صفحه 126 از 126 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,253 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط nitro نمایش پست ها
    خواهش میکنم. شما می فرمایید چون من معافیتم تموم شده باید بگم وثیقه رو ضیط کنند؟ یعنی بدون ضبط وثیقه نمیشه خروج گرفت؟ افرادی در بازه ی یک ساله بدون ضبط وثیقه خروج گرفتند و یکیشون رو میشناسم که معافیتش معتبر بود اما از بقیه افراد اطلاعی ندارم. فقط میدونم که به جای گواهی اشتغال به تحصیل، مدرک فارغ التحصیلی در سایت میخک آپلود کردند.
    اینی که عرض کردم تجربه ی شخصی خودم نبوده برای همین نمی تونم توضیح دقیقتری خدمتتون بدم (برای فردی با شرایطی مشابه شما بوده).
    ممکنه که تفاوت در این روندها ناشی از میزانِ زمانِ سپری شده از فارغ التحصیبی باشه، برای مثال ممکنه روندی که من تقل قول کردم برای کسی بوده که 10 ماه از فارغ التحصیلیش گذشته باشه.

الآن مجددا قوانین رو مرور کردم، قانون (منظورم اطلاعیه های سفارت هاست) در مورد اون بازه ی 1 ساله سکوت کرده و به نظر میاد که باید مثل دوران دانشجویی باشه و در نتیجه همن روندی که شما اشاره کردین.

موفق باشید

سلام و درود

من با مهر خروج سفارت تا شهریور ۱۴۰۱ به ایران آمدم، اما متاسفانه در بازه ۴ ماهه نتوانستم از ایران خارج بشم. الان هم سازمان امور دانشجویان به من خروجی نمی‌ده. من باید چکار کنم؟ آیا کسی رو می‌شناسید که بتونه به من کمک کنه؟

Junior Member

سلام. صرفا میخواستم بپرسم که آیا شما راهی پیدا کردید در این مورد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط snima نمایش پست ها
    سلام و درود

من با مهر خروج سفارت تا شهریور ۱۴۰۱ به ایران آمدم، اما متاسفانه در بازه ۴ ماهه نتوانستم از ایران خارج بشم. الان هم سازمان امور دانشجویان به من خروجی نمی‌ده. من باید چکار کنم؟ آیا کسی رو می‌شناسید که بتونه به من کمک کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)