صفحه 106 از 126 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1253

موضوع: مهر خروج

پیش فرض پاسخ : مهر خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط omidomid65 نمایش پست ها
    با این مهر خروج دانشجویی که دفتر واشنگتن موقع تعویض گذرنامه زده اگر ایران برم اونجا هم باید دوباره برای خروجی کاری انجام بدم؟ اداره گذرنامه یا وزارت علوم باید برم؟
    راهی هست که از الان مطمئن بشم مشکل خروجی ندارم؟ (شماره تلفن و جایی که بشه سوال کرد ازشون)

پ.ن: من چهار سال چیش با ضمانت بانکی اومدم برای تحصیل، سه ماه پیش فارغ التحصیل شدم، ولی باز هم گفتن پاسپورت دانشجویی بهم میدن
    سلام
    دقت کنید وقتی فارغ التحصیل شدید وزارت علوم بعیده به شما اجازه خروج بده چون اشتغال به تحصیل ندارید! اینطور هم که معلومه غیبت ندارید! ولی عجیبه که اجازه خروج دانشجویی دادند به نظرم به مشکل برمیخورید و این اجازه خروج دانشجویی به اشتباه براتون صادر شده مگر اینکه غیبت داشته باشید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    سلام
    دقت کنید وقتی فارغ التحصیل شدید وزارت علوم بعیده به شما اجازه خروج بده چون اشتغال به تحصیل ندارید! اینطور هم که معلومه غیبت ندارید! ولی عجیبه که اجازه خروج دانشجویی دادند به نظرم به مشکل برمیخورید و این اجازه خروج دانشجویی به اشتباه براتون صادر شده مگر اینکه غیبت داشته باشید!
    دقیقا من براشون توضیح دادم وقتی تماس گرفتن از دفتر واشنگتن، گفتن چون تازه فارغ التحصیل شدی این پاسپورت و مهر رو برات میزنیم که بتونی فعلا ایران بری و برگردی تا وقتی که یک سال غیبت کامل داشته باشی و بتونی با نظام وظیفه تسویه حساب کنی و مهر خروج مشمولین غایب رو بگیری، به من گفتن که با این مهر نیازی نیست توی ایران اداره گذرنامه برم، ولی شک دارم که توی فرودگاه ایراد بگیرن و بقیه ماجرا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Mechanical Engineering

با سلام
    من برای دکترا از ترکیه پذیرش گرفتم و میخوام برم برا تحصیل
    پایان خدمت دارم و مدارکم هم آماده هست پاسپورت هم دارم. حالا من باید برای مهر خروج یا هز مدارک دیگه ای اقدام کنم؟
    چطور میتونم ارز دانشجویی بگیرم؟
    ممنون دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Mechanical Engineering

با سلام
    من برای دکترا از ترکیه پذیرش گرفتم و میخوام برم برا تحصیل
    پایان خدمت دارم و مدارکم هم آماده هست پاسپورت هم دارم. حالا من باید برای مهر خروج یا هز مدارک دیگه ای اقدام کنم؟
    چطور میتونم ارز دانشجویی بگیرم؟
    ممنون دوستان

Junior Member

سلام دوستان.
    من قبلا با مراجعه به سازمان امور دانشجویان مجوّز خروج می‌گرفتم ولی‌ ظاهراً این کار را ازطریق سفارت هم می‌تونم انجام بدم. می‌خواستم بپرسم چطوری می‌توانم از طریقه سفارت ایران در کانبرا، مجوّز خروج برای معافیت تحصیلی‌ بگیرم؟ آیا نیاز هست کسی‌ از ایران به سازمان امور دانشجویان مراجعه کنه یا من بعد از ارسال مدارک در سامانه تاک می‌توانم مجوّز خروج بگیرم.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط omidomid65 نمایش پست ها
    با این مهر خروج دانشجویی که دفتر واشنگتن موقع تعویض گذرنامه زده اگر ایران برم اونجا هم باید دوباره برای خروجی کاری انجام بدم؟ اداره گذرنامه یا وزارت علوم باید برم؟
    راهی هست که از الان مطمئن بشم مشکل خروجی ندارم؟ (شماره تلفن و جایی که بشه سوال کرد ازشون)

پ.ن: من چهار سال چیش با ضمانت بانکی اومدم برای تحصیل، سه ماه پیش فارغ التحصیل شدم، ولی باز هم گفتن پاسپورت دانشجویی بهم میدن
    مهر خروجی که از سمت سفارت در گذرنامه درج شده باید ملاک باشه، بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.
    در مورد اینکه شما پیشتر فارغ التحصیل شدید هم، علت دریافت مهر خروج دانشجویی تون این هست که شما هنوز در بازه ی 1 ساله‌ی بعد از فارغ التحصیلی هستید (هنوز مشمول معافیت تحصیلی هستید).

Junior Member

سلام دوستان،
    شرمنده اگه سوالم رو جای درستی مطرح نمیکنم، جای بهتری پیدا نکردم.
    من منتظر کلیرنس ویزای دانشجویی امریکام از ارمنستان هستم، آیا برای گرفتن اجازۀ خروج دومم (برای پیک آپ ویزا) وزارت علوم از من مدرکی بابت اینکه ویزام کلیر شده میخواد؟ یا اینکه الان (قبل از کلیر شدن) همینطوری میتونم نامۀ خروج از کشور خطاب به ادارۀ گذرنامه رو بگیرم؟ خیلی ممنون.

سلام ببخشید سوالم ممکنه مسخره و ابتدایی به نظر بیاد اما حقیقتا نمیدنم و میخوام مطمئن بشم، این مهر خروج فقط برای پسراست؟ دختر چی باید بعد از اینکه ویزا گرفتیم کاری انجام بدیم؟
    ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    سلام ببخشید سوالم ممکنه مسخره و ابتدایی به نظر بیاد اما حقیقتا نمیدنم و میخوام مطمئن بشم، این مهر خروج فقط برای پسراست؟ دختر چی باید بعد از اینکه ویزا گرفتیم کاری انجام بدیم؟
    ممنون
    مهر خروج به مجوزی اطلاق میشه که در سیستم پلیس گذرنامه، به درخواست وزارت علوم و از طرف سازمان نظام وظیفه برای آقایون مشمول خدمت سربازی صادر میشه و براشون اجازه ی خروج از کشور رو فراهم میکنه.
    خانم‎هایی که پاسپورت داشته باشند به هیچ مجوز دیگه ای برای خروج از کشور نیاز ندارند.

Junior Member

سلام
    من الان خارج از کشورم و برای خدمت وثقیه گذاشتم و خارج شدم. هنوز درسم تمام نشده و تصمیم دارم برای یک ماه برگدرم به ایران برای اواسط شهریور.
    متاسفانه دفتر حافظ منافع ایران تو امریکا مهر خروج رو می ده برای از اول مهر تا اخر شهریور
    یعنی اگه من از اواسط شهریور وارد ایران شم باید تا اخر شهریور خارج شم

کسی می دونه می شه مهر خروج رو بدون گرفتن مهر خروج از دفتر حافظ منافع از داخل ایران گرفت؟ درد سر داره؟ کجا ها باید برم که بگیرمش
    کلا چه طوری می شه این مشکل حل کرد.

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)