صفحه 89 از 126 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidasgari نمایش پست ها
    سلام
    بعد از گرفتن فرصت 6 ماهه از وزارت علوم برای خروج (معافیت تحصیلی)، با اجازه خروج توی اون 6 ماه چندبار میشه خارج شد؟ مثلا بیشتر دوستان نیاز دارن که دوسه بار خارج بشن، مثلا دفعه اول برای ویزا، دفعه دوم برای پیکاپ و دفعه سوم برای رفتن به کشور مقصد. حالا باید برای هر بار خروج توی این 6 ماه، به وزارت علوم بریم و باز مراحل خروج گرفتن رو انجام بدیم؟!!!
    سلام،
    هر سال تغییر می کنه این چیزا:
    به من بار اول 6 ماهه-خروج مکرر دادند، در حالیکه بار دوم: 2 ماهه-یکبار خروج، چند سال پیش 1 ساله بود !
    این بطور واضح و دقیق در نامه وزارت علوم به اداره گذرنامه نوشته میشه، یا میتونید از افسر هنگام تحویل گذرنامه در اداره گذرنامه سوال کنید که توی سیستم چک کنه و نوع اجازه خروج شما رو بهتون بگه.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_r_1366 نمایش پست ها
    آقا اگه دانشجو باشیم و انصراف نداده باشیم، اما مدارکمون آزاد باشه و پایان خدمت و پاسپورت هم داشته باشیم، برای خروج باید چیکار کنیم؟
    همون 75 تومن رو واریز کنیم و خلاص؟
    اجازه خروج برای مشمولین هست، نه کسانی که معافیت یا پایان خدمت دارند.
    شما دیگه صاحب اجازه هستید خودتون!
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tehran2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان سوال فوری دارم خواهشا جواب بدید
    بعد از آزاد کردن مدرک وقتی که اجازه خروج از کشور رو گرفتیم(با مهلت60 روزه) میتونیم قبل از گرفتن ویزا سفر کنیم به ترکیه یا دوبی؟ (پذیرش برای انگلستان یا افریقای جنوبی باشد)
    بستگی به نوع اجازه خروجتون داره، اگر از نوع خروج مکرر نباشه، باید پس از سفر اولتون مجددا نامه خروج بگیرید از وزارت علوم برای اداره گذرنامه.
    از اداره اعزام یا گذرنامه سوال بفرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    سلام. میخاستم بدونم بعد از گرفتن ویزا چه مراحلی باید طی کرد واسه خروج از کشور؟ به من گفتن 2 ماه فرصت خروج دارم.اگر این مدت بگذره چه باید کرد؟
    ممنون از راهنماییتون دوستان.
    باید مجددا از وزارت علوم در خواست نامه اجازه خروج به اداره گذرنامه بکنید.
    اصولا وزارت علوم با دلایل منطقی شما مجاب خواهد شد.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط donreza نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    دوستان بنده 1 سال پيش در اسفند 93 وصيقه گذاشتم براي ازاد كردن مدرك و براي كار هاي سفارت و خروجي هم گرفتم ولي ويزام به مشگل خورد و نتونستم برم
    ولي الان بعد 1سال پيگيري و حل مشكل تونستم ويزا بگيرم با توجه به اين كه تا شهريور 93 در بازه معافيت 1سال بودم و الان 6 ماه گذشته بايد چي كار كنم ؟
    ايا دوباره نامه خروج ميدن يا نه؟
    يكي از دوستان گفتن بايد برم اداره و نامه بدم تا شورا بررسي كنه و جواب بده
    ايا كسي به اين مشگل بر خورده تا حالا؟ اگر بره شورا با توجه به تجربيات شما حل ميشه يا نه
    ويزارو بزارم در كوزه ديگه
    سلام،
    یعنی منظورتون این هست که 6 ماه از فرجه یکساله گذشته و بنابراین 6 ماه غیبت دارید؟؟
    متاسفم که همچین مشکلی پیش اومده، ولی تا جاییکه من میدونم نظام وظیفه خیلی حساس هست روی غیبت و طبق یکی از قوانین به فرد غایب به هیچ وجه معافیت تحصیلی داده نمیشه.

هرچه زودتر از طریق وزارت علوم اقدام بفرمایید، شاید توی شورا برای شما استثنا قایل شن، امیدوارم مشکلتون حل شه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan86 نمایش پست ها
    من امروز وزارت علوم بودم برای همسرم سوال مرسیدم که سربازی هنوز نرفتن و منتظر ویزا هستن، بمن گفتن اگه تاریخ شروع ترم رو دانشگاه بزاره 2ماهه دیگه فرصتی که بهش داده میشه واسه خروج تا اونموقع تمدید میشه و همسر من میتونه اینجا امتحان زبان رو بده که 2ماهه دیگه هست، برای دکترا اقدام کردن، ایا کسی هست که شرایط مشابه داشته باشه؟ مهلتی که برای خروج میدن بعد از اومدن ویزا به چه صورت هست برای کسایی که سربازی نرفتن.
    من خیلی متوجه سوال شما و شرایط همسرتون نشدم!
    ولی اصولا جزییات و نوع اجازه خروج از طرف وزارت علوم به اداره گذرنامه پیشنهاد میشه،
    مدتش میتونه از 2 تا 6 ماه متغیر باشه، و میتونه یکبار خروج یا خروج مکرر باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    لطفا اگه کسی جواب این سوالها رو بلده بگه.
    این نامه وزارت علوم اسمش دقیقا چی هست؟ من الان دارم تحصیل می کنم آیا با یک گواهی اشتغال به تحصیل ساده میشه به وزارت علوم رفت؟(یا باید تاریخ ورود وخروج وکشور مشخص باشه؟) آیا حتما باید بیام تهران؟
    ممنون

Junior Member

سلام. ببخشید اگه کسی با پذیرش دکترای قبرس، اجازه خروج از کشور بگیره (مهر خروج از کشور تو پاسپورتش بخوره) ولی با یه پذیرش دیگه ویزای کشور آلمان رو بگیره و بخواد از کشور خارج شه تو فرودگاه بهش گیر میدن؟ کجا ممکنه بهش گیر بدن؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahenaz نمایش پست ها
    سلام. ببخشید اگه کسی با پذیرش دکترای قبرس، اجازه خروج از کشور بگیره (مهر خروج از کشور تو پاسپورتش بخوره) ولی با یه پذیرش دیگه ویزای کشور آلمان رو بگیره و بخواد از کشور خارج شه تو فرودگاه بهش گیر میدن؟ کجا ممکنه بهش گیر بدن؟
    من یه مورد اینجوری دیدم چند وقت پیش
    پذیرش قبرس گرفت ولی ویزای استرالیا داشت خارج شد و مشکلی هم براش پیش نیومد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف

با سلام.
    من الان پذیرش از یک دانشگاه در ایتالیا دارم ، میتونم از این پذیرش برای ثبت نام در سایت نشا استفاده کنم و مدرکم را آزاد کنم اما بعدن (منظورم یکی دو ماه دیگه ) که پذیرش مورد نظرم از دانشگاهی دیگه رسید ، به اون دانشگاه برم؟ یا حتمن باید اون بخش سایت نشا که پذیرش دانشگاه مقصد رو میخواد با پذیرش دانشگاهی پر بشه که حتمن میخوام برم؟؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)