صفحه 117 از 126 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

با سلام
    من یه سوال داشتم می خواستم یدونم این مهر خروج که سفارت خانه میزنه به صورت مهر هست یا مثل ویزا چاپ میشه ؟ بعد همون روز اماده میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nekoi نمایش پست ها
    با سلام
    من یه سوال داشتم می خواستم یدونم این مهر خروج که سفارت خانه میزنه به صورت مهر هست یا مثل ویزا چاپ میشه ؟ بعد همون روز اماده میشه؟
    یه نوشته است که به صورت یه کادر مستطیلی روی یکی از برگه های خالی روادید پرینت میشه و بعد زیرش مهر و امضا.
    اگر «مهر دانشجویی» باشه نیاز به استعلام از ایران داره و با فرض این که مدارکتون رو در سایت «تاک» کامل کرده باشید، قاعدتن حداقل یک روز کاری طول می کشه تا پاسخ استعلام بیاد.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام دوستان. یه سوالی خدمت اساتید این بخش از فروم داشتم که مطمینا سوال تکراری ای هست.
    من لیسانس گرفتم و واسه یه لیسانس دیگه اقدام کردم و ویزای جمهوری چک رو گرفتم. از اونجایی که نظام وظیفه به مقطع لیسانس معافیت نمیده چه برسه به لیسانس مجدد باید به صورت توریستی خارج شم و 15 تومن وثیقه بزارم. الان سوالم اینه که نمیشه به صورت زیارتی خارج شد و 3 تومن وثیقه گذاشت و بعد از عراق به ترکیه و بعد به جمهوری چک رفت؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadjentel نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوالی خدمت اساتید این بخش از فروم داشتم که مطمینا سوال تکراری ای هست.
    من لیسانس گرفتم و واسه یه لیسانس دیگه اقدام کردم و ویزای جمهوری چک رو گرفتم. از اونجایی که نظام وظیفه به مقطع لیسانس معافیت نمیده چه برسه به لیسانس مجدد باید به صورت توریستی خارج شم و 15 تومن وثیقه بزارم. الان سوالم اینه که نمیشه به صورت زیارتی خارج شد و 3 تومن وثیقه گذاشت و بعد از عراق به ترکیه و بعد به جمهوری چک رفت؟ ممنون
    وثیقه توریستی تا جایی که میدونم 20 تومن، از طریق عراق هم میتونی یه بلیط بگیری.

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    وثیقه توریستی تا جایی که میدونم 20 تومن، از طریق عراق هم میتونی یه بلیط بگیری.
    منظورتون رو متوجه نشدم. وثیقه توریستی که 15 تومنه. از طریق که فرمودین منظورتون اینه که میتونم 3 تومن بدم و برم؟

Junior Member

سلام دوستان. من الان در حال تحصیل در کانادا هم و معافیت تحصیلی دارم. می خوام یک مسافرت به ایران انجام بدم و برگردم. چه باید بکنم. من گواهی اشتغال به تحصیل دارم امام ایا باید تو کانادا بدم حایی تاییدش کنن؟ کسی اطلاعی در این زمینه داره؟

Member

دوستان خانم ها هم بعد گرفتن پاسپورت مجوز خروج میخوان؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان خانم ها هم بعد گرفتن پاسپورت مجوز خروج میخوان؟
    خیر.(شاید اجازه پدر و ... ک مطمئن نیستم چیز جدی باشه).
    بحث اجازه خروح و ... برای مشمولای سربازی و از این داستاناست.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

درود به همگی

من اشتغال به تحصیل دارم در بلژیک ولی مدتیه که در بلژیک زندگی نمیکنم و ساکن آلمان هستم.به همین دلیل مدرک اقامتی آلمان رو دارم.اگر بخوام وارد کشور بشم و بعد برم اجازه خروج دانشجویی بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟یعنی اینکه ساکن کشور دیگه ای به غیر از محل تحصیل هستم اشکالی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

سلام. من تشکیل پرونده تحصیلی توی سایت تاک دادم و مدارک رو برای سفارت بردم. الان وضعیت رو زده رد وزارت علوم. هیچ توضیحی هم نداده که برای چی رد شده. خواستم ببینم کسی میدونه چه شماره ای از وزارت علوم رو باید بگیریم تا بفهمیم برای چی رد کردن؟
    ممنون از راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)