صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 102

موضوع: " آزمون TOLIMO " (ثبت نام و مسائل مرتبط)

پیش فرض پاسخ : زمان ثبت نام و تاریخ امتحان توليمو

دوستان ثبت نام تولیمو برای سال 88 از امروز 88/1/24 ساعت 14:00 آغاز شده کسانی که مایل هستن میتونن در این آدرس ثبت نام کنند
    http://tolimo.sanjesh.org
    موفق باشید
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

خیلی ممنون فرزاد جان

فعلا 3 تا تاریخ امتحان اعلام شده:

تاريخ برگزاري: تاریخ و زمان پايان ثبت نام:
    11 اردیبهشت 1388 1388/01/31-23:59
    15 خرداد 1388 1388/03/04-23:59
    16 مرداد 1388 1388/05/05-23:59
    نظرسنجی:<br />آیا مایلید امتحان TOEFL PBT در سال 2010- 2009 در مرکز اصفهان برگزار شود؟<br /> لطفا همین حالا پاسخ دهید!<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19758.0.html

خواهش میکنم
    در صفحه اول اینطوری هست ولی
    اگر پروفایل تشکیل بدین داخل پروفایل تا پایان سال امکان رزرو داره و میتونیین هر موقع خواستین رزرو کنید
    موفق باشید
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

دوستان نتایج آزمون تولیمو دوره 36 ام اعلام شده برید اینجا (با اکسپلورر، موزیلا شاید جواب نده)

http://www2.sanjesh.org/tolimo36/index.php?msg=error
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط snowman
    دوستان نتایج آزمون تولیمو دوره 36 ام اعلام شده برید اینجا (با اکسپلورر، موزیلا شاید جواب نده)

http://www2.sanjesh.org/tolimo36/index.php?msg=error
    ممنون هومن جان .
    چرا نمرات reading و structure و listening رو به تفکیک نزدند؟!!! از کجا باید فهمید در این اسکیل ها چقدر ضعف یا مهارت داشتیم؟!!!!! ???
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

سلام
    من امروز بعد از ظهر تازه یادم افتاد که یه امتحان (تولیمو 38 ، 15 خرداد) ثبت نام کرده بودم، رفتم تو سایت سنجش که کارت ورود به امتحان رو بگیرم نشد! از بعد از ظهر تا حالا چند بار هم امتحان کردم ولی همش ارور دیتا بیس میده > از اونجایی که یه جا دیده بودم که گفته بود از سه شنبه تا چهار شنبه وقت دارید برای گرفتن کارت، میخواستم ببینم کسی از دوستان هست که کارت گرفته باشه؟
    اگه کارت گرفتید لطفا بگید امتحانتون چه ساعتی و کجا هست؟ شاید اینجوری اگه تا اون موقع بدون کارت موندم بتونم بیام سر جلسه!
    (خانمها و آقایون جدا هستن یا مثل GRE و ... همه با هم هستن؟)

ممنون میشم سریعتر جواب بدید.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

درود
    گویا هیچ کدوم از بچه های اینجا این امتحان 15 خرداد تولیمو رو ثبت نام نکردن :'(
    من همچنان با همون error مواجه هستم و نتونستم کارت ورود به جلسه رو دریافت کنم!
    دوستانی که تجربه دارن در مورد رفتن به باجه رفع نقص و گرفتن کارت قبل از امتحان نظر و پیشنهادی ندارن؟ من اصلا نمی دونم امتحان کجا هست!
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    درود
    گویا هیچ کدوم از بچه های اینجا این امتحان 15 خرداد تولیمو رو ثبت نام نکردن :'(
    من همچنان با همون error مواجه هستم و نتونستم کارت ورود به جلسه رو دریافت کنم!
    دوستانی که تجربه دارن در مورد رفتن به باجه رفع نقص و گرفتن کارت قبل از امتحان نظر و پیشنهادی ندارن؟ من اصلا نمی دونم امتحان کجا هست!
    محمد رضا جان
    یک زنگ به سنجش بزن البته امروز تعطیله! (یادم نبود ) می تونی فردا قبل از امتحان بری اونجا و ازشون بپرسی که آیا راهی هست یا نه! (اینجا ایرانه و هر چیزی ممکنه)
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    یک زنگ به سنجش بزن البته امروز تعطیله! (یادم نبود
    ممنون، اما همونطور که معلوم بود سنجش که تعطیل بود و کسی جواب تلفن نداده بود و البته پشتیبانی سایت هم هیچ پاسخی نداد و کجبور شدم امروز صبح برم شریف باجه رفع نقص. گویا این مشکل فقط برای من بود و رعد این بد شانسی فقط گریبان پروفایل من رو گرفته بود که با هزار بدبختی و رفت آمد تا ظهر حل شد و کارت المثنی برام صادر شد.
    اما غرض اصلی از ارسال این پست اطلاع رسانی در مورد کیفیت واقعا افتضاح بخش شنیداری هست! من همین جا دیده بودم که از کیفیت پائین صدای بلندگو ها ابراز نارضایتی شده بود اما دیگه فکر نمی کردم کیفیت فایل مورد استفاده برای این آزمون در حد mp3 16kbit باشه!!! البته اگر CD بوده باهش! بعید هم نیست که نوار کاست زمان شاه بوده باشه > خلاصه که کیفیت خود صدا و کیفیت پائین پخش و بلندگو ها که اکوی هیئتی هم داشتن، واقعا آزار دهنده بود بطوری که شاید نصفش رو هم متوجه نمشدم و کلی از خودم نا امید شده بودم که وقتی بعد از امتحان با بچه ها صحبت کردم متوجه شدم که فقط من مشکل نداشتم همه همینو میگفتن و حتی یکی از دوستان گفت "بابا 50% که خیلیه!!! ما 20% هم نفهمیدیم!"
    نکته دوم وجود سوال تکراری از نمونه های PBT در بخش لیسنینگ بود! شاید باورتون نشه ولی من در کل 2 یا 3 بار قبلا نمونه سوال PBT رو برای آشنایی با فرمت این امتحان دیده بودم که مطمئنم تعدای از short conversation ها برای من تکراری بودن و توی همون نمونه سوالات PBT قبلا باهاشون برخورد کرده بودم.
    به هر حال به نظر من اصلا امتحان استانداردی نیست و خودم از شرکت در این امتحان نادم هستم، خواستم اینجا یادآوری کنم که بقیه مثل من این اشتباه رو تکرار نکنن.

موفق باشید.

mamal-nafti
    Guest

پیش فرض پاسخ : مقایسه TOLIMO با TOEFL

با سلام خدمت دوستان عزيز
    من حرف بقيه رو قبول دارم كه ميگن TOEFL با TOLIMO خيلي فرق داره. ولي فكر بدي نيست برا آشنايي با محيط آزمون و نشستن سر جلسه برا مدت طولاني يه بار امتحان كنيد مفت هم هست. هر آزمون فقط 11500 تومان. اينم تاريخ هاي برگزاري آزمون:

Tolimo 39 شانزدهم مرداد سال 1388
    Tolimo 40 سيزدهم شهريور سال 1388
    Tolimo 41 هفدهم مهر سال 1388
    Tolimo 42 بيست و دوم آبان سال 1388
    Tolimo 43 بيست آذر سال 1388
    Tolimo 44 هجدهم دي سال 1388

در ضمن برا ثبت نام حتما بايد به صورت اينترني تو سايتش عضو بشين و اقدام كنيد:
    www.tolimo.sanjesh.org

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)