صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام

از دوستانی که می خواهند برای مقطع کارشناسی در استرالیا تحصیل کنند .

و یا آپلای کردن میشه تجربه های خودشان را بگذارند

دوستان و عزیزان لطفا سوالات مربوط به شانس پذیرش را در تاپیک شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط مطرح نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 15th, 2013 در ساعت 02:11 AM دلیل: بروزرسانی

پیش فرض پاسخ : مقطع کارشناسی در استرالیا

من با یک دانشگاه در استرالیا مکاتبه کردم

میگفت باید ATAR داشته باشی

من بهش گفتم دانشجوی بین الملی هستم. و دوباره بهش ایمیل زدم من در ایران زندگی میکنم آیا باید ATAR داشته باشم .

دوستانی که تجربه لیسانس را دارند . کمک کنند .

سلام
    من 3 بار به دانشگاه Macquarie University ایمیل زدم و گفتم آیا واقعا این ATAR نیاز است

در جواب این را نوشتن

Dear Saman,

Thank you for your email.

Yes you will need to meet the ATAR equivalent of 78.00 and have a sound knowledge of mathematics to do the Bachelor of Engineering.

Other high school qualifications are also accepted for direct entry. For the full list of accepted direct entry high school qualifications, visit our Academic Requirements page.

For all other countries (for example, Bangladesh, Brazil, Chile, Colombia, Indonesia, Japan, Mexico, Peru, Russia, South Korea, Taiwan, Turkey and Vietnam) entry to Macquarie University will be considered if you have:

completed at least one year of a Bachelor degree from a recognised* institution or
    completed a diploma from a recognised* institution

* Recognition of the institution is determined once you have applied to Macquarie University.

Junior Member Mahoonaky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    griffith, electronic

میشه در مورد این ATAR توضیح روشنی بدید

Junior Member

دوست عزیز این مربوط به همه دانشگاههای استرالیا نمیشه خودم یکی 2 تا دانشگاه میشناسم که برای لیسانس نمیخوان ATAR
    باید خودت بری توی مدارک دانشگاهی که میخواهی اقدام کنی سرچ کنی بدی مدارک اینترنشنال چی میخوان اینطوری نیست که همه بگن فلان مدرک رو باید داشته باشین مثلا یه دانشگاهی تو نیوزیلند میشناسم که حتی آیلتس و تافل هم برای بچه های خارجی نمیخوان!

Junior Member

پیش فرض تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس

سلام دوستان عزیز.....
    چند تا سوال در رابطه با تحصیل در استرالیا و اقدام برای اخذ پذیرش مقطع لیسانس داشتم.
    1-آیا برای اخذ پذیرش لیسانس نیازی به مدرک پیش دانشگاهی هست؟
    2-حداقل معدل دیپلم و شرایط معدل و نمره در استرالیا چطور هست؟
    3-هزینه زندگی در استرالیا سالیانه/ماهانه چقدر است؟
    4-رشته مورد نظر بنده برای ادامه تحصیل مهندسی عمران/مهندسی هوافضا هست.شرایط این رشته ها در استرالیا چطوره؟

پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم .

Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط k_jal96 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.....
    چند تا سوال در رابطه با تحصیل در استرالیا و اقدام برای اخذ پذیرش مقطع لیسانس داشتم.
    1-آیا برای اخذ پذیرش لیسانس نیازی به مدرک پیش دانشگاهی هست؟
    2-حداقل معدل دیپلم و شرایط معدل و نمره در استرالیا چطور هست؟
    3-هزینه زندگی در استرالیا سالیانه/ماهانه چقدر است؟
    4-رشته مورد نظر بنده برای ادامه تحصیل مهندسی عمران/مهندسی هوافضا هست.شرایط این رشته ها در استرالیا چطوره؟

پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم .
    بهتره یه سری مسائل دیگه رو روشن کنید تا بهتر بشه جواب شما رو داد اول اینکه مقیم یا تابع این کشور هستید یا نه؟ آیا توان این رو دارید که سالی حداقل 40 میلیون تومن(با نگاه حداقلی) هزینه کنید یا نه؟
    در ضمن بهتره خودتون شروع کنید به بررسی سایت های دانشگاه های معروف استرالیا تا با شرایط کلی آشنا بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط danialsolimany نمایش پست ها
    بهتره یه سری مسائل دیگه رو روشن کنید تا بهتر بشه جواب شما رو داد اول اینکه مقیم یا تابع این کشور هستید یا نه؟ آیا توان این رو دارید که سالی حداقل 40 میلیون تومن(با نگاه حداقلی) هزینه کنید یا نه؟
    در ضمن بهتره خودتون شروع کنید به بررسی سایت های دانشگاه های معروف استرالیا تا با شرایط کلی آشنا بشید.
    من میتونم سالی 40 میلیون هزینه کنم
    فوق دیپلم کامپیوتر دارم و می خوام برم Social Psychology بخونم
    چیکار باید بکنم؟
    هر چی توی سایت دانشگاه ها میگردم جایی رو پیدا نمی کنم که بشه رشته رو توش Search کرد
    چکار کنم؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh_zand نمایش پست ها
    من میتونم سالی 40 میلیون هزینه کنم
    فوق دیپلم کامپیوتر دارم و می خوام برم Social Psychology بخونم
    چیکار باید بکنم؟
    هر چی توی سایت دانشگاه ها میگردم جایی رو پیدا نمی کنم که بشه رشته رو توش Search کرد
    چکار کنم؟
    سلام دوست عزیز.
    من پیشنهاد می کنم، با توجه به نوسانات قیمت دلار (و به تبع اون دلار استرالیا و تغییر نرخ برابری ارزش تومان در مقابل دلار) هزینه ها رو به دلار حساب کنین که در هر لحظه تخمین واقعی تری از هزینه ها در دستتون باشه. در هر صورت سالی 40 میلیون تومن برای هزینه زندگی دانشجویی تک نفره فعلاً رقم مناسبی به نظر میاد، البته با فرض قیمت فعلی فروش دلار استرالیا 2000 تومن و این که محدوده هزینه سالانه زندگی در اونجا تقریباً بین 18000 تا 22000 دلار استرالیا متغیر هست. در مورد هزینه تحصیل این رقم کافی نیست و بسته به رشته، مقطع و دانشگاهی که میخواین در اون تحصیل کنین، هزینه تحصیل خیلی می تونه متغیر باشه. برای لیسانس Psychology به عنوان یه عدد تقریبی می تونین سالانه عدد 28000 دلار الی 30000 دلار استرالیا رو در نظر بگیرین که به هزینه زندگی اضافه میشه و مجموعشون ضرب در طول دوره (به طور معمول چهار سال) میشه هزینه کلی شما برای کل طول دوره. به عنوان مثل لینکهای زیر رو چک کنین:
    http://www.psychology.uwa.edu.au/courses/undergraduate
    http://futurestudents.unimelb.edu.au...l/subject-fees
    در مورد جستجو، برای پیدا کردن دانشگاههای استرالیایی که رشته مورد نظر شما رو دارن می تونین کلید واژه زیر رو در گوگل جستجو کنین، نتایجش به طور معمول شما رو به هدفتون میرسونه:
    Australian universities with psychology program
    در صورتی که آدرس سایت دانشگاهها رو قبلاً پیدا کردین، به دو صورت می تونین دوره مورد نظرتون رو پیدا کنین. حالت اول، جستجو بر اساس دانشکده و رشته هست که در این صورت اول باید در صفحه اصلی سایت دانشگاه گزینه Faculties and schools (یا چیزی شبیه به این) رو پیدا کنین و بعد به دنبال College, school و Department مورد نظر (مثلاً همون Psychology) بگردین. و بعد در صفحه اصلی سایت دانشکده به قسمت Undergraduate مراجعه کنین. حالت دوم هم، انتخاب گزینه Future students یا Prospective students در صفحه اصلی سایت و بعد انتخاب گزینه Undergraduate studies هست که در اینجا اطلاعات راجع به دوره ها (Courses)، هزینه ها (Fess and scholarships)، روال اخذ پذیرش (How to apply) و غیره رو می تونین پیدا کنین.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    من پیشنهاد می کنم، با توجه به نوسانات قیمت دلار (و به تبع اون دلار استرالیا و تغییر نرخ برابری ارزش تومان در مقابل دلار) هزینه ها رو به دلار حساب کنین که در هر لحظه تخمین واقعی تری از هزینه ها در دستتون باشه. در هر صورت سالی 40 میلیون تومن برای هزینه زندگی دانشجویی تک نفره فعلاً رقم مناسبی به نظر میاد، البته با فرض قیمت فعلی فروش دلار استرالیا 2000 تومن و این که محدوده هزینه سالانه زندگی در اونجا تقریباً بین 18000 تا 22000 دلار استرالیا متغیر هست. در مورد هزینه تحصیل این رقم کافی نیست و بسته به رشته، مقطع و دانشگاهی که میخواین در اون تحصیل کنین، هزینه تحصیل خیلی می تونه متغیر باشه. برای لیسانس Psychology به عنوان یه عدد تقریبی می تونین سالانه عدد 28000 دلار الی 30000 دلار استرالیا رو در نظر بگیرین که به هزینه زندگی اضافه میشه و مجموعشون ضرب در طول دوره (به طور معمول چهار سال) میشه هزینه کلی شما برای کل طول دوره. به عنوان مثل لینکهای زیر رو چک کنین:
    http://www.psychology.uwa.edu.au/courses/undergraduate
    http://futurestudents.unimelb.edu.au...l/subject-fees
    در مورد جستجو، برای پیدا کردن دانشگاههای استرالیایی که رشته مورد نظر شما رو دارن می تونین کلید واژه زیر رو در گوگل جستجو کنین، نتایجش به طور معمول شما رو به هدفتون میرسونه:
    Australian universities with psychology program
    در صورتی که آدرس سایت دانشگاهها رو قبلاً پیدا کردین، به دو صورت می تونین دوره مورد نظرتون رو پیدا کنین. حالت اول، جستجو بر اساس دانشکده و رشته هست که در این صورت اول باید در صفحه اصلی سایت دانشگاه گزینه Faculties and schools (یا چیزی شبیه به این) رو پیدا کنین و بعد به دنبال College, school و Department مورد نظر (مثلاً همون Psychology) بگردین. و بعد در صفحه اصلی سایت دانشکده به قسمت Undergraduate مراجعه کنین. حالت دوم هم، انتخاب گزینه Future students یا Prospective students در صفحه اصلی سایت و بعد انتخاب گزینه Undergraduate studies هست که در اینجا اطلاعات راجع به دوره ها (Courses)، هزینه ها (Fess and scholarships)، روال اخذ پذیرش (How to apply) و غیره رو می تونین پیدا کنین.
    موفق باشین.
    دوست عزیز واقعا ازت ممنونم
    شما یه نجات دهنده واقعی هستی، اطلاعات کامل و عالی بود ممنون
    اینطور که معلومه همونطوری که خودتون هم گفتید دوره های روانشناسی اکثرا 4 ساله هستن
    قصد من بیشتر از درس خواندن زندگی در استرالیاست
    به خاطر اینکه روانشناسی رو دوست دارم فکر کردم بهتره اینو بخونم
    برای کسی که می خواد به صورت سوری درس بخونه فکر میکنی چه رشته ای مناسب تره؟
    بازم ممنون

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)