط mani2541 : March 13th, 2014 در ساعت 01:45 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوست عزیز
    نکته مهمی که هست اگر کمی وقت صرف چرخیدن در وبسایت های دانگاههای استرالیا کنید همه سوالاتتون جواب میگیره. ولی به هر حال چیزایی که من بتونم کمک کنم رو میگم
    1. بله استرالیا در مقطع کارشناسی هم دانشجو میگیره ولی هدف از رفتن از مقطع کارشناسی چی هست؟
    2. نمره زبان برای هر دانشگاه متفاوت هست معمولا برای کارشناسی نمره آیلتس 6 هم میتونه کافی باشه ( البته خیلی ها هم امتحانی رو به عنوان مدرک ورودی در نظر میگیرن مثلا تو ویکتوریا باید امتحان VCE بدین و هر دانشگاه ویکتوریا هم یه نمره از این مدرک میخواد، برای دوره ای مثل Bachelor of Science دانشگاه ملبورن نمره 85 میخواد که البته نمره آیلتس اگه داشته باشین خیلی خیلی خیلی بهتره )
    3. هزینه تحصیل در هر دانشگاه متفاوت هستش مثلا همین ملبورن برای 3 سال اول یه چیزی بین 95.000 تا 130.000 دلار هزینه داره و سال آخر هم که تخصص هستش 35.000 دلار خرج داره.... برای زندگی هم از کمترینش که زندگی در خود کالج و مینیمم هزینه هست از ماهی 1.000 دلار (کمترینشه) تا یه زندگی شخصی معمولی که تا ماهی 3.000 دلار هم هست
    4. معمولا تا یک ماه قبل شروع هر ترم فرصت دارین اقدام کنید ولی خب چون پروسه ویزا برا ما ایرانی ها زیاده حداقل 5 ماه قبل ترم اقدام کن که برا آفر دانشگاه یک ماه در نظر بگیری و جمع آوری مدارک سفارت و ثبت نام دانشگاه یک ماه و خود مرحله سفارت و ویزا هم 2 تا 3 ماه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    تو استرالیا امکان کار هنگام تحصیل برای کارشناسی هست؟ اگه آره چند ساعت در هفته؟ درآمدش چقدره و چه مقدار از هزینه‌های تحصیل و زندگی رو تامین میکنه؟ اصلا میشه کار پیدا کرد؟ (با انگلیسی خوب البته)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vapaapoika نمایش پست ها
    سلام
    تو استرالیا امکان کار هنگام تحصیل برای کارشناسی هست؟ اگه آره چند ساعت در هفته؟ درآمدش چقدره و چه مقدار از هزینه‌های تحصیل و زندگی رو تامین میکنه؟ اصلا میشه کار پیدا کرد؟ (با انگلیسی خوب البته)
    1. تو استرالیا امکان کار هنگام تحصیل برای کارشناسی هست؟ آره
    2. اگه آره چند ساعت در هفته؟ 20 ساعت
    3. درآمدش چقدره و چه مقدار از هزینه‌های تحصیل و زندگی رو تامین میکنه؟ شاید 10% هزینه ها (شهریه+هزینه زندگی)
    4. اصلا میشه کار پیدا کرد؟ (با انگلیسی خوب البته) خیر
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

کسی هست اینجا درمورد داروسازی اطلاعاتی داشته باشه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    کسی هست اینجا درمورد داروسازی اطلاعاتی داشته باشه؟
    دوستم داروسازی می خونه. سوالی داری بپرس

از دوستان مطلع پرسشی داشتم:

خواستم بدانم که تحصیل در رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی در استرالیا را چگونه ارزیابی میکنید؟

بعد از اتمام تحصیل،بازار کار خوبی در استرالیا دارد؟

به طور کل چشم انداز این رشته را در این کشور چطور میبینید؟

Junior Member

سلام.لطفا یکی درباره لیست رشته های دانشگاه های استرالیا یه مطلب بزاره. من هرچی گشتم پیدا نکردم. من میخوام بدونم کدوم دانشگاه ها دانشکده هنر دارن و اینکه زیر شاخه هاشون چی هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    اگر نمره ی ماک آیلتس کسی 5 باشد:
    1. ایلتس را هم همین نمره بیاوریم برای مقطع کارشناسی، آیا دانشگاه های سیدنی پذیرش مشروط میدهند که برویم آنجا زبان بخوانیم؟
    2. هزینه ی خواندن زبان انجا معمولا چقدر است؟
    3. دانشگاه ارزان با مدرک معتبر برای رشته های مهندسی، مقطع کارشناسی، در سیدنی کدام است؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)