صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : مقطع کارشناسی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed0123 نمایش پست ها
    سلام دوستان.(نیاز کمک فوری)
    من یه سوال دارم که هرچی گشتم جوابی واسه خودم پیدا نکردم اینجا.
    من الان فوق دیپلم معماری گرفتم (یعنی 2 هفته دیگه فارغ التحصیل میشم) در ضمن یکی دو ماه دیگه ielts میدم که انشاالله 7 هستم. حالا میخوام واسه استرالیا یا کانادا اقدام کنم واسه لیسانس.
    ولی هیچی نمیدونم از این پروسه و حتی نمیدونم چه کارایی باید بکنم اول و موندم خلاصه....
    خواهش میکنم ...خواهش میکنم به من کمک کنید و منو راهنمایی کنید که چیکار کنم و قدم اول چیه و .... (plzzzz) امید وارم شما هم موفق باشید. مرسی
    اول باید پذیرش دانشگاه بگیرید و بعد برای ویزا اقدام کنید.
    چیز سختی نیست!
    خیلی از موسسات هم پذیرش رو بصورت رایگان میگیرند. اما برای ویزا باید هزینه کنید.
    ویرایش توسط FanTasTic : January 14th, 2013 در ساعت 10:00 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام دوباره
    دوستان عزیز تغییر گرایش دادن در مقطع ارشد را برای کار و اخذ اقامت در استرالیا چگونه می بینید ؟ از رشته من یعنی متالورژی به ارشد IT.
    منظور از وضعیت کار نسبتا مناسب برای رشته IT در استرالیا چیست ؟ یعنی بازار کار این رشته خوب نیست ؟
    در ضمن آیا این نکته صحیح است که دولت استرالیا برای اخذ اقامت مدارک لیسانس را بررسی می کند و ارشد و مقاطع بالاتر تنها جنبه مثبت دارد ؟
    با تشکر
    تو رشته خودتون خیلی بهتر کار پیدا میکنید. IT خیلی general هست و همه با هر مدرک کارشناسی میتونن برای فوق IT بخونن.
    نه، برای اقامت آخرین مدرک تحصیلی مهم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MYCMalaysia نمایش پست ها
    بله، ویزاتون به احتمال 80% رد میشه.
    ممنون یعنی از استرالیا رد میشه؟(واسه ایران که می تونیم دیپلمو ارائه بدیم فکر کنم) آخه چرا ؟ حتی اگه اسپانسر مالی قوی داشته باشیم؟ ببخشید ولی از کجا این قدر مطمئنید. من چون نمی دونم می پرسم.شرمنده

نقل قول نوشته اصلی توسط puffin نمایش پست ها
    ممنون یعنی از استرالیا رد میشه؟(واسه ایران که می تونیم دیپلمو ارائه بدیم فکر کنم) آخه چرا ؟ حتی اگه اسپانسر مالی قوی داشته باشیم؟ ببخشید ولی از کجا این قدر مطمئنید. من چون نمی دونم می پرسم.شرمنده
    اگر دانشگاه مورد نظرتون مورد تایید وزارت علوم باشه، میتونید برای ایران ازش استفاده کنید.
    دلیل اینکه میگم به احتمال 80% ویزاتون رد میشه اینه که شما دارید به جای پیشرفت، پسرفت میکنید و این جز ویژگی های یک genuine student نیست و case officer دستش باز هست که به این دلیل ویزاتون رو رد کنه.
    راه بهتر: اقدام برای یک Master مجدد
    راه خیلی بهتر: اقدام برا Master by research
    راه خیلی خیلی بهتر: اقدام برای PhD

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس

با سلام
    من کاردانی ارتباطات با معدل 17.83 دارم می خواستم برای ادامه تحصیل برم استرالیا آیا این امکان برای من وجود داره؟
    و هزینه دانشگاه و زندگی به چه صورت است؟
    و کلا چه اقداماتی باید انجام بدم.؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در استرالیا در مقطع لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan65 نمایش پست ها
    با سلام
    من کاردانی ارتباطات با معدل 17.83 دارم می خواستم برای ادامه تحصیل برم استرالیا آیا این امکان برای من وجود داره؟
    و هزینه دانشگاه و زندگی به چه صورت است؟
    و کلا چه اقداماتی باید انجام بدم.؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    بله من هم شرایطم مثل شماشت منتها اگه گپ تحصیلی داری باید یه جوری منطقی قانعشون کنی معمولا سابقه کار ارایه میدن.بعضی دانشگاهها ممکنه واحدهای تخصصیتو قبول کنن.
    هزینه دانشگاه از سالی 16000 تا 300000 در نظر بگیر بسته به رشته و دانشگاه متفاوته.هزینه زندگی رو خدشون برای دانشجو 18000 تا و برای همراه 9000 تا در نظر میگیرن.یعنی باید مدارک مالی بهشون ارایه بدی که نشون بده توانایی مالی هزینه هارو داری.
    اول باید IELTS داشته باشی و نباید اورال زیر 6 باشه.بعد اپلای میکنی واسه دانشگاهی که میخوای و بعد از اینکه جواب پذیرش اومد شهریه 1 ترم+بیمه 1 سال رو پرداخت میکنی وبعد مدارک مربوط به سفارتو ارایه میدی که اون در مرحله آخره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام خدمت دوستان...ميخواستم بدونم براى ليسانس هم ميشه بورسيه تحصيلى گرفت؟ممنون

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkab نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان...ميخواستم بدونم براى ليسانس هم ميشه بورسيه تحصيلى گرفت؟ممنون
    استرالیا متاسفانه برای مقطع لیسانس و حتی فوق لیسانس بورس تحصیلی ارائه نمی دهد

لینک زیر بورسهای تحصیلی مقطع لیسانس در اروپا را ارائه می دهد:

http://www.scholarshipportal.eu/stud...elor||1b537ff0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    استرالیا متاسفانه برای مقطع لیسانس و حتی فوق لیسانس بورس تحصیلی ارائه نمی دهد

لینک زیر بورسهای تحصیلی مقطع لیسانس در اروپا را ارائه می دهد:

http://www.scholarshipportal.eu/stud...elor||1b537ff0
    سلام
    یعنی با آیلتس خوب و یه معدل بالا هم نمیشه تو فوق بورس شد؟
    من تو خیلی از وبسایتهای دانشگاهها دیدم که یه بورسهایی دارن واسه فوق لیسانس که مثلا 40 یا 50% شهریه رو تخفیف میدن.

سلام
    آقا ما بالاخره نفهمیدیم این ATAR که همه دانشگاه های استرالیا جزو requirement هاشون برای دوره کارشناسی دارن چیه ؟؟؟؟
    اصلا چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی دیپلم و پیش دانشگاهی ایرانو قبول ندارن؟ قضیه چیه ؟
    اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)