صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 102

موضوع: " آزمون TOLIMO " (ثبت نام و مسائل مرتبط)

پیش فرض پاسخ : زمان ثبت نام و تاریخ امتحان توليمو

امتحان تولیمو امتحانی برای متقاضیان دکترا در ایران می باشد. من خودم آزمون 59 رو دادم و نمره ام 1 ماه بعد اعلام شد که 603 شدم. فقط نمره کلی اعلام میشه تو سایت و ریز نمره ها گویا به ادرسی که میدین پست میشن. فرمت امتحان مانند تافل پی بی تی می باشد اما یه نکته که من تو امتحان بهش پی بردم و از این جهت می گم که این امتحان استاندارد نیست و اگه تافل پی بی تی بدین احتمالا نمره تون چیزی بالاتر از تولیمو میشه. بازم بستگی به تسلط زبان تون داره.
    اما نکته مهم : فرمت مثل تافل پی بی تی هست اما به جای ریدینگ های 10 الی 15 خطی که تعدادش در هر دو 5 تا هستند و 50 سوال و 55 دقیقه وقت، ریدینگ هایی 25 الی 30 خطی می بینین که در حد ریدینگ های کتاب ای بی تی دلتا می باشد. گفتم که خودتون رو با کتاب پی بی تی لانگ من منطبق نکنین.
    ریدینگ در تافل ای بی تی 20 دقیقه وقت داره اما در تولیمو همون ریدینگ با همون اندازه و سختیه ولی به این شکل:
    تافل ای بی تی تافل پی بی تی تولیمو
    3 ریدینگ (25 تا 30 خطی) 5 تا (10 تا 15 خطی) 5تا (25 تا 30 خطی)
    هر کدام حدود 13 سوال 10 10
    60 دقیقه وقت 55 55

اگه دقت کرده باشین میبینین که چقدر غیر استاندارده. اضافه کنین که لیسنینگ ها از بلندگو پخش میشه نه هدفون. آمااااااااااا بسوزه پدره بی پولی، تولیموی 23 تومنی کجا و تافل 200 تومنی کجا؟!!!!!!!!!

پیش فرض پاسخ : مقایسه TOLIMO با TOEFL

بچه ها من نمونه سوال میخام اولین باره نولیمو شرکت میکنم....هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

Junior Member meysam_ak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zeynabfazlali نمایش پست ها
    بچه ها من نمونه سوال میخام اولین باره نولیمو شرکت میکنم....هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
    راستش پارسال که منم می خواستم برا اولین بار شرکت کنم در به در دنبال نمونه سوال می گشتم بعد از کلی سرچ و ... بیخیال شدم.رفتم سر جلسه و بالاخره خودم با نمونه سوالات واقعی آشنا شدم)
    بخش اول رایتینگ بود یه نیم ساعت وقت دادن. بخش های اصلیش هم 3 بخش هست به ترتیب:گرامر،ریدینگ و لیسینیگ! اینم بگم که کیفیت بخش لیسینیگش افتضاح بود یعنی واقعا افتضاح.من که 70 درصدش رو می تونم بگم نشنیدم(البته از شانس بد من رو انداخته بودن گوشه گوشه ی کلاس! )
    آخرش هم به نظرم برا شروع بدک نبود. نمرم شد 500 و خوردی + نمره رایتینگم شد 5.5 از 6.

Junior Member razib آواتار ها

سلام

از دوستان کسی میدونه برای امتحان تولیمو براي انصراف ياتغييرآزمون چه کار باید کرد؟ برای امتحان های بین المللی که این امکان هست میخواستم بدونم برای تولیمو هم هست یا نه؟

ممنون از راهنماییتون
    Success has no secret but there are numerous ways to achieve it! Just find one now...

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

سلام دوستان.من 18 آبان تو دانشگاه تبریز آزمون تولیمو دادم آزمون 72 ام بود.
    قسمت Listening از بلندگو پخش شد اون هم از بلندگوهایی که صدا واضح نبود.
    طوری هم قرار داده بودند که کسی که تو وسط سالن باشه کلا هیچی نمیفهمید.
    خواستم ببینیم تو اون یکی مراکز هم ایا قسمت listening اینطوری پخش شده یا هدست میدن.؟

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم اگه دوستان تجربه یا اطلاعاتی در این خصوص دارند به اشتراک بگذارند.سوالم اینه که آیا کسی تونسته با مکاتبه با دانشگاه مد نظرش و معرفی این آزمون(TOLIMO) یا آزمون MSRTبتونه پذیرش بگیره ؟من خودم شخصی رو میشناختم که چون استادش تو توصیه نامه گفته بود این آقا زبانش قویه دانشگاه هم از مدرک زبان صرف نظر کرد.حالا میخوام ببینم اگه این آزمونو واسه اون دانشگاه معرفی کنیم آیا شانسی هست که دیگه آیلتس و تافل از ما نخوان ؟ایا کسی تجربه چنین مکاتبه ای رو داشته ؟ممنون میشم تجربیاتتون رو بگیدپیشاپیش یک دنیا سپاس
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenboy نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم اگه دوستان تجربه یا اطلاعاتی در این خصوص دارند به اشتراک بگذارند.سوالم اینه که آیا کسی تونسته با مکاتبه با دانشگاه مد نظرش و معرفی این آزمون(TOLIMO) یا آزمون MSRTبتونه پذیرش بگیره ؟من خودم شخصی رو میشناختم که چون استادش تو توصیه نامه گفته بود این آقا زبانش قویه دانشگاه هم از مدرک زبان صرف نظر کرد.حالا میخوام ببینم اگه این آزمونو واسه اون دانشگاه معرفی کنیم آیا شانسی هست که دیگه آیلتس و تافل از ما نخوان ؟ایا کسی تجربه چنین مکاتبه ای رو داشته ؟ممنون میشم تجربیاتتون رو بگیدپیشاپیش یک دنیا سپاس
    دوست گرامی من هم تولیمو و هم MCHE که همانطور که می دانی برای دکتری داخل آزمون تولیمو و برای اعزام به خارج امسی اچ ای را وزارت علوم قبول دارد . لازم به ذکر است دانشگاه های لبنان و سوریه این مدارک را قبول دارند ولی الباقی دانشگاه ها نه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : " آزمون TOLIMO "

سلام
    کسی هست بدونه آیا تولیمو معتبرتره یا MCHE ؟ برای پذیرش در دوره دکتری مد نظرم هست. و اینکه کدومش راحتتره؟من شنیدم MCHE راحتتره آیا صحت داره؟
    یه سوال دیگه:مدرک زبان رو موقع انتخاب رشته باید فرستاد یا زمان مصاحبه باید ارائه کرد(از جهت امتیازی)؟
    مرسییی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : " آزمون TOLIMO "

نقل قول نوشته اصلی توسط shekoofedd نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست بدونه آیا تولیمو معتبرتره یا MCHE ؟ برای پذیرش در دوره دکتری مد نظرم هست. و اینکه کدومش راحتتره؟من شنیدم MCHE راحتتره آیا صحت داره؟
    یه سوال دیگه:مدرک زبان رو موقع انتخاب رشته باید فرستاد یا زمان مصاحبه باید ارائه کرد(از جهت امتیازی)؟
    مرسییی
    سلام شما لینک ثبت نام MCHE رو دارین؟ یا جدول زمان بندیش واسه سال آینده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : " آزمون TOLIMO " (ثبت نام و مسائل مرتبط)

با سلام

میخواستم بپرسم که در حال حاضر کدام موسسات چه در داخل و چه در خارج این مدرک زبان را معتبر می دانند؟ و اینکه کسانی که این مدرک را گرفتند آیا تا به حال در جایی به دردشون خورده؟!

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)