صفحه 105 از 126 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

با سلام

من فوق لیسانسم تو یه کشور اروپایی تموم شده و الان پذیرش دکترا از آمریکا دارم. آخرین مهر خروجی که تو پاسپورتم هست نوشته که تا آخر شهریور 95 میتونم از کشور خارج شم یه بار دیگه و این مهر از طرف سفارت ایران زده شده. سوال بنده اینه:
    با فرض اینکه من هر دو ویزای اتریش و آمریکارو داشته باشم:
    من اگه قبل از رفتن به آمریکا بیام ایران آیا اوکی هست موقع خروج از کشور ؟ یا مثلاً ممکنه مامور فرودگاه نگاه کنه که من مهر خروجم از سفارت ایران در اتریش هست و ویزای اتریش هم دارم اما تو پاسپورتم ویزای دانشجویی آمریکا هست و پروازم هم به مقصد آمریکا هست و بهم اجازه خروج نده؟ چون واقعاً من قبل از شروع دکترام نمیرسم اونقدر طولانی بیام ایران که معافیت تحصیلیمو تمدید کنم. شاید 10 روز ماکزیمم بتونم بیام ایران. چی کار باید بکنم ؟ واقعاً ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط Smolarek نمایش پست ها
    با سلام

من فوق لیسانسم تو یه کشور اروپایی تموم شده و الان پذیرش دکترا از آمریکا دارم. آخرین مهر خروجی که تو پاسپورتم هست نوشته که تا آخر شهریور 95 میتونم از کشور خارج شم یه بار دیگه و این مهر از طرف سفارت ایران زده شده. سوال بنده اینه:
    با فرض اینکه من هر دو ویزای اتریش و آمریکارو داشته باشم:
    من اگه قبل از رفتن به آمریکا بیام ایران آیا اوکی هست موقع خروج از کشور ؟ یا مثلاً ممکنه مامور فرودگاه نگاه کنه که من مهر خروجم از سفارت ایران در اتریش هست و ویزای اتریش هم دارم اما تو پاسپورتم ویزای دانشجویی آمریکا هست و پروازم هم به مقصد آمریکا هست و بهم اجازه خروج نده؟ چون واقعاً من قبل از شروع دکترام نمیرسم اونقدر طولانی بیام ایران که معافیت تحصیلیمو تمدید کنم. شاید 10 روز ماکزیمم بتونم بیام ایران. چی کار باید بکنم ؟ واقعاً ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    متاسفم که شما هم درگیر قوانین دست و پا گیر و احمقانه میشید.
    تمدید اش برای من یک روز طول کشید، چون دیگه قسمت بانک نداره! ولی بعید میدونم در گیت انفدر طرف گیر باشه،، مهم براش اجازه خروجه با این همه کار از محکم کاری عیب نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط nhzgroup نمایش پست ها
    متاسفم که شما هم درگیر قوانین دست و پا گیر و احمقانه میشید.
    تمدید اش برای من یک روز طول کشید، چون دیگه قسمت بانک نداره! ولی بعید میدونم در گیت انفدر طرف گیر باشه،، مهم براش اجازه خروجه با این همه کار از محکم کاری عیب نمیکنه
    خیلی ممنونم دوست عزیز. ببخشید میتونم بپرسم مراحلش چیه دقیقاً ؟ باید اول برم اداره اعزام و گواهی پذیرش دانشگاه آمریکامو ببرم با مدرک تایید شده ی فارغ التحصیلی ؟ بعدش چیه ؟ قبلش اگه چیز دیگه ای هست هم ممنون میشم بگید.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط Smolarek نمایش پست ها
    خیلی ممنونم دوست عزیز. ببخشید میتونم بپرسم مراحلش چیه دقیقاً ؟ باید اول برم اداره اعزام و گواهی پذیرش دانشگاه آمریکامو ببرم با مدرک تایید شده ی فارغ التحصیلی ؟ بعدش چیه ؟ قبلش اگه چیز دیگه ای هست هم ممنون میشم بگید.
    درخواست نشا با اپلود ادمیشن
    اداره امور دانشجوبان تایید مدرک قبلی(تایید شده سفارت ایران در اونجا !! + تایید ادمیشن
    نامه به نظام وظیفه
    رفتن نظام وظیفه در سیستم تمدید
    دادن نامه معافیت + نامه به بانک( این مهم نیست فقط یک ثانیه میدید دم بانک و خداحافظ)
    بردن نامه به اموردانشجوییان و گرفتن نامه به گذر نامه
    گذرنامه و مهر خروج
    اگر از صبخ زود اول وقت برید یه روز تا دو روز میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

سلام دوستان.
    آیا برای بردن نامه وزارت علوم به اداره گذرنامه و گرفتن مهر خروج حتما باید به اداره گذرنامه ستارخان در تهران برم یا در شهرستان هم میشه مهر خروج گرفت؟
    سوال دومم اینه که آیا برادرم جای من میتونه به اداره گذرنامه بره و اینکار رو انجام بده؟ چون من مریض هستم و فعلا توانایی رفت و آمد ندارم.
    آیا شناسنامه و کارت ملی هوشمند میخوان؟ دوسال پیش بهم گیر داده بودند که عکس شناسنامت قدیمیه و باید عوضش کنی و با کلی خواهش و تمنا قبول کردن که بهم مهر خروج بدن.
    ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط nagual نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    آیا برای بردن نامه وزارت علوم به اداره گذرنامه و گرفتن مهر خروج حتما باید به اداره گذرنامه ستارخان در تهران برم یا در شهرستان هم میشه مهر خروج گرفت؟
    سوال دومم اینه که آیا برادرم جای من میتونه به اداره گذرنامه بره و اینکار رو انجام بده؟ چون من مریض هستم و فعلا توانایی رفت و آمد ندارم.
    آیا شناسنامه و کارت ملی هوشمند میخوان؟ دوسال پیش بهم گیر داده بودند که عکس شناسنامت قدیمیه و باید عوضش کنی و با کلی خواهش و تمنا قبول کردن که بهم مهر خروج بدن.
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام دوست عزیز
    می تونید مهر خروج رو توی شهرستان هم بزنند واستون. منتها قبلش حتما باید نامه وزارت علوم رو که به اداره گذنامه نوشته شده رو ببرید اداره گدرنامه تهران اونجا ازشون بخایین که نامه رو پاراف کنند برای مرکز گذنامه مورد نظرتون. این کار چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه. احتیاجی به نوبت گرفتن هم نداره. بعد تو شهرستانون کارای خروج و انجام بدبد. بعید می دونم احتیاجی به حضور خود شخص باشه تو این مرحله که می خایید نامه رو بفرستید. شاید بعدا که مهر خروج رو خواستن بزنن احتیاج باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

من حدود چهار سال پیش با وثیغه از ایران خارج شدم، دو ماه پیش مدرک فارغ التحثیلی گرفتم و الان کار میکنم در کانادا با اجازه ی کار. پاسپورتم رو برای تعویض فرستادم واشنگتن، گفتند که میتونن (با اینکه دانشجو نیستم) پاسپورت دانشجویی بهم بدن و اون مهر خروج دانشجویی رو هم تو پاسپورت بزنن که فعلاً بتونم ایران رفت و آمد کنم (تا یک سال دیگه که بتونم نامه تسویه حساب اط نظام وظیفه بگیرم و مهر خروج مشمولین غایب رو بگیرم).

سوال: صرفاً مهر خروج دفتر واشنگتن کافیه برای خروج از ایران یا امکان داره مشکل ساز بشه تو فرودگاه و نامه اشتغال به تحصیل و هماهنگی با وزارت علوم و اداره گذرنامه لازم بشه (که من ندارم همچین مدرکی دیگه) ؟

Junior Member

من برای اولین بار از آمریکا برای مهر خروج اقدام می کنم. باید مدارک رو پست کنم؟‌ کسی تجربه داشته بعد از پست مدارک چند روز طول می کشه تا گذرنامه به دستم برسه و مهر خروج تو سیستم برام وارد بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران Strategy

سلام دوستان
    نمیدونم توی تاپیک درستی این سوال رو مطرح میکنم یا نه. چون چیزی پیدا نکردم!

من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. ولی میخوام برای ادامه تحصیل دو مرتبه توی مقطع ارشد پذیرش بگیرم. با توجه به اینکه اجازه خروج فقط برای مقطع بالاتره، الان چه روشی وجود داره که بتونم از کشور خارج شم برای ادامه تحصیل توی مقطع ارشد؟

در ضمن وضعیت برگشتنم به کشور وقتی دارم توی مقطع ارشد خارج از ایران درس میخونم چجوری میشه
    من شنیدم میشه یه اپلای PHD ارائه کرد ولی رفت ارشد خوند!

لطفا راهنمایی بفرمایید
    ممنون
    در بسیاری از موارد تغییر زاویه دید است که به کمکتان می آید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

با این مهر خروج دانشجویی که دفتر واشنگتن موقع تعویض گذرنامه زده اگر ایران برم اونجا هم باید دوباره برای خروجی کاری انجام بدم؟ اداره گذرنامه یا وزارت علوم باید برم؟
    راهی هست که از الان مطمئن بشم مشکل خروجی ندارم؟ (شماره تلفن و جایی که بشه سوال کرد ازشون)

پ.ن: من چهار سال چیش با ضمانت بانکی اومدم برای تحصیل، سه ماه پیش فارغ التحصیل شدم، ولی باز هم گفتن پاسپورت دانشجویی بهم میدن
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)