صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 102

موضوع: " آزمون TOLIMO " (ثبت نام و مسائل مرتبط)

پیش فرض پاسخ : زمان ثبت نام و تاریخ امتحان توليمو

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    دوستانی که ثبت نام اولیه سی و ششمین آزمون تولیمو رو با موفقیت انجام داده اند لطف می کنند اگه راهنمائی بفرمایند...

متاسفانه من نمی تونم اسکن تصویر خودم رو برای سازمان سنجش بفرستم. با اینکه سایز، حجم فایل، رزولوشن و یا پیکسل عکس از محدوده تعیین شده بیشتر نیست اما مرتبا پیغام خطا میده تصویر ارسال نشده است...
    میشه یکم بیشتر توضیح بدی
    من که برای دوستم ثبت نام کردم با مشکلی مواجه نشدم. فایل من 300*400 پیکسل با حجم 50kb و فرمت JPG بود.
    اگه ابعاد عکست درسته شاید حجمش زیاده.
    نظرسنجی:<br />آیا مایلید امتحان TOEFL PBT در سال 2010- 2009 در مرکز اصفهان برگزار شود؟<br /> لطفا همین حالا پاسخ دهید!<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19758.0.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid Twin
    میشه یکم بیشتر توضیح بدی
    من که برای دوستم ثبت نام کردم با مشکلی مواجه نشدم. فایل من 300*400 پیکسل با حجم 50kb و فرمت JPG بود.
    اگه ابعاد عکست درسته شاید حجمش زیاده.
    بازم ممنون فرشید جان

پیکسل : 160*106
    سایز: 12کیلو بایت
    فرمت: JPG
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

سلام دانیال جان
    عکست از از ابعاد خواسته شده کوچکتر هستش (106). اگه 160x215 کنی مشکل رفع میشه.
    اندازه قابل قبول براي تصوير بين 150x200 پيکسل و 450x600 پيکسل هستش (توصيه شده اندازه 200x267 پيکسل باشد) و بهتر هستش که نسبت طول به عرض 4:3 را رعایت کنی.
    اگه لطف کنی عکست را برام بفرستی درستش میکنم.
    نظرسنجی:<br />آیا مایلید امتحان TOEFL PBT در سال 2010- 2009 در مرکز اصفهان برگزار شود؟<br /> لطفا همین حالا پاسخ دهید!<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19758.0.html

سلام

این هزینه اش رو چی طوری باید پرداخت کنیم؟ دوره های قبلی انگار راحت تر بود میرفتیم بانک.
    حالا چطوریه جایی که اشاره نکرده اند؟ توی FAQ اش که نبود. فقط یه لینک پرداخت اینتر نتی داره. یعنی نمیشه بریم بانک پرداخت کنیم؟
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط snowman
    سلام
    این هزینه اش رو چی طوری باید پرداخت کنیم؟ دوره های قبلی انگار راحت تر بود میرفتیم بانک.
    حالا چطوریه جایی که اشاره نکرده اند؟ توی FAQ اش که نبود. فقط یه لینک پرداخت اینتر نتی داره. یعنی نمیشه بریم بانک پرداخت کنیم؟
    حق باشماست. قبلا با بانک به حسابشون پول میریختیم و اطلاعات فیش پرداختی را در حین ثبت نام اینترنی وارد میکردیم ولی برای این دوره باید فقط از کارت های عضو شتاب پرداخت کرد که برداخت اینترنتی با این کارت ها دردسر خودشو داره. من هم هنوز نتونستم با کارت اعتباری پرداخت کنم.
    از بچه های که موفق به پرداخت شدن خیلی ممنون میشم که راهنمایی و کمک کنند.

پیش فرض کمک فوری: پرداخت هزینه امتحان توليمو توسط کارت های عضو شتاب. کسی تونسته؟

سلام
    من با پرداخت اینترنتی هزینه آزمون از طریق کارتهای عضو سیستم شتاب مشکل دارم و هنوز نتونست که انجامش بدم.
    این پرداخت اینترنتی با این کارت های اعتباری برام دردسر شده و با اینکه رمزدوم کارتم فعال هستش باز به پیغام خطا میده. من با کارت های ملی و صادرات امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم. میشه راهنمایی کنید.
    کسی هم مشکل من را داره؟ کسی موفق به پرداخت شده؟
    امیدوارم که این مشکل حل بشه چون فقط 2 روز دیگه وقت هست.
    خیلی ممنون

اگه عکس توسط مدیر تایید نشه چه پیغامی میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    اگه عکس توسط مدیر تایید نشه چه پیغامی میده؟
    يه سوال شما چند وقت كه عكستون را ارسال كرديد؟ طبق گفته سنجش بعد از 2 روز نتيجه تاييد عكستون مشخص ميشه.
    عكس من بعد از حدود يك روز تاييد شد. توي قسمت" تصوير داوطلب" (بالاي صفحه پروفايل) كه رفتم، توي يه نوار سبز پايين عكس بزرگ خودم نوشته بود كه" تصوير تاييد شده است". احتمالا هم در صورت عدم تاييد (خداي نكرده!) مشابه همين هستش.

پیش فرض پاسخ : کمک فوری: پرداخت هزینه امتحان توليمو توسط کارت های عضو شتاب. کسی تونسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid Twin
    سلام
    من با پرداخت اینترنتی هزینه آزمون از طریق کارتهای عضو سیستم شتاب مشکل دارم و هنوز نتونست که انجامش بدم.
    این پرداخت اینترنتی با این کارت های اعتباری برام دردسر شده و با اینکه رمزدوم کارتم فعال هستش باز به پیغام خطا میده. من با کارت های ملی و صادرات امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم. میشه راهنمایی کنید.
    کسی هم مشکل من را داره؟ کسی موفق به پرداخت شده؟
    امیدوارم که این مشکل حل بشه چون فقط 2 روز دیگه وقت هست.
    خیلی ممنون
    من هم متاسفانه نمی تونم عملیات پرداخت رو انجام بدم. با کارت های ملی . صادرات . کشاورزی امتحان کردم اما موفق نشدم. دوستا کسی با کارت ملت تونسته ثبت نام کنه؟ ??? ؟ (البته خودش که گفته با کلیه کارت های عضو سیستم شتاب)
    دو تا پیغام خطا برای من میاد:
    1. کد شناسه نا معتبر است (که اصلا این قسمت اجباری نیست)
    2.زمان پاسخگويي بيش از حدمجاز در صورت کسر از حساب شما تا 48 ساعت عودت داده خواهد شد (؟!!!)

من فکر کنم سنجش می خواسته روش پرداخت و دریافت با کارت های شتاب رو تست کنه، اومده یه ازمون تولیمو برگزار کرده. واقعا آدم چی بگه ...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

يه مشكل ديگه آزموني كه رزرو كردم بعد از مدتي حذف ميشه! اين كار را 6 بار كردم و دوباره تكرار شده. در قسمت "آزمونهاي من" 6 آزمون حذف شده دارم. كافيه كه يه بار رزرو كنم، اول توي ليست مينويسه كه رزرو شده بعد مينوسه "حذف شد"
    چند بار هم دگمه "پرداخت اينترنتي" خاموش بود.
    پرداخت اينترنتي هم كه نگو! هنوز كه نشده. دقيقا مشكل دانيال دارم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    من هم متاسفانه نمی تونم عملیات پرداخت رو انجام بدم. با کارت های ملی . صادرات . کشاورزی امتحان کردم اما موفق نشدم. دوستا کسی با کارت ملت تونسته ثبت نام کنه؟ ??? ؟ (البته خودش که گفته با کلیه کارت های عضو سیستم شتاب)
    دو تا پیغام خطا برای من میاد:
    1. کد شناسه نا معتبر است (که اصلا این قسمت اجباری نیست)
    2.زمان پاسخگويي بيش از حدمجاز در صورت کسر از حساب شما تا 48 ساعت عودت داده خواهد شد (؟!!!)
    اين سنجش اومد اداي كار ETS در بياره راه رفتن خودش هم فراموش كرده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)