صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 102

موضوع: " آزمون TOLIMO " (ثبت نام و مسائل مرتبط)

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط h_sajad
    سلام بر همگی.
    مزیت تولیمو اینه که آدم زمان رو از دست نمیده . به عبارتی اگر خدای نکرده امکان پذیرش گرفتن از بین رفت لااقل اینجا رو از دست نمیده.
    اما سوال دوستان : ???
    1- آیا از نظر نحوه سوالها شبیه به تافله (سخت تره یا آسونتر)
    2- کسی در مورد منابع موجود برای آمادگی جهت تولیمو اطلاعی داره؟( منابعش شبیه به تافله یا نه چیز دیگست ؟ )

از دوستانی که تجربه دارند درخواست راهنمایی دارم
    با تشکر
    سلام ايا به اين موضوع نگاهي انداخته ايد؟
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6771.0.html
    موفق باشيد

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی

سلام

دوستان آزمون تولیمو کی به کی (چند بار در سال ) برگزار می شه؟

تاریخ های برگزاری کلیه ازمونهای هر سال از قبل اعلام نمی شه ؟ یعنی باید منتظر اعلام تاریخ برگزاری هر دوره باشیم!!؟

اگه اینطور باشه که ...... !!!!!!!!!!!
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقایسه TOLIMO با TOEFL

با توجه به اينكه مصحح در رايتينگ خيلي مهم هست؛ فكر ميكنيد توليمو آزمون خوبي براي سنجش سطح رايتينگ هست؟ كسي تجربه اي داره ؟
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه TOLIMO با TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    با توجه به اينكه مصحح در رايتينگ خيلي مهم هست؛ فكر ميكنيد توليمو آزمون خوبي براي سنجش سطح رايتينگ هست؟ كسي تجربه اي داره ؟
    به نظر من نه. من رایتینگ تافل اینترنتی 28 شدم در حالی که چند سال پیش که تولیمو امتحان دادم نمره رایتینگ خیلی کمی به من دادند. کلا تولیمو رو نباید با تافل مقایسه کرد. تافل امتحان استاندارد تری هست.

پیش فرض پاسخ : زمان ثبت نام و تاریخ امتحان توليمو

دانیال جان
    سازمان سنجش توی برگزاری TOLIMOبی نظم و مثل ETS تاریخ ها رو از قبل اعلام نمی کنه. همونطوری که خودت گفتی باید منتظر اعلام تاریخ برگزاری هر دوره باشیم.
    شرمنده که دیر جواب میدم.
    نظرسنجی:<br />آیا مایلید امتحان TOEFL PBT در سال 2010- 2009 در مرکز اصفهان برگزار شود؟<br /> لطفا همین حالا پاسخ دهید!<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19758.0.html

پیش فرض ثبت نام امتحان توليمو اسفندماه

تاريخ برگزاري سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009)
    اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت نام اينترنتي سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع مي رساندكه به منظور ايجاد زمينه و توسعه زبان آموزي در كشور و فراهم آوردن امكانات سنجش توانايي دانش زباني دانش آموزان ، دانشجويان و دانش آموختگان سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) توسط اين سازمان برگزار مي شود. ثبت نام براي‌شركت در آزمون فوق منحصرا ً به صورت ثبت نام الكترونيكي از روز چهار‌شنبه 9/11/87 آغاز و در روز چهارشنبه 16/11/87 پايان مي‌پذيرد. كليه داوطلبان علاقه مند در كليه سطوح مختلف آموزشي حق ثبت نام و شركت در آزمون را دارند.
    كليه متقاضيان شركت در آزمون بايستي با مراجعه به نشاني پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور (www.sanjesh.org) اطلاعيه اين سازمان در باره شرايط وضوابط و نحوه ثبت نام اينترنتي در سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) را مطالعه نموده و اقدام به ثبت نام نمايند.
    درخاتمه اضافه مي نمايد تاريخ برگزاري آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) جمعه 23/12/87 مي‌باشد.

نتایج دوره قبل نیر اعلام شده است.
    نظرسنجی:<br />آیا مایلید امتحان TOEFL PBT در سال 2010- 2009 در مرکز اصفهان برگزار شود؟<br /> لطفا همین حالا پاسخ دهید!<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19758.0.html

پیش فرض پاسخ : ثبت نام امتحان توليمو اسفندماه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid Twin
    تاريخ برگزاري سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009)
    اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت نام اينترنتي سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع مي رساندكه به منظور ايجاد زمينه و توسعه زبان آموزي در كشور و فراهم آوردن امكانات سنجش توانايي دانش زباني دانش آموزان ، دانشجويان و دانش آموختگان سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) توسط اين سازمان برگزار مي شود. ثبت نام براي‌شركت در آزمون فوق منحصرا ً به صورت ثبت نام الكترونيكي از روز چهار‌شنبه 9/11/87 آغاز و در روز چهارشنبه 16/11/87 پايان مي‌پذيرد. كليه داوطلبان علاقه مند در كليه سطوح مختلف آموزشي حق ثبت نام و شركت در آزمون را دارند.
    كليه متقاضيان شركت در آزمون بايستي با مراجعه به نشاني پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور (www.sanjesh.org) اطلاعيه اين سازمان در باره شرايط وضوابط و نحوه ثبت نام اينترنتي در سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) را مطالعه نموده و اقدام به ثبت نام نمايند.
    درخاتمه اضافه مي نمايد تاريخ برگزاري آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) جمعه 23/12/87 مي‌باشد.

نتایج دوره قبل نیر اعلام شده است.
    سلام فرشید جان خیلی لطف کردی اطلاع دادی
    من در سایت سازمان سنجش(www.sanjesh.org) فقط نتایج دوره قبل رو می بینم!!! یعنی ظرفیت ثبت نام همین امروز تکمیل شده ؟؟؟ استندبای نمیشه ثبت نام کرد

سلام دانیال جان
    حق باشماست. تو رو به خدا میبینی این چه فیلمه که سنجش داره در میاره. میگن امروز ثبت نام شروع میشه ولی هنوز لینک ثبت نامش را توی سایت نگذاشتن. به نظر میاد که تاریخ های اعلام شده با یه تلرانس چند روزه بوده. آخه آدم چی بگه. ;D

سلام
    سیستم ثبت نام تولیمو عوض شده و مثل تافل و آیلس با ایجاد پروفایل اینترنتی انجام میشود که از طریق لینک http://tolimo.sanjesh.org است.
    برای مطالعه روش ثبت نام لطفا این لینک سازمان سنجش را ببینید: http://www6.sanjesh.org/Tolimo/1387/871109_01.php

دوستانی که ثبت نام اولیه سی و ششمین آزمون تولیمو رو با موفقیت انجام داده اند لطف می کنند اگه راهنمائی بفرمایند...

متاسفانه من نمی تونم اسکن تصویر خودم رو برای سازمان سنجش بفرستم. با اینکه سایز، حجم فایل، رزولوشن و یا پیکسل عکس از محدوده تعیین شده بیشتر نیست اما مرتبا پیغام خطا میده تصویر ارسال نشده است...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)