صفحه 104 از 126 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط chita نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هنگام دریافت نامه معافیت تحصیلی خارج، تو نظام وظیفه تاریخ شروع تحصیل ثبت میشه. اگه دانشجو تحصیلش در واقع یک یا دوماه بعد از تاریخ ثبت شده شروع بشه مشکلی برای خروجش پیش میاد؟ منظورم مشکل از نظر نظام وظیفه هست که بگه چرا تو تاریخ گفته شده تحصیل رو شروع نکردی. اصلا نظام وظیفه تو خروج دانشجوها دخالتی داره و چک میکنه؟؟
    ممنون
    در صورتی که کارت پایان خدمت یا معافی ندارید ( در صورت پسر بودن) باید مجوز خروج رو بگیرید

Junior Member Davari72 آواتار ها

سلام..من بار اول هست که می خوام خارج بشم. نامه امور دانشجویان به اداره گذرنامم برای ۲۶ اردیبهشت بوده و الان تو مهلت خروج ۲ ماهه (به مقصد ایتالیا) هستم. سوالم اینکه باید وایسم هروقت ویزام اومد (معمولا تا آخرای مرداد میاد) برم نامه جدید از امور دانشجویان به اداره گذرنامه بگیرم؟ یا قبل از اتمام مهلت خروج ۲ ماهم؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Davari72 نمایش پست ها
    سلام..من بار اول هست که می خوام خارج بشم. نامه امور دانشجویان به اداره گذرنامم برای ۲۶ اردیبهشت بوده و الان تو مهلت خروج ۲ ماهه (به مقصد ایتالیا) هستم. سوالم اینکه باید وایسم هروقت ویزام اومد (معمولا تا آخرای مرداد میاد) برم نامه جدید از امور دانشجویان به اداره گذرنامه بگیرم؟ یا قبل از اتمام مهلت خروج ۲ ماهم؟ ممنون
    سلام. شما وقتی ویزاتون نیومده این اجازه دو ماهه رو برای چی گرفتید پس؟

Local Moderator

سلام دوستان
    هنگام دریافت نامه معافیت تحصیلی خارج، تو نظام وظیفه تاریخ شروع تحصیل ثبت میشه. اگه دانشجو تحصیلش در واقع یک یا دوماه بعد از تاریخ ثبت شده شروع بشه مشکلی برای خروجش پیش میاد؟ منظورم مشکل از نظر نظام وظیفه هست که بگه چرا تو تاریخ گفته شده تحصیل رو شروع نکردی. اصلا نظام وظیفه تو خروج دانشجوها دخالتی داره و چک میکنه؟؟
    ممنون
    سلام،

بله چک میکنه ولی مشکلی نیست. اداره اعزام هماهنگی های لازم رو انجام میده و عملا نظام وظیفه دخالتی نمیکنه. جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    سلام،

بله چک میکنه ولی مشکلی نیست. اداره اعزام هماهنگی های لازم رو انجام میده و عملا نظام وظیفه دخالتی نمیکنه. جای نگرانی نیست.
    خیلی ممنونم از پاسختون
    در واقع وقتی من نامه وزارت علوم به اداره گذرنامه رو بگیرم و برم اداره گذرنامه اجازه خروج سیستمی بگیرم دیگه مشکلی نیست. درسته؟؟ مثلا اینجوری نیست که اون اجازه خروج رو بگیری بعد تو مرز خروج بگن شما نمیتونی خارج شی چون تو سیستم نظام وظیفه شروع تحصیلت دو ماه قبل بوده مثلا؟!!!!!
    قاعدتا وقتی اجازه سیستمی رو میگیری دیگه نباید مشکلی باشه. فقط برای احتباط میپرسم.
    ممنونم

Junior Member Davari72 آواتار ها

سلام. شما وقتی ویزاتون نیومده این اجازه دو ماهه رو برای چی گرفتید پس؟
    مگه اولین بار که از وزارت علوم نامه خطاب به اداره گذرنامه داده میشه (برای صدور پاسپورت) ۲ ماه مهلت خروج نیست؟ من پاسپورت گرفتم، حالا سوال من این بود که برای تمدید مهلت خروج وایسم تا ویزام بیاد بعد برم نامه جدید خروج بگیرم از وزارت علوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Davari72 نمایش پست ها
    مگه اولین بار که از وزارت علوم نامه خطاب به اداره گذرنامه داده میشه (برای صدور پاسپورت) ۲ ماه مهلت خروج نیست؟ من پاسپورت گرفتم، حالا سوال من این بود که برای تمدید مهلت خروج وایسم تا ویزام بیاد بعد برم نامه جدید خروج بگیرم از وزارت علوم؟
    اجازه خروج به تعداد محدود داده میشه. مثلا برای امریکا به دلیل نبود سفارت 3 بار داده میشه (مصاحبه-پیکاپ-خروج نهایی). برای کشوری که سفارتش تو ایران هست رو نمیدونم ولی قاعدتا یک بار بیشتر داده نمیشه (خروج نهایی). پس صبر کنید ویزا بیاد بعد نامه برای گذرنامه بگیرید.

Local Moderator

خیلی ممنونم از پاسختون
    در واقع وقتی من نامه وزارت علوم به اداره گذرنامه رو بگیرم و برم اداره گذرنامه اجازه خروج سیستمی بگیرم دیگه مشکلی نیست. درسته؟؟ مثلا اینجوری نیست که اون اجازه خروج رو بگیری بعد تو مرز خروج بگن شما نمیتونی خارج شی چون تو سیستم نظام وظیفه شروع تحصیلت دو ماه قبل بوده مثلا؟!!!!!
    قاعدتا وقتی اجازه سیستمی رو میگیری دیگه نباید مشکلی باشه. فقط برای احتباط میپرسم.
    ممنونم

بله همینطور هست که اشاره کردید. یعنی اگه موفق بشید از اداره اعزام نامه ی مجوز خروج رو دریافت کنید دیگه اداره گذرنامه کاری نداره که شما تحصیلتون کی بوده و کی شروع میشه.
    ولی گرفتن این موافقت از اداره اعزام نیاز به کمی صحبت داره و ساده ترین راه این هست که از دانشگاه بخواین براتون نام هی جدید صادر کنه.

دوستان من یک بار مجوز دادن بهم تا برم سفارت و کلا 2 ماه فرصت داشتم. ازش استفاده کردم. اگه بخوام دوباره اجازه خروج بگیرم برای رفتم به دانشگاه تو شهریور باید چی کار کنم ؟ من شهرستان هستم میشه اینترنتی باشه ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    دوستان من یک بار مجوز دادن بهم تا برم سفارت و کلا 2 ماه فرصت داشتم. ازش استفاده کردم. اگه بخوام دوباره اجازه خروج بگیرم برای رفتم به دانشگاه تو شهریور باید چی کار کنم ؟ من شهرستان هستم میشه اینترنتی باشه ؟

ممنون
    سلام
    نه نمیشه. باید برید تهران و نامه از اداره اعزام بگیرید و ببرید اداره گذرنامه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)