صفحه 103 از 126 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط chita نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که برای خروج از کشور نامه از وزارت علوم به اداره گذرنامه گرفتند، لازمه توی فرودگاه هم مدرکی رو نشون بدند؟ (مثلا کپی اون نامه)
    ممنون
    خیر نیازی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ManuMah نمایش پست ها
    یکی از دوستای من یه سوالی مثل این داشت. اما من نتونستم جوابشو بدم. چون اطلاعی نداشتم.

گفته موقع خروج، ماموری که مهر میزنه روی کاغذ یه شماره نوشته. داده بهش و گفت برو اون اتاق شیشه ای روبرو. بعد رفته اونجا، مامور اولش بهش گفته تو اجازه ی خروج نداری!!!. دوستم کپی نامه ی وازرت علوم به اداره گذرنامه رو نشون داده. گفته اینو قبول نداریم. توی سیستم باید باشه. بعدش گفته از چه روز تا چه روزی اجازه گرفتی و چند ثانیه بعد یه چیز تایپ کرده و گفته حالا برو به سلامت. دوباره رفته gate خروجی و مهر خروج زدن و رفته.
    اصلا هم نفهمیده داستان چیه و چرا اون مامور اذیتش کرده و دست به سرش کرده.

از من خواست از شمایی که تجربه دارین بپرسم. فعلا جواب خوبی نگرفتم.

متاسفانه، اون جناب ستوان (که از قضا به تور شما هم خورده) عادتشونه این شوخی بی مزه رو تقریبا با همه انجام میدن.
    به دفعات همین شکایت ازشون شنیده شده.
    زمانی که اداره گذرنامه به شما اجازه ی خروج رو داده همه چی حل شده و دیگه نگران هیچ موضوعی نباشید.

موفق باشید

سلام دوستان
    تو نامه وزارت علوم به گذرنامه نوشته بود که من از پرداخت عوارض خروج معاف هستم. اما تو بخش روابط عمومی گذرنامه که اجازه خروج رو چک کردم گفت چیزی راجع به عوارض ننوشته. حالا باید بپردازم یا نه؟
    ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط chita نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو نامه وزارت علوم به گذرنامه نوشته بود که من از پرداخت عوارض خروج معاف هستم. اما تو بخش روابط عمومی گذرنامه که اجازه خروج رو چک کردم گفت چیزی راجع به عوارض ننوشته. حالا باید بپردازم یا نه؟
    ممنون
    در صورتی که با مجوز وزارت علوم و به صورت دانشجویی از کشور خارج میشید. معاف از پرداخت عوارض هستید.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

مهلت خروج دو ماهه‌ای که تعیین می‌شه فقط برای «خروج» باید باشه دیگه درسته؟
    یعنی خود آخرین روز اجازه‌ی خروج هم خارج بشیم ایرادی نمی‌گیرن که بعد از این بازه خارج از کشور خواهی بود؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    مهلت خروج دو ماهه‌ای که تعیین می‌شه فقط برای «خروج» باید باشه دیگه درسته؟
    یعنی خود آخرین روز اجازه‌ی خروج هم خارج بشیم ایرادی نمی‌گیرن که بعد از این بازه خارج از کشور خواهی بود؟
    بله، درسته.

سلام،
    دوتا سوال در مورد گرفتن مهر خروج داشتم، من الان بعد از دو سال اومدم ایران و ۳شنبه برای کارای مهر خروج دارم می رم تهران، یکی این که من نامه اشتغال به تحصیلم رو از طریق سایت دانشگاه دارم میگیرم و دیگه فرصتی برای مهر برجسته کردن مدرک ندارم اما مدرک دارای امضا هست و فقط الان پرینت رنگی اشتغال به تحصیلم موجود هست آیا این مشکلی برام درست میکنه و یا مدرک رو قبول میکنند. سوال دومم این هست که من آخرین اشتغال به تحصیلی که در نشا آپلود کردم مربوط به تابستان گذشته هست در واقع اشتغال به تحصیلم در پاییز ۲۰۱۵ و بهار ۲۰۱۶ رو در سایت قرار ندادم، آیا این یک مورد هم مشکلی ایجاد میکنه برام یا نه؟ البته پرینت اشتغال به تحصیل سال‌های گذشته رو هم با خودم میبرم.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط am_sharifian نمایش پست ها
    سلام،
    دوتا سوال در مورد گرفتن مهر خروج داشتم، من الان بعد از دو سال اومدم ایران و ۳شنبه برای کارای مهر خروج دارم می رم تهران، یکی این که من نامه اشتغال به تحصیلم رو از طریق سایت دانشگاه دارم میگیرم و دیگه فرصتی برای مهر برجسته کردن مدرک ندارم اما مدرک دارای امضا هست و فقط الان پرینت رنگی اشتغال به تحصیلم موجود هست آیا این مشکلی برام درست میکنه و یا مدرک رو قبول میکنند. سوال دومم این هست که من آخرین اشتغال به تحصیلی که در نشا آپلود کردم مربوط به تابستان گذشته هست در واقع اشتغال به تحصیلم در پاییز ۲۰۱۵ و بهار ۲۰۱۶ رو در سایت قرار ندادم، آیا این یک مورد هم مشکلی ایجاد میکنه برام یا نه؟ البته پرینت اشتغال به تحصیل سال‌های گذشته رو هم با خودم میبرم.

سلام،
    جواب کوتاه این هست که: نگران نباشید، مشکلی نیست.

اما جواب طولانی:
    پیش از هر کاری نامه های اشتغال به تحصیل (هر چند تا رو که دارید) در سایت نشا آپلود کنید. مهم نیست مهر داره یا نداره، حتما آپلود کنید!
    صبح نسبتا زود تشریف ببرید اداره نشا، پیش کارشناس نظام وظیفه.
    براتون درخواست پرونده و بررسی وضعیت میکنن.

در صورتی که به هر دلیلی ازتون پرسیدن که چرا نامه مهر برجسته نداره، با آرامش دلایلتون رو براشون توضیح بدین و بهشون بگین که چرا فرصت نشد نامه رو برای مهر کردن به سفارت ببرید.

اگه صبح زود تشریف ببرید کار نشا باید در کمتر از نیم ساعت به اتمام برسه، که در این صورت بلافاصله بعدش می تونید با همراه داشتن: اصل گذرنامه، اصل شناسنامه، اصل کارت ملی و نامه ای که از اداره نشا دریافت میکنید، به اداره گذرنامه (تهران - تهران - خ. ستارخان - خ. شهرآرا) مراجعه کنید و درخواست صدور مهر خروج کنید.
    در بدترین حالت، چهارشنبه صبح باید برای پس گرفتن گذرنامه + مهر خروج مجددا به اداره گذرنامه مراجعه کنید.

سلام دوستان
    هنگام دریافت نامه معافیت تحصیلی خارج، تو نظام وظیفه تاریخ شروع تحصیل ثبت میشه. اگه دانشجو تحصیلش در واقع یک یا دوماه بعد از تاریخ ثبت شده شروع بشه مشکلی برای خروجش پیش میاد؟ منظورم مشکل از نظر نظام وظیفه هست که بگه چرا تو تاریخ گفته شده تحصیل رو شروع نکردی. اصلا نظام وظیفه تو خروج دانشجوها دخالتی داره و چک میکنه؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    دریافت مهر خروج برای همه اجباریه یا ربطی به مشمول بودن و معافیت تحصیلی داره؟

Junior Member

سلام و وقت بخیر. دوستان ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره بگه که با توجه به اینکه برای ادامه تحصیل در خارج اقدامات رو انجام دادم و همه چیز توی نشا و اداره گذرنامه انجام شده اگر الان توی انتخاب رشته ارشد شرکت کنم برای دریافت تمدید مجوز خروج به مشکل بر میخورم ؟
    چون الان اجازه ی خروجم رد شده و باید برای تمدیدش برم سازمان که خب مشکلی نداره از نظر تمدید ولی این انتخاب رشته مشکل ساز میشه آیا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)