صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 102

موضوع: " آزمون TOLIMO " (ثبت نام و مسائل مرتبط)

پیش فرض پاسخ : زمان ثبت نام و تاریخ امتحان توليمو

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid Twin
    يه سوال شما چند وقت كه عكستون را ارسال كرديد؟ طبق گفته سنجش بعد از 2 روز نتيجه تاييد عكستون مشخص ميشه.
    عكس من بعد از حدود يك روز تاييد شد. توي قسمت" تصوير داوطلب" (بالاي صفحه پروفايل) كه رفتم، توي يه نوار سبز پايين عكس بزرگ خودم نوشته بود كه" تصوير تاييد شده است". احتمالا هم در صورت عدم تاييد (خداي نكرده!) مشابه همين هستش.
    ممنون
    حدود 2 روز شده، دقیق نمیدونم ولی فک کنم از همون اول این پیغام بوده:
    "عکس کاربر ارسال نشده است يا توسط مدير تاييد نشده است و امکان جستجو و ثبت تاريخ آزمون وجود ندارد"

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    "عکس کاربر ارسال نشده است يا توسط مدير تاييد نشده است و امکان جستجو و ثبت تاريخ آزمون وجود ندارد"
    داود جان عکست را که توی پروفایل نشون میده؟ از "عکس کاربر ارسال نشده" بهنظر میاد که عکست ذخیره نشده و باید دوباره براشون ارسال کنی. برای محض اطمینان دوباره upload کنی بهتره.
    نظرسنجی:<br />آیا مایلید امتحان TOEFL PBT در سال 2010- 2009 در مرکز اصفهان برگزار شود؟<br /> لطفا همین حالا پاسخ دهید!<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19758.0.html

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    ممنون
    در اين خصوص با شماره تلفن : 88922242 در تماس باشيد.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

من ديشب ثبت نام كردم؛ فقط موند واريز وجه؛ نوشته بود كه تا ساعت 5 بعدالظهر امروز وقت دارم
    ولي وقتي صبح اومدم ركوردم پاك شده بود
    الان هم وقتي آزمون رو انتخاب مي كنم؛ گزينه هاي اسم و قيمت و اينا پر نميشه و نميشه جلوتر رفت

كسي هست كه تونسته باشه ثبت نام كنه ???
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    من ديشب ثبت نام كردم؛ فقط موند واريز وجه؛ نوشته بود كه تا ساعت 5 بعدالظهر امروز وقت دارم
    ولي وقتي صبح اومدم ركوردم پاك شده بود
    الان هم وقتي آزمون رو انتخاب مي كنم؛ گزينه هاي اسم و قيمت و اينا پر نميشه و نميشه جلوتر رفت
    كسي هست كه تونسته باشه ثبت نام كنه ???
    سیستم سنجش این بازی را سر من هم آورده بعد از چند بار هم که موفق میشی به سیستم پرداخت بانک ملت برسی یه جور دیگه به مشکل برمیخوریم.

این سایت بانک ملت فیلد های پرداخت را درست توضیح نمیده. کارتهای ما یک رمزاصلی (4رقمی) و یک رمز (5 تا 12رقمی) داره ولی طبق سایت سنجش در قسمت مراحل ثبت نام (http://www6.sanjesh.org/Tolimo/1387/871109_01.php) احتملا باید یک رمز پرداخت اینترنتی را برای کارت فعال کرد:
    "پرداخت هزينه ثبت­نام از طريق اينترنت و كارت­هاي بانكي عضو شبكه شتاب كه رمز اينترنتي كارت فعال دارند"
    گویا برای این کار هم باید فرم مخصوصش را پرکنیم و از طريق شعبه نسبت به ارسال آن اقدام کنیم که وقت گیره. چون این سیستم بین مردم هنوز رایج نشده فکر کنم این مشکل خیلی ها باشه. ایکاش کنار این سیستم پرداخت جدید از روش قبلی و قدیمشون هم استفاده میکرد. به قول دانیال:
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    سنجش می خواسته روش پرداخت و دریافت با کارت های شتاب رو تست کنه، اومده یه ازمون تولیمو برگزار کرده.
    احتملا سازمان سنجش شعارش یه چیزی تویه این مایه ها شده: " پرداخت اینترتی آزمون فقط به این روشی که ما میگیم حق مسلم شماست! " ;D
    نظرسنجی:<br />آیا مایلید امتحان TOEFL PBT در سال 2010- 2009 در مرکز اصفهان برگزار شود؟<br /> لطفا همین حالا پاسخ دهید!<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19758.0.html

سلام

آقا من بالاخره ثبت نام کردم.
    (ضمن تشکر از دوست خوبم دانیال که ایشون هم زحمت کشیدند)

عکس من مشکلی نداشت به راحتی آپ شد و بعد از یک روز هم تایید شد.
    من خودم کارت ملت دارم ولی قبلنا توی سایت بانک ملت خونده بودم که انگار نزدیک به دو هفته بعد از درخواست طول میکشه تا راه بیفته. (ولی مثل اینکه اینجوری نیست و با همون پایانه های بانک ملت بلافاصله میشه pass بگیری)

امروز دیدم توی پروفایلم زده: عکس داوطلب ارسال نشده است !!!

دیگه بیخیالش شدم، فقط برای قسمت پشتیبانی شون یه پیام گذاشتم.
    بعد از ظهر، دوباره یک سری زدم دیدم مشکل عکسه بر طرف شده بود، و بلافاصله رفتم عابر بانک و pass گرفتم و ثبت نام کردم.

اون امتحانهایی رو هم که رزرو میکنیم، خودشون گفته اند تا 72 ساعت اگه پرداخت نشه خود به خود کنسل میشه و این 72 ساعت با نزدیک شدن به پایان زمان ثبت نام هی کاهش پیدا میکنه، دیشب گفته بود تا 24 ساعت.

من سه تا آزمون کنسل شد تا اینکه بالاخره موفق شدم.

توی خدمات اینترنتی بانک ملت بهتر از بقیه است. حتما با کارت ملت هم امتحان کنید.
    من فکر میکنم به خاطر تغییر اساسی شیوه امتحان و به مشکل برخوردن بچه ها خودشون مجبور بشن یه جورایی کوتاه بیاند.

موفق باشید

بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

منم بالاخره موفق شدم ثبت نام رو كامل كنم

من با كارت بانك صادرات ثبت نام كردم؛ از همون راهي هم كه توي سايت سنجش نوشته رمز اينترنتي رو فعال كردم؛ فقط تاريخ انقضا نداشت كه من اونو هنگام ثبت نام پر نكردم
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

ApplyAbroad Champion

بچه هایی که می خوان اصفهان امتحان بدن برای 23 اسفند بجنبن، 7 نفر دیگه ظرفیت اصفهان باقی مونده.
    اما شهرای دیگه فعلا ظرفیت خالی داره.
    http://tolimo.sanjesh.org/index.aspx

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط snowman
    سلام

توی خدمات اینترنتی بانک ملت بهتر از بقیه است. حتما با کارت ملت هم امتحان کنید.
    من فکر میکنم به خاطر تغییر اساسی شیوه امتحان و به مشکل برخوردن بچه ها خودشون مجبور بشن یه جورایی کوتاه بیاند.

موفق باشید

من با کارت بانک سامان پرداخت کردم.
    من فکر می کنم سامان بهترین بانکه تو خدمات اینترنتی.
    حرف نداره

Senior Member

من با کارت بانک ملی به راحتی ثبت نام کردم.
    برا عکس هم مشکل خاصی نبود.این نوع ثبت نام واقعا از ثبت نام حضوری بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)