صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 3031323334353637383940
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 398 , از مجموع 398

موضوع: فرم امنیتی رشته های خاص (برای فیزیک، نانو، ارشد مجدد و ...)

پیش فرض پاسخ : فرم امنیتی رشته های خاص (برای فیزیک، نانو، ارشد مجدد و ...)

من ارشد مکانیک هستم ولی بیومکانیک ورزشی دکترا پذیرش گرفتم که واقعا حاشیه ای نداره، باز چک امنیتی میخوره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان

این فرم امنیتی رو سفارت برای ویزای بلوکارت (با داشتن قرارداد کاری از آلمان) هم ممکنه بخواد؟

مرسی
    بله ممکنه بخواد

سلام من برای ارشد مجدد از یک دانشگاه در المان پذیرش گرفتم. الان نمیدونم که ارشد ایرانم رو به سفارت اعلام کنم یا نه! گپ تحصیلیم با لیسانسم 9 سال و با ارشدم 3 سال هست که تمام این مدت کار کردم. با یک مشاور که صحبت کردم بهم گفت ارشدتو اعلام کن چون 9 سال دور بودن از محیط اکادمیک خیلی منفیه هر چند که با سابقه کار بتونی پر ش کنی.همچنین یکی دیگه میگفت که دروغ نگو که سفارت خیلی حساسه به دروغ و اگه بفهمن بد میشه! از طرفی شنیدم که ارشد مجدد معمولا چک امنیتی میخوره و پروسه طولانی میشه و از انجا که این دانشگاه دیفر و یا ترم بهار نداره حتما باید به همین ترم وینتر برسم. خواستم از اساتید راهنمایی بگیرم که چکار کنم واقعا گیج شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marziiiiiiiiii نمایش پست ها
    سلام من برای ارشد مجدد از یک دانشگاه در المان پذیرش گرفتم. الان نمیدونم که ارشد ایرانم رو به سفارت اعلام کنم یا نه! گپ تحصیلیم با لیسانسم 9 سال و با ارشدم 3 سال هست که تمام این مدت کار کردم. با یک مشاور که صحبت کردم بهم گفت ارشدتو اعلام کن چون 9 سال دور بودن از محیط اکادمیک خیلی منفیه هر چند که با سابقه کار بتونی پر ش کنی.همچنین یکی دیگه میگفت که دروغ نگو که سفارت خیلی حساسه به دروغ و اگه بفهمن بد میشه! از طرفی شنیدم که ارشد مجدد معمولا چک امنیتی میخوره و پروسه طولانی میشه و از انجا که این دانشگاه دیفر و یا ترم بهار نداره حتما باید به همین ترم وینتر برسم. خواستم از اساتید راهنمایی بگیرم که چکار کنم واقعا گیج شدم
    به دانشگاه گفتی که ارشد داری؟ به نظر من دروغ نگو

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi20 نمایش پست ها
    به دانشگاه گفتی که ارشد داری؟ به نظر من دروغ نگو
    اره به دانشگاه گفتم
    موضوع اینه که اگه دروغ نگم و ارشد ایرانم رو به سفارت بدم طبق مطالبی که اینجا خوندم احتمال 90 درصد چک امنیتی میخورم و به شروع کلاس نمیرسم . یکسال کارم عقب میفتهو پذیرشم منقضی میشه چون دیفر نداره

Junior Member

اره به دانشگاه گفتم
    موضوع اینه که اگه دروغ نگم و ارشد ایرانم رو به سفارت بدم طبق مطالبی که اینجا خوندم احتمال 90 درصد چک امنیتی میخورم و به شروع کلاس نمیرسم . یکسال کارم عقب میفتهو پذیرشم منقضی میشه چون دیفر نداره
    آخه دروغ هم بگی بخاطر گپ تحصیلی و سابقه کار بازم ممکنه چک امنیتی بخوری٬ وقتی چک امنیتی بخوری با دانشگاه تماس میگیرن و اونوقت میفهمن.

من نمیدونم صلاح چیه. امیدورام دوستان دیگر نظر بدن.

شما تا حالا کسیو دیدین که بخاطر گپ زیاد چک امنیتی بخوره؟ من تا حالا اینو نشنیده بودم. اگه اینطور بشه که خیلی بد میشه

Junior Member

شما تا حالا کسیو دیدین که بخاطر گپ زیاد چک امنیتی بخوره؟ من تا حالا اینو نشنیده بودم. اگه اینطور بشه که خیلی بد میشه
    شاید این تاپیک که آپدیت نیست (آخرین پست ها مال 2018 است) بتونه بهتون کمک کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)