صفحه 4 از 40 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 398

موضوع: فرم امنیتی رشته های خاص (برای فیزیک، نانو، ارشد مجدد و ...)

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : وضعیت ویزای آلمان برای رشته ها و شرایط خاص ( فیزیک، نانو و ...)

سلام

اینکه یکی از دوستان میگه هست یکی میگه نیست به خواطر تجربیات متفاوت و اینکه سفارت هم روال خاصی در این مورد نداره. در هر رشته ای برای دکتری احتمال رشته خاص بودن هست حتی ریاضی و کامپیوتر ! در مورد مستر این مسائل کمرنگ تره حالا چرا ؟ من که به نتیجه ای نرسیدم. هر کی میره مستر معمولا دکتری هم میخونه دیگه ! پس فقط همون موقع که میرید برای ویزا میتونید مطمئن بشید. به همین خاطر همیشه گزینه های دیگه ای رو هم در نظر داشته باشید.

موفق باشید.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

خوب من كه ديروز مصاحبه داشتم و فرم امنيتي را براي فوق رشته آي تي پر كردم!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mg84 نمایش پست ها
    خوب من كه ديروز مصاحبه داشتم و فرم امنيتي را براي فوق رشته آي تي پر كردم!
    شما به چی می گین فرم امنیتی؟ همون فرم فارسی؟ اون رو نشونه خاص بودن رشته می دونین؟

ApplyAbroad Veteran

حق با شماست اون فرم هیچ ربطی به این موضوع نداره....روزی که من مصاحبه داشتم یه دختر خانومیم اومده بود واسه مصاحبه که بچه سال بود و داشت تازه برای کالج می رفت....اون هم این فرم رو تکمیل کرد...اگه اینجوری باشه همه باید خاص باشن دیگه....خیر اینطور نیست....من چندین بار دیدم تو سفارت که به کسانی که رشته های خاص قراره بخونن خیلی واضح توضیح می دن که رشته شما جزو این قبیل رشته هاست و ما مجبوریم پرونده شما رو به یک بخش خاص بفرستیم که این پروسه سبب طولانی تر شدن درخواستتون می شه و باید در جریان باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    حق با شماست اون فرم هیچ ربطی به این موضوع نداره....روزی که من مصاحبه داشتم یه دختر خانومیم اومده بود واسه مصاحبه که بچه سال بود و داشت تازه برای کالج می رفت....اون هم این فرم رو تکمیل کرد...اگه اینجوری باشه همه باید خاص باشن دیگه....خیر اینطور نیست....من چندین بار دیدم تو سفارت که به کسانی که رشته های خاص قراره بخونن خیلی واضح توضیح می دن که رشته شما جزو این قبیل رشته هاست و ما مجبوریم پرونده شما رو به یک بخش خاص بفرستیم که این پروسه سبب طولانی تر شدن درخواستتون می شه و باید در جریان باشین.
    خوب اينجوري كه خوبه خوشحالمون كردين، آقا من قانع شدم. هرچند كه فعلن معزل اصلي همون قضيه تحريم هاست!

Junior Member

اگه رشتتون خاص باشه... باید یه فرم 4 صفحه ای پر کنید... اون 2 صفحه ای که 10-12 تا سواله به همه میدن
    اون فرم 4 صفحه ای 1 ساعت طول میکشه پرش کنید... از سیر تا پیاز کارت واسه آلمان و CV و باقی چیزها رو باید به انگلیسی توشون بنویسی
    معمولا هم واسه PhD هستش و رشته هایی مثل فیزیک .... مواد... مکانیک .... و غیره... بالای فرمش نوشته

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh506 نمایش پست ها
    اگه رشتتون خاص باشه... باید یه فرم 4 صفحه ای پر کنید... اون 2 صفحه ای که 10-12 تا سواله به همه میدن
    اون فرم 4 صفحه ای 1 ساعت طول میکشه پرش کنید... از سیر تا پیاز کارت واسه آلمان و CV و باقی چیزها رو باید به انگلیسی توشون بنویسی
    معمولا هم واسه PhD هستش و رشته هایی مثل فیزیک .... مواد... مکانیک .... و غیره... بالای فرمش نوشته
    حق با شماست....برای PhD خیلی از رشته ها رو شامل می شه اما روی صحبت تو این بحث بیشتر به مستر بر می گشت.

Junior Member

biomedical Engineering,biomaterial field is a special field????

مستر رشته هاي خاص از جمله مكانيك چند وقته ويزاتون اومد؟ من 2 ماهه منتظرم .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط INFO نمایش پست ها
    مستر رشته هاي خاص از جمله مكانيك چند وقته ويزاتون اومد؟ من 2 ماهه منتظرم .
    مکانیک اگه جنرال باشه مسترش جزو رشته های خاص محسوب نمی شه اگه فرم امنیتی تکمیل کردین لطف کن عنوان دقیق دوره تون رو مطرح کنین اینجا.....چواب معمول بین 4 الا 6 هفته بوده تا الان برای مستر مکانیک که من خودم و دور و بریام همه 4 هفته ای جوابمون اومد چه مثبت چه منفی برای مستر رشته های خاص هم من بیشتر از 3 ماه ندیدم.
    ویرایش توسط vaguecreature : August 14th, 2010 در ساعت 03:54 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)